تاریخ انتشار و اطلاعات جدید از سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل

سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل با نام «غروب دیجیتال» یا Digital dusk در راه است و قرار است سلاح و امتیاز streak جدید، نقشه جدید، یک رویداد مرتبط با تم فصل و موارد بسیار دیگری را به بازی اضافه کند، با مجله مایکت همراه باشید.

سیزن 5 بازی کالاف دیوتی موبایل در سال 2024

در این فصل از بازی شما وارد دنیایی دیستوپیایی خواهید شد و باید کاری کنید که خطر نابودی دفع شود، بازی در این فصل یک تم مدرن داشته و چالش‌هایی جدید را پیش روی شما قرار می‌دهد، همچنین سیزن پس جدید بازی با محتویات بسیار جذابی برای شما آماده شده است تا بتوانید آیتم‌ها را بدست آورده و به پروفایل خودتان در کالاف دیوتی موبایل اضافه کنید.

فصل 5 کالاف دیوتی موبایل، دشمنان را با مسلسل دستی (Machine Pistol) پیش روی شما قرار می‌دهد و کاری می‌کند که شما بتوانید با استفاده از چتر اضطراری یا همان (Emergency Airdrop) درخواست نیروها و موارد کمکی جذابی داشته باشید، فصل جدید کالاف دیوتی موبایل در تاریخ 2 خرداد و در ساعت 5 بعد از ظهر منتشر خواهد شد و بعد از عرضه جهانی در مایکت هم به شکل همزمان منتشر خواهد شد؛ در این فصل از بازی شاهد یک نقشه جدید به اسم فرکانس هستیم و پوسته‌های اسلحه های مختلف نیز به بازی اضافه شده است که همگی با آپدیت فصل 5 در دسترس قرار خواهند گرفت.

آیکون بازی Call of Duty: Mobile Season 5

Call of Duty: Mobile Season 5

حجم:۲.۵ گیگابایت

دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل

محتویات سیزن 5 کالاف موبایل در یک نگاه

 • اضافه شدن بتل پس جدید به بازی
 • اضافه شدن نقش فرکانس
 • اضافه شدن اپراتورهای جدید
 • تم جدید دیستوپیایی و آینده نگرانه
 • اضافه شدن اسلحه جدید
 • فصل آخر سیستم رنک در بازی

بتل پس سیزن Digital Dusk

همراه با مسیرهای رایگان و پرمیوم همیشگی بتل پس، شما این امکان را خواهید داشت تا مجموعه‌ای از آیتم‌های مختلف از جمله بلوپرینت (Blueprints)، کارت‌های کمبو (Calling Cards)، امتیاز کالاف دیوتی (Call of Duty Points)، پوسته‌های اپراتور (Operator Skins) و موارد دیگر را باز کنید. و در مسیرهای رایگان و پریمیوم بتل پس به پیش رفته و آیتم هایی که می‌توانید را به دست بیاورید.

بتل پس غروب دیجیتال شامل آیتم‌های رایگان و پرمیوم است، از جمله؛ پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های اسلحه، کارت‌های کمبو و امتیاز کالاف دیوتی (CP) اضافی برای خرج کردن در بتل پس بعدی یا خرید از فروشگاه.

مسلسل دستی (Machine Pistol) کاملاً اتوماتیک را که یادگاری از گذشته است، با خود به میدان نبرد ببرید. این اسلحه با نرخ آتش بالا و کنترل خوب در هر مبارزه‌ای کاربردی است. وقتی تیم شما به قوی تر شدن نیاز دارد، چتر امداد اضطراری (Emergency Airdrop) را فرا بخوانید تا سه امتیاز streak تصادفی را در مکان مشخص شده تحویل شما بدهد.

از دیگر آیتم‌های برجسته‌ی رده‌ی رایگان می‌توان به پوسته‌های متنوع، نقشه‌های اسلحه، سکه‌های خزانه (Vault Coins) و موارد دیگر اشاره کرد که همگی به شکل رایگان در دسترس شما هستند.

بتل پس پرمیوم

در این فصل، نبردها به سطحی جدید ارتقا یافته‌اند. با بتل پس پرمیوم، می‌توانید به گنجینه‌ای از جوایز منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید و در دنیای آینده غرق شوید. این سیزن شامل جوایز بسیار جذابی در بخش‌های مختلف خواهد بود که همگی شما را سورپرایز خواهد کرد؛ از پوسته های اپراتور گرفته تا اسکین اسلحه های مختلف.

