اخبار

بازی به سوی مردگان 3 معرفی شد

استودیو پیک پوک سازنده سری بازی‌های به سوی مردگان در حالی که دهمین سالگرد این فرنچایز را جشن گرفت، نسخه سوم بازی را هم معرفی کرد؛ بازی به سوی مردگان 3 با پیشرفت‌های گرافیکی و تغییراتی در گیم‌پلی در آینده منتشر خواهد شد. تاریخ رسمی عرضه بازی هنوز معلوم نیست اما به محض انتشار در مایکت هم قابل دانلود خواهد بود؛ با مجله مایکت همراه باشید.

بازگشت شکارچیان دنیای وحشت

با توجه به موفقیت نسخه‌های پیشین احتمال می‌رود که جدیدترین قسمت بازی هم بتواند در مارکت‌های اندرویدی بازخورد خوبی بگیرد. بازی به سوی مردگان 3 اندروید، داستان قسمت دوم را ادامه خواهد داد و فضای آخرالزمانی این مجموعه را حفظ کرده است؛ بازی به سوی مردگان 3 به واسطه دنیای آخرالزمانی که دارد احتمالا به یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا تبدیل شود، این عنوان طرفداران خاصی دارد که در قسمت یک و دو هم این ماجراجویی را دنبال کرده‌اند و به دنبال این هستند که سفری خاص‌تر با گرافیک بالاتر به سمت زامبی‌ها داشته باشند.

بازی به خاطر دنیای آخرالزمانی خاصی که دارد شناخته می‌شود و آدرنالین و هیجان واقعی را به گیمرها منتقل می‌کند، این بازی شاید اولین عنوانی باشد که با استفاده از مکانیک‌های ترسناک و ترکیب آن با شوتر اول شخص توانسته باشد یکی از بنیانگذاران سبکی متفاوت در گوشی‌های موبایل به خصوص اندروید باشد.

با این‌که قرار است که بازی به عنوان یک دنباله برای قسمت‌های قبل منتشر شود اما از آن‌جایی که هیچ خط داستانی خاصی وجود ندارد، شما چالشی ندارید و نیازی هم نخواهد بود که نسخه‌های منتشر شده در گذشته را بازی کنید؛ اما اگر کنجکاو هستید که بدانید این عنوان چه مسیری را طی کرده و چه تغییر و تحولاتی طی این سال‌ها داشته بد نیست که یک کلکسیون از دنیای مردگان روی گوشی خود نصب کرده و آن‌ها را تجربه کنید.

همکاری سازندگان بازی با بخش سرگرمی و بازی‌های نتفلیکس باعث شده که قسمت سوم تغییرات بسیار زیادی را داشته باشد و به نظر می‌رسد pikpok توانسته بعد از سال‌‌ها بالاخره مسیر طلایی خودش را پیدا کند و به وسیله نتفلیکس بتواند جاه طلبی‌های مورد نیازی که دارد را درون بازی پیاده کرده؛ علاوه بر خط داستانی جدید، ماموریت‌های فرعی و چالش‌هایی هم برای طرفداران هاردکور بازی به سوی مردگان 3 وجود دارد که می‌تواند روی مدت زمان بازی آن‌ها و جوایزی که به آن‌ها تعلق می‌گیرد اثر بگذارد.

براساس بیانیه منتشر شده توسط pikpok اعلام شده که نسخه سوم بازی به سوی مردگان همچنان در حال توسعه قرار دارد؛ و داستان آن هم 10 سال بعد از وقایع قسمت دوم در جریان خواهد بود؛ بازی هسته اصلی زامبی محور خود را حفظ خواهد کرد اما ممکن است شخصیت‌هایی جدید به آن اضافه شوند و داستان‌هایی شخصی از کاراکترهای جدید هم وجود داشته باشد.

استودیو PikPok همچنین قول داده که ماموریت‌های جدید، سلاح‌های قدرتمندتر، داستان‌های چالش‌برانگیز و محیطی وحشتناک‌تر و راز آلود‌تر از گذشته را به بازی اضافه کند؛ طبق صحبت‌های ماریو ویناندز، مدیرعامل PikPok، بازی Into The Dead 3 بهترین راه برای ادامه دادن این مجموعه و نقطه عطفی است که هر کدام از طرفداران وقتی به آخر راه برسند به آن افتخار خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا