همه چیز درباره فصل 2 کالاف دیوتی موبایل در سال 2024 - مجله مایکت | دنیای تکنولوژی و فیلم و سریال

همه چیز درباره فصل 2 کالاف دیوتی موبایل در سال 2024

فصل دوم کالاف دیوتی موبایل سال 2024 چند روز دیگر شروع خواهد شد و با رسیدن به ایستگاه دوم ما شاهد محتوای جدیدی برای بخش های مختلف بازی هستیم، سیزن دوم کالاف دیوتی موبایل با نام اژدهای سال نو که به مناسبت سال نو چینی منتشر شده یک تم رنگارنگ از اژدهای باستانی چین به بازی اضافه میکند و گیمرها را به نبرد در مسیری جدید فرا می خواهند با مجله مایکت همراه باشید.

آپدیت سال نو چینی کالاف دیوتی موبایل

سال ۲۰۲۴ سال اژدها است و ما آماده جشن گرفتن آن هستیم، با رسیدن فصل ۲ بازی کالاف دیوتی با نام اژدهای سال نو چینی هستیم، فصل جدید نقشه Nuk3town در بخش چند نفره با تم اژدها و مکانیک جت‌پک برای استفاده در حالت چند نفره حمله با بوست و کلاس جدید جت بوست را اضافه می‌کند.

مینی‌ گیم‌های جدید را روی سکوی شناور در نقشه جدید تجربه کنید، از تنظیمات سفارشی‌سازی بیشتری برای HUD خود در چند حالت بازی بهره‌مند شوید و آزادی عمل بیشتری داشته باشید، دو سلاح جدید آزاد کنید و بسیاری موارد دیگر که فقط در این فصل قابل دستیابی هستند. فصل ۲ کالاف دیوتی موبایل اژدهای سال نو چینی در روز چهارشنبه 7 فوریه ساعت 16:00 به وقت اقیانوس آرام عرضه می‌شود و به محض انتشار به شکل جهانی در مایکت هم برای دانلود قرار خواهد گرفت.

آیکون بازی Call of Duty: Mobile Season 2

Call of Duty: Mobile Season 2

حجم:۲.۵ گیگابایت

دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل سیزن 2

بتل پس‌های اژدهای سال نو شامل آیتم‌های رایگان و پولی از جمله پوسته‌های جدید اپراتور، اسکین سلاح، کارت‌هاو امتیازات بازی بیشتر (CP) برای خرج کردن در بتل پس پولی بعدی یا خرید از فروشگاه است.

بتل پس رایگان

نکات برجسته سطوح رایگان بتل پس سیزن 2 سال 2024 کالاف دیوتی شامل مواردی مثل کلاس جت بوست و تفنگ جدید تهاجمی Type 19 است. سایر نکات برجسته سطوح رایگان شامل انواع اسکین‌ها، نقشه سلاح و AGR 556 – چراغ جدید در سطح 50 می‌شود.

بتل پس پولی کالاف دیوتی موبایل

بتل پس پولی را خریداری کنید تا شانس کسب تمام محتوای موجود در جریان اژدهای ماه را داشته باشید، از جمله پوسته‌های اپراتور مثل ایزابلا – جنگجوی اژدها، برای – لباس نظامی امپراتوری، دیوید میسون – چنگال آهنی و تیانگو – برخورد انفجاری. با نقشه‌های سلاحی مثل Type 19 – تزئین امپراتوری، من-او-وار – استحکامات جنگ OTs 9 – لیلی انتقام‌جو و HS0405 – ساخت جنگی قدرت اژدها را احضار کنید.

اشتراک بتل پس: با خرید اشتراک بتل پس، به نیروهای زمینی ملحق شوید و پاداش‌های اضافی هر فصل در کنار ۱۰٪ افزایش تجربه بازیکن و سلاح، کوپن‌های تخفیف و تخفیف‌های محدود بر روی بسته‌های ۱۰ تایی را دریافت کنید.

