اخبار

بازی PES 2023 موبایل شهریور ماه منتشر می‌شود

بازی PES 2023 موبایل در قالب یک آپدیت برای نسخه قبلی این بازی یعنی PES 2022 اندروید، عرضه خواهد شد. بازی eFootball که در ایران آن را با نام PES می‌شناسیم یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین فوتبال در دنیا است که طرفداران زیادی هم دارد، شرکت کونامی، سازنده این عنوان اعلام کرد که نسخه جدید این بازی برای گوشی‌های موبایل در اواخر ماه آگوست یا اوایل شهریور ماه منتشر خواهد شد؛ لازم به ذکر است که بدانید نسخه پی‌سی و موبایل این بازی پرطرفدار با یکدیگر ترکیب شده‌اند و در نسخه جدید شما می‌توانید به شکل کراس پلتفرم با دوستان خود در پی‌سی و یا اندروید بازی کنید. این کار برای کسب درآمد بیشتر و تقویت برند این بازی ورزشی صورت گرفته است و باید منتظر باشیم و ببینیم این تغییرات روی آینده این مجموعه چه تاثیری خواهد گذاشت، با مجله مایکت همراه باشید.

ویژگی‌های بازی موبایل PES 2023


بازی فوتبال PES 2023، با کارت‌های جدید بازیکنان و فصل نقل و انتقالاتی جدید منتشر خواهد شد و با آخرین تغییرات دنیای فوتبال کاملا مطابقت خواهد داشت، طبق اطلاعیه‌ای که توسط کونامی منتشر شده، نسخه جدید این بازی به شکل مجزا منتشر نمی‌شود و کسانی که از ورژن 2022 بازی PES موبایل را روی گوشی خود نصب دارند، در قالب یک آپدیت می‌توانند به فصل نقل و انتقالاتی جدید و آخرین نسخه این عنوان کوچ کنند. با توجه به این‌که دنیای مستطیل سبز همیشه در حال تغییرات است و قدرت تیم‌ها و بازیکنان به شکل مرتب افزایش و کاهش پیدا می‌کند، این بازی هم تمام اتفاقاتی که افتاده را در قالب آپدیت بازیکنان، باشگاه‌ها و کارت‌های انلاین اعمال کرده و به بازی اضافه می‌کند.

 

در حال آماده سازی فصل جدید 2023 برای بازی PES 2022 هستیم که در اواخر ماه آگوست این به‌روزرسانی منتشر خواهد شد، اطلاعات بیشتری به‌زودی منتشر می‌شود، با ما همراه باشید. اکانت توییتر eFootball
آیکون بازی eFootball™ 2023
eFootball™ 2023 

حجم: ۱.۹ گیگابایت (شامل ۱.۸ گیگابایت دیتا)

تمام امتیازاتی که در نسخه قبلی بازی به دست آورده‌اید به شکل مستقیم به بازی موبایل eFootball 2023 منتقل خواهد شد و شما داده‌ها و امتیازهایی که از قبل کسب کرده‌اید را از دست نمی‌دهید، اگر چه این موارد به صورت تدریجی و تا اواخر فصل در دسترس همه بازیکنان قرار می‌گیرد. تصاویر بازیکنان که روی کارت‌ها قرار گرفته و چهره مربیان و فوتبالیست‌ها تغییر پیدا می‌کند تا با آخرین پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی هم‌سو باشد.
مواردی که به نسخه جدید منتقل می‌شود:

 • Coins
 • Gp
 • Points
 • Player data
 • Manager data
 • Objectives
 • Login bonus
 • In-game items
 • Setting


  این به‌روزرسانی جدید تغییرات بزرگی را در بازی پدید می‌آورد و ممکن است سرورهای بازی را برای مدت کوتاهی از دسترس خارج کند، تمام آیتم‌ها به شکل خودکار به روز شده و لیگ الکترونیکی جدید هم به زودی و بعد از شروع فصل 2023 در بازی PES موبایل، آغاز خواهد شد.

  بازی PES از زمان آخرین به‌روز‌رسانی خود، نظرات منفی بسیار زیادی داشت و بازیکنان اصلا نسبت به وضعیت کلی بازی راضی نیستند، به همین دلیل کونامی تصمیم گرفته کمی اوضاع را بهبود ببخشد، به محض منتشر شدن نسخه جدید بازی به شکل جهانی، شما می‌توانید این عنوان را از مایکت و با آخرین آپدیت دریافت کنید.
دکمه بازگشت به بالا