جزئیات و تریلر سریال Command Z، تازه‌ترین اثر استیون سودربرگ منتشر شد

سفر به گذشته و اصلاح تاریخ

استیون سودربرگ به تازگی تریلری از سریال تازه‌اش با نام Command Z را منتشر کرد. این کارگردان برنده اسکار که سریال جدیدش با نام «دور باطل» (Full Circle) از اچ بی او مکس منتشر شده، از پروژه دیگرش رونمایی کرد. این سریال که پیش‌تر با نام «پروژه آونگ» (The Pendulum Project) شناخته می‌شد، به «فرمان زد» (Command Z) تغییر نام داده است.

بر اساس تریلر منتشر شده، مایکل سرا ایفاگر نقش دانشمندی است که با همکارانش روی یک پروژه تاریخی کار می‌کنند. آن‌ها قصد دارند به گذشته سفر کنند تا با اصلاح تاریخ، جهان را نجات دهند. این مجموعه علمی تخیلی بر کرم چاله‌ای در یک ماشین لباس‌شویی تمرکز دارد که دانشمندان امیدوارند بتوانند با آن به گذشته بروند و آینده را اصلاح کنند. از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به روی وود جونیور و لیو شرایبر اشاره کرد.

Command Z خارج از قرارداد این کارگردان با برادران وارنر و HBO و به صورت کاملا مستقل توسط خود سودربرگ ساخته شده و قرار است از طریق وب سایت شرکت سودربرگ یعنی Extension 765 استریم شود و در دسترس مخاطبان قرار بگیرد. ظاهرا این پروژه بین «آخرین رقص جادویی مجیک مایک» (Magic Mike’s Last Dance) و «دور باطل» فیلم‌برداری شده است.

استیون سودربرگ به تازگی در اظهار نظری جنجالی درباره هوش مصنوعی گفته بود که از این فناوری نمی‌ترسد و ممکن است از آن برای بهتر شدن کارهایش استفاده کند. شما می‌توانید تریلر تازه‌ترین سریال این کارگردان برنده اسکار را در مایکت تماشا کنید.

منبع
indiewire
دکمه بازگشت به بالا
تماشای رایگان ×