پاداش‌های نیروهای زمینی فصل ۲ شامل پوسته شیگنوری، تبعیدی سایه‌ای، نقشه سلاح اودن، چشم‌انداز آرامش‌بخش و کوله‌پشتی ۲ است.

باز طراحی نقشه Nuk3town به مناسبت سال نو چینی

با نسخه سال اژدهای Nuk3town به جشن بپیوندید. احاطه شده توسط طبیعت در شب، این نسخه از نقشه به اژدها در یک محیط آینده‌نگر ادای احترام می‌کند که مطمئناً مهارت‌های سرسخت‌ترین اپراتورها را نیز آزمایش خواهد کرد.

حالت تهاجمی بوست

با جت‌پک برای این حالت چندنفره جدید آماده شوید. از آن برای پریدن بالاتر، لغزیدن دورتر و دسترسی به دیوارهای اجرا استفاده کنید. این حالت هم تازه‌واردان و هم بازیکنان باتجربه سبک بازی با جت‌پک که اولین بار در Call of Duty®: Advanced Warfare معرفی شد را خوشحال خواهد کرد.

 سکوی شناور و مینی‌گیم‌ها، کلاس جدید

با به‌روزرسانی سکوی شناور در نبردها و پرواز کردن از کنار اپراتورهای دشمن با استفاده از کلاس جدید جت بوست، سال اژدها را جشن بگیرید و خودتان را به عنوان یک نیروی ویژه در این بازی نشان دهید.

تمامی بازیکنان در یک مسابقه‌ی بتل رویال بر روی یک پلتفرم شناور ظاهر می‌شوند. در این بخش، بازیکنان می‌توانند از ترقه استفاده کنند و دو مینی‌گیم انجام دهند. سلاح‌ها در این محدوده غیرفعال هستند و فقط استفاده از نارنجک مجاز است. با دقت به پهپاد‌هایی که جعبه‌های هدیه حمل می‌کنند و در نزدیکی پلتفرم شناور قرار دارند، توجه کنید. با ترقه‌های جشن سال نو به آن‌ها شلیک کنید تا غنایم داخل جعبه‌ها را به دست آورید. شما ممکن است علاوه بر تجهیزات جانبی، سلاح و وسایل مصرفی دیگر، جعبه‌‌ی هدیه‌ی غذا به دست آورید که برای شروع یکی از مینی‌گیم‌های آشپزی استفاده می‌شود. به دنبال بالن‌هایی که در نزدیکی پلتفرم قرار دارند نیز باشید، با شلیک به آن‌ها بارها و بارها شلیک کنید. ممکن است در مناطق دیگر جزیره‌ی هم پهپاد‌هایی با جعبه‌های هدیه مشاهده کنید، آن‌ها را نابود کنید تا جوایز داخلشان را به دست آورید.

با یکی از چهار میز روی پلتفرم شناور تعامل کنید، بعد از اینکه یک بازیکن پشت میز می‌نشیند، فقط هم‌تیمی‌هایش می‌توانند به او ملحق شوند و حداکثر تعداد تیم‌ها برای این بازی به چهار تیم می‌رسد. این بازی را حتی با تعداد تیم‌های کمتر تا یک نفر هم می‌توان انجام داد.

بعد از شروع بازی، نمای بازی به زاویه‌ی دید بالا به پایین (ایزومتریک) تغییر می‌کند. در بخش آشپزی بچرخید بزنید تا غذاهای نمایش داده شده در منو را آماده کنید. برای هر غذایی که در زمان تعیین شده کامل شود، امتیاز کسب کنید. بازیکنان می‌توانند اقدامات مختلفی را در طول مینی‌گیم انجام دهند، از جمله برداشتن و رد کردن مواد اولیه، آشپزی، دور ریختن غذاهای خراب، و تکمیل غذا با سس مخصوص برای مهمانان.

برای شروع این مینی‌گیم به سمت دیگ بزرگ وسط پلتفرم شناور بروید. با استفاده از یک جعبه‌ی هدیه‌ی غذا چالش را آغاز کنید، در این چالش با صفحه‌ای دایره‌ای شکل از دیزی روبرو می‌شوید. غذا را به طور یکنواخت بپزید تا امتیاز بالا کسب کنید و جایزه بگیرید.