پوسته‌های اپراتور:

 • Cipher – Codebreaker
 • Isabella – Scorched Isabella
 • Battery – BTRY-22
 • Templar’s Shadow – Shrouded

اسکین اسلحه:

 • AS VAL – Metal Hive
 • Locus – Arctic Cold
 • QXR – Silver Bones
 • EM2 – Steel Menace
 • Machine Pistol – Biometric (بر اساس سلاح جدید فصل ۵)

با خرید اشتراک بتل پس، به جمع نیروهای زمینی بپیوندید و مزایای زیر را دریافت کنید:

 • افزایش ۱۰ درصدی امتیاز بازیکن و اسلحه
 • کوپن‌های تخفیف
 • تخفیف‌های محدود بر خرید
 • جوایز ماهانه‌ی اضافی
 • جوایز نیروهای زمینی فصل ۵:
 • پوسته اپراتور: Bale – Salvo
 • اسلحه: Kilo Bolt-Action – Jaded
 • کوله پشتی: Jaded

اضافه شدن نقشه جدید فرکانس

نقشه فرکانس (Frequency) که اولین بار در Call of Duty: Black Ops IV منتشر شد، حالا به بخش موبایل این بازی اضافه می‌شود! در این ایستگاه مخفی شنود که در دل کوهستان‌ها قرار گرفته است، مستقر شوید و در امتداد لبه‌های بیرونی تاسیسات بجنگید یا با نفوذ به ساختمان و عبور از آزمایشگاه‌ها و اتاق‌های اطلاعات مختلف، به طور مستقیم به آن حمله کنید. برای دور ماندن از درگیری، می‌توانید به اتاق ژنراتور مرکزی بروید، یا در بالای ساختمان بمانید و در اطراف تجهیزات ردیابی پیشرفته‌ی این پایگاه مبارزه کنید.

تم جدید فصل پنجم بازی

جامعه نابود شده است و فقط نیروهای عملیاتی باهوش قادر به ادامه بقا هستند، در این رویداد بازیکنان در حالی به دنبال اذوقه و ماسک در مکان های مختلف میگردند که باید ماموریت های روزانه خود را برای کسب جوایز بهتر و بیشتر کامل کنند، آیتم های قابل دستیابی در این فصل به اپراتور جدید و یک اسکین برای اسلحه RUS محدود میشود اما جوایزی که بتوانید با بتل پس بدست بیاورید خیلی بیشتر از این موارد است.

بخش جدیدی که در فصل چهار به بازی اضافه شده بود، در سیزن 5 بازی کالاف دیوتی هم همراه ما است و کمک میکند که بتوانید تایرهای بتل پس را با سرعت بیشتری طی کنید، برای پیشرفت در بتل پس چالش، مأموریت‌های استاندارد، ویژه و الایت را تکمیل کنید تا امتیاز چالش (Challenge XP) به دست آورید. با استفاده از توکن‌های چالشی که به دست می‌آورید، می‌توانید آیتم‌های جدیدی مانند Hazmat Bomber — Mission Terror و ASM10 — Defibrillator را خریداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مأموریت‌های جدید و جوایز قابل دستیابی در طول فصل به تب «رویدادها» داخل بازی مراجعه کنید. برای داشتن نمای کلی از فعالیت‌های جاری فصل، تابلوی ماموریت (Mission Board) را که در منوی اصلی قرار دارد بررسی کنید.

به روز رسانی بخش رنک بازی

سری جدید رنک بازی در پایان فصل پنجم بازی به اتمام خواهد رسید و در حال حاضر زمان مناسبی دارید که بتوانید در طول این فصل امتیازات خود را بهبود ببخشید و در سیستم رنک بازی بالاتر بروید، فرقی هم نمیکند که هدف شما شکستن یک رکورد شخصی باشد یا بخواهید بین 5 هزار بازیکن برتر بازی قرار بگیرید. سیزن جدید رنک بازی از ابتدای فصل 6 ام که تقریبا 3 ماه دیگر منتشر میشود در دسترس قرار خواهد گرفت و تا آن زمان باید تلاش کنید که از چیزهایی که در بازی برای شما تدارک دیده شده است لذت ببرید.

اضافه شدن اپراتورهای جدید

فصل ۵ کالاف دیوتی: موبایل انبوهی از پوسته‌ها و سلاح‌های باحال و جدید را به همراه می‌آورد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • Foxtrot افسانه‌ای: Foxtrot با یک پوسته‌ی اپراتور سیاه و سفید که برای حداکثر تحرک و استقامت ساخته شده است، به طور مستقیم از آینده به میدان نبرد می‌آید. این مجموعه همچنین شامل مسلسل دستی افسانه‌ای است یک سلاح کمری علمی تخیلی با چراغ های داخلی فضایی جلوه‌ای کاملا متفاوت از این شخصیت را به شما نشان خواهد داد.
 • Artery جادوگر: با پوسته‌ی اپراتور جدید با تم هکر برای Alias که شامل موهای صورتی و ستون فقرات طلایی بر روی لباس مخصوص نبرد و عملیات سایبری پیشرفته است، حال و هوای سایبرپانک را وارد بازی می‌کند. شما می‌توانید این فرصت را پیدا کنید که با Swordfish ، سلاحی ساخته شده با اجزای پیشرفته و قلبی تپنده، وارد نبرد شوید.
 • Lazarus خون سوخته: با پیوستن Lazarus به نبرد، که شخصیتی مرموز با زره‌ای سخت شبیه به لاک‌پشت است و برای نابودی ساخته شده است، خود را در وسط میدان نبرد ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×