اخبار

مایکت برنده‌ی نشان ملی جشنواره‌ی حاتم شد

چهارمین جشنواره ملی حاتم به همت موسسه مطالعات خلیج فارس و با همکاری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت، دانشگاه صنایع و معادن در شهریور ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. در جریان این جشنواره، استور اندرویدی مایکت به عنوان یکی از برگزیدگان رویداد شناخته شد. در جریان این جشنواره شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور حضور داشتند.

مایکت و ارزش‌آفرینی برای کاربران

مایکت در حال حاضر بیش از ۳۰ میلیون کاربر اندرویدی در سراسر کشور دارد. کاربرانی که برای دانلود و به‌روزرسانی بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایشان به این استور اندرویدی اعتماد کرده‌اند و ماهانه بیش از ۱۰ میلیون گیگابایت ترافیک را در آن به ثبت می‌رسانند.

در اختتامیه‌ی این رویداد که در روز دوشنبه ۱۴ شهریور ماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، کسب‌وکارهایی از حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری اطلاعات نیز حضور داشتند. 

 

جشنواره حاتم

 

در حال حاضر مایکت بیش از ۱۱ سال است که در زمینه‌ی توسعه‌ی استورهای اندرویدی فعال بوده و توانسته تا با خلق ارزش در این زمینه، بخشی از نیازهای کاربران جامعه‌ی اندروید کشور را رفع کند. کاربرانی که همواره با مشکلات دسترسی به استورهای اندرویدی دست و پنجه نرم کرده‌اند.

مایکت با ویژگی‌هایی چون سپر امنیت، شبکه‌های اجتماعی، سرویس فیلم و سریال (ویدئو) و … سعی کرده است تا همواره مجموعه‌ای کامل از جنس سرگرمی را برای مخاطبان خود تدارک ببیند. ویژگی‌هایی چون اینترنت نیم‌بها،‌ به‌روزرسانی سریع و بدون مشکل اپلیکیشن‌ها و بازی‌های روز و … از جمله مواردی هستند که مایکت را به یک انتخاب خوب برای اندرویدی‌ها تبدیل می‌کند.

 

دکمه بازگشت به بالا