کلاس جدید جت‌پک

این کلاس جدید را می‌توانید به صورت رایگان در بتل‌پس فصل ۲ دریافت کنید، این کلاس مجهز به یک جت‌پک است که پرش‌های بلندتر و اسلایدهای بهتر را ممکن می‌کند.

حساب کاربری کالاف دیوتی خود را ثبت کنید، آیتم افسانه‌ای دریافت کنید:
برای مدت محدود، با ساخت یا ورود به حساب کاربری کالاف دیوتی خود و انجام پنج مسابقه‌ی چندنفره‌ی درون برنامه‌ای، می‌توانید سلاح افسانه‌ای M4 — Royal Black Soul Weapon Blueprint را در کالاف دیوتی دریافت کنید. این مهلت در تاریخ ۵ اردیبهشت 1403 به پایان می‌رسد، سلاح Blueprint فقط در کالاف دیوتی موبایل به شکل انحصاری در دسترس است.

به‌روزرسانی بهینه‌سازی و رابط کاربری

شخصی‌سازی رابط کاربری: فصل ۲ گزینه‌های جدیدی برای شخصی‌سازی رابط کاربری درون بازی به ارمغان می‌آورد، از جمله پشتیبانی از حالت‌های بازی بیشتر و امکان همگام‌سازی تنظیمات شما در سراسر حالت‌های بازی. بهینه‌سازی‌هایی نیز برای رابط کاربری فعلی اعمال خواهد شد.

نبرد زمینی Breach: بهینه‌سازی‌های این حالت شامل تغییر ارتفاعات برای کاهش برد آسیب تانک، افزایش تعداد پناهگاه‌ها در امتداد جاده‌ها و برخی تغییرات در داخل و اطراف قلعه می‌شود. نبرد زمینی: Breach همچنین از تنظیمات شخصی‌سازی رابط کاربری پشتیبانی می‌کند.

حالت گشت زنی

انتظار داشته باشید که نقشه‌های بیشتری به حالت بازی گشت اضافه شود، و همچنین چندین بهینه‌سازی برای حالت بازی انجام شود.

چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید
چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید را کامل کنید تا اسکین‌های عملیاتی، اسکین سلاح، امتیاز بتل پس، و دیگر موارد از جمله سلاح نیزه جانبی جدید را به دست آورید.

برای اطلاعات بیشتر از جمله پاداش مأموریت‌های روزانه و مشوق‌های ورود ماهانه، در طول فصل به تب رویدادهای بازی مراجعه کنید.

اسلحه جدید Type 19

تایپ 19 افسانه‌ای: شانس کسب نقشه سلاح آبی افسانه‌ای جدید برای تایپ 19 را داشته باشید، سلاح جدید فصل 2. این سلاح افسانه‌ای دارای نقاشی مرکب چینی از فصول در حال تغییر هنگام تکامل سلاح در طول مسابقه است. همچنین شانس کسب اسکین عملیاتگر تاریک چوپان – امپراتور سایه همراه آن را دارید، با طرح جنگجویی نقاشی شده به رنگ سیاه و سفید با چادری پاره.

اضافه شدن شخصیت لانگ یون

یک آدمکش و محافظ اجیر شده، لانگ یون با لباس جنگجویی زیبا در این قرعه‌کشی خوش‌شانس ظاهر می‌شود در کنار نیزه وفادارش، سلاح مرگباری که به طرز کاملی با سبک مبارزه او هماهنگ است.

اضافه شدن شخصیت کریپتیس

مزدور کریپتیس لباس تاکتیکی ترسناکی با صورتکی برای ناشناس ماندن به تن دارد. این قرعه‌کشی همچنین شامل DL Q33 مورد علاقه او یعنی خلأ تاریک است، با انیمیشنی شکل کهکشان بر روی بدنه با طراحی آینده‌نگرانه خارق العاده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×