کارگردان فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» ریبوت «کابوس در خیابان الم» را می‌سازد

جان واتس یکی از افرادی است که به کارگردانی فیلم بعدی مجموعه A Nightmare on Elm Street علاقه دارد. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید. به نظر می‌رسد اگر کمی صبر کنیم شاهد بازگشت فردی کروگر از جهنم و تسخیر شدن دوباره پرده‌های سینما توسط او خواهیم بود. ظاهرا قرار است یک فیلم دیگر از مجموعه A Nightmare on Elm Street ساخته شود و جان واتس هم امیدوار است که بتواند کارگردانی این پروژه را به دست بگیرد.

احتمالا اکثر مخاطب‌های سینما واتس را با فیلم مرد عنکبوتی از فرنچایز MCU می‌شناسند. او پس از همکاری با تام هالند روی پروژه‌های Homecoming و Far From Home، کارگردانی فیلم Spider-Man: No Way Home را برعهده گرفت و توانست با این اثر با محوریت مولتی‌ورس حسابی سروصدا کند. پس از آن او با سریال Skeleton Crew از دیزنی پلاس بیش‌تر به عنوان خالق این مجموعه درگیر فرنچایز جنگ ستارگان شد. به گزارش رسانه Collider این فیلم‌ساز در پنل Directors on Directing در CCXP Mexico City با دیوید لیچ (کارگردان فیلم The Fall Guy) صحبت می‌کرد که از او پرسیده شد دوست دارد در آینده به سراغ کدام IP برود. اگر چه جان واتس گفت که بیش‌تر از خلق داستان‌های جدید لذت می‌برد، اما اعتراف کرد که به ساخت اثری در مجموعه A Nightmare on Elm Street علاقه دارد.

او گفت: «دوست ندارم برم سراغ یه IP و می‌خوام ایده‌های خاص خودمو مطرح کنم. یا شایدم A Nightmare on Elm Street. من عاشق A Nightmare on Elm Street هستم. به نظرم A Nightmare on Elm Street خیلی باحاله و به نظرم میشه تا ابد A Nightmare on Elm Street ساخت».

واتس در این خصوص که اگر فرصت کارگردانی این فیلم به او داده شود به آن پاسخ می‌دهد یا نه، می‌گوید: «باید خیلی خیلی درباره‌اش فکر کنم. من A Nightmare on Elm Street  رو دوست دارم. این نظر منه و فکر می‌کنم فیلم‌های خیلی خوبین. من عاشق فیلم‌هاشم. چرا دیگه هیچ فیلمی ازش ساخته نمی‌شه؟»

آیکون فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست Spider-Man: No Way Home
فیلم

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

Spider-Man: No Way Home

تماشای فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

آینده مجموعه A Nightmare on Elm Street چطور رقم خواهد خورد؟

کارگردان فیلم Spider-Man: No Way Home می‌خواهد ریبوت فیلم A Nightmare on Elm Street را بسازد

با این که در 14 سال اخیر هیچ نسخه‌ی جدیدی از فرنچایز A Nightmare on Elm Street اکران نشده، اما پیش از آن ما شاهد آثار زیادی از این مجموعه بوده‌ایم. این فرنچایز در سال 1984 با فیلمی از وس کریون وارد عرصه سینما شد؛ اثری که در آن شاهد معرفی رابرت انگلوند در نقش فردی کروگر بودیم. این موجود اهریمنی که در خواب به سراغ قربانی‌هایش می‌رود بین سال‌های 1985 تا 1991 پنج بار دیگر هم با بازی انگلوند روی پرده‌های سینما رفت. وس کریون در سال 1994 با فیلم New Nightmare تغییرات جدیدی را در مجموعه به وجود آورد؛ در این اثر ما شاهد همان تیم بازیگری قبلی بودیم که این بار توسط یک اهریمن شبیه به فردی در دنیای واقعی تحت آزار و اذیت قرار می‌گیرند. کراس‌اوور Freddy vs. Jason که در سال 2003 اکران شد، آخرین فیلم انگلوند در نقش این شخصیت منفی بود.

در سال 2010 یک ریمیک بی‌ربط به نسخه اصلی ساخته شد و در آن ما شاهد نقش‌آفرینی جکی ایرلی هالی در نقش فردی بودیم. این نسخه بسیار مورد انتقاد قرار گرفت و در نهایت باعث کنسل شدن دنباله‌اش شد. هرچند فرنچایزهای محبوب در ژانر وحشت طی سال‌های اخیر با موفقیت احیا شده‌اند و ساخت یک اثر جدید از مجموعه A Nightmare on Elm Street هم با این تفاسیر دور از انتظار نیست. هرچند هنوز هیچ چیزی در این خصوص رسما اظهار نشده است.

این بود خبر علاقه کارگردان فیلم Spider-Man: No Way Home به ساخت ریبوت فیلم A Nightmare on Elm Street. نظر شما درباره سه‌گانه مرد عنکبوتی MCU چیست؟ دوست دارید بار دیگر فردی کروگر را در داستانی جدید ببینید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: CBR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماشای رایگان ×