اخبار

بازی Subway Surfers: BLAST برای پیش‌ ثبت‌نام آماده است

عنوان Subway Surfers: Blast جدیدترین عنوان از سری عناوین مشهور، پرطرفدار و خاطره انگیز Subway Surfers است؛ این بازی قرار است توسط شرکت سیبو گیمز «SYBO Games» ساخته شود که عناوین موفقی را در کارنامه خود دارد. با ما همراه باشید.

شرکت SYBO Games به تازگی از جدیدترین عضو خانواده‌ی پرطرفدار Subway Surfers با نام Subway Surfers: Blast رونمایی کرده است که تفاوتی اساسی را با عناوین قبلی این مجموعه دارد؛ این بازی برعکس اثرهای قبلی، از ژانر «فکری یا پازل» استفاده می‌کند و گویا قرار است با استفاده از ساختار آرکید و مشهوری که در عناوینی همچون کندی کراش «Candy Crush» نیز شاهد آن بودیم استفاده کند.

وقتش است به پاهای خود استراحت دهید!

بازیکنان می‌توانند در طول بازی کاراکتر‌های اشنایی همچون Jake، Yutani، Fresh و Tricky را نیز ملاقات کنند، به انجام پازل‌ها و معما‌های مختلف بپردازند و با کامل کردن مراحل برای کاراکتر خود آیتم‌های مختلف خریداری کرده و آن‌ها را شخصی‌سازی کنند.

توسعه‌دهندگان به بازیکنان وعده‌ی چرخه‌ای روان و سرگرم کننده از معما‌های مختلف را داده‌اند که قرار است حسابی‌ آن‌ها را سرگرم کند؛ بازیکنان همچنین می‌توانند با یکدیگر گروه‌ تشکیل داده و با گروه‌های دیگر به رقابت بپردازند و با بدست آوردن جایگاه‌های بالا برای خود و هم‌گروهی‌ها جایزه‌های باارزشی را آزاد کنند.

همچنین قابلیت‌های ویژه‌ای که در عنوان اصلی Subway Surfers همچون جت‌پک «JetPack» و اسکیت پرنده «Hoverboard» حضور داشتند نیز در این عنوان وجود دارند و بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند تا مراحل را آسان‌تر پشت سر بگذارند، همچنین وجود آیتم‌ها و موارد خاطره انگیز و قدیمی باعث می‌شود تا بازیکنان قدیمی نیز حتی صرفا برای امتحان کردن آن‌ها به این سری بازگردند.

جمع‌بندی

استودیوی سیبو گیمز «SYBO Games» قصد دارد تا با ترکیب شهرت سری بازی‌های Subway Surfers و سبک و سیاق پرطرفدار عنوان Candy Crush عنوانی را خلق کند که بتواند موفقیت این استودیو در سال 2012 را تکرار کند؛ بازی Subway Surfers Blast قرار است در ماه‌های آتی برای پلتفرم‌های اندروید «iOS» و آی‌او‌اس «iOS» نیز عرضه شود. برای آخرین اخبار بازی‌های موبایلی با مجله مایکت همراه باشید.

دکمه بازگشت به بالا