اخبارفیلم و سریال

سیلوستر استالونه از دلایل ساخته نشدن رمبو 6 گفت

سیلوستر استالونه اخیرا درباره عللی که احتمالا ساخت فیلم رمبو 6 را غیرممکن می‌سازد، صحبت کرده است. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

سیلوستر استالونه با اشاره به افزایش سن‌اش برای ایفای نقش در یک اثر اکشن و پر زد و خورد، می‌گوید که دیگر دوران جان رمبو به سر آمده است.

در سال‌های گذشته رمبو یکی از شخصیت‌های بسیار محبوب در فرهنگ عامه بوده است. نسخه اول این مجموعه در سال 1982 اکران شد و توانست توجهات زیادی را جلب کند. استالونه در دنباله‌هایی به نام Rambo: First Blood Part II و Rambo III که به ترتیب در سال‌های 1985 و 1988 روی پرده‌های سینما رفتند، به عنوان سلاخ سربازان دشمن بازگشت. پس از آن این شخصیت به شکلی غیرمنتظره در دو فیلم دیگر هم حضور پیدا کرد؛ یکی فیلم Rambo که در سال 2008 پخش شد و دیگری فیلم Rambo: Last Blood که در سال 2019 در سالن‌های سینما به نمایش درآمد. حالا پس از ساخت پنج فیلم، طرفداران دوست دارند بدانند آیا قرار است در نسخه ششم شاهد بازگشت رمبو باشند یا نه.

بر اساس گزارش JoBlo، استالونه اخیرا در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو حضور پیدا کرده تا بخشی از تیم تبلیغات مستند جدید Sly باشد. این اسطوره فیلم‌های اکشن در پاسخ به سوالاتی که در این فستیوال مطرح شد، درباره احتمال بازگشت‌اش در نقش جان رمبو در یک نسخه دیگر از مجموعه صحبت کرد. او در جواب به سرعت گفت که این امر بعید به نظر می‌رسد. استالونه گفت که هالیوود دوست داشت دنباله‌ای دیگر برای رمبو بسازد، اما این بازیگر 77 ساله با یک شوخی اظهار کرد که دوران او برای حضور در نقش جان رمبو به سر آمده است.

استالونه در این رابطه گفت: «رمبو؛ می‌تونم بیخیال‌اش بشم. اون خیلی کارا کرده. با این که اونا دوست دارن یک فیلم دیگه هم بسازن ولی خب من قراره این بار با چی مبارزه کنم؟ با آرتروز؟»

آیکون فیلم رمبو : اولین خون First Blood

فیلم
رمبو : اولین خون
First Blood
 

فیلم رمبو 6 بعید است ساخته شود، اما راکی چطور؟

سیلوستر استالونه از این می‌گوید که چرا احتمالا فیلم رامبو 6 ساخته نخواهد شد

احتمال دارد کار استالونه با شخصیت راکی بالبوا که یکی دیگر از نقش‌های محبوب او است هم تمام شده باشد. او در فیلم Creed III حضور پیدا نکرد، در صورتی که ما در دو نسخه قبلی شاهد حضور او در نقش راکی بودیم. پیش‌تر گزارش‌هایی منتشر شده بود مبنی بر ساخت یک سریال پیش‌درآمد با محوریت راکی توسط Amazon Studios که استالونه هم در آن نقش دارد. اما مشخص نیست که در این اثر شاهد حضور او در نقش راکی هستیم یا قرار نیست چیزی از سنین سال‌خوردگی او را ببینیم.

استالونه در مصاحبه سال گذشته‌اش با THR درباره ساخت سریال پیش‌درآمد راکی صحبت کرد و صادقانه گفت که نمی‌داند قرار است این پروژه موفقیت‌آمیز باشد یا نه. او در این رابطه گفت: «چیزی تا نهایی شدن‌اش نمونده. گاهی با خودم می‌گم اصلا این پروژه قراره به نتیجه برسه؟ هر دفعه پروژه‌هایی مثل Son of Kong یا Son of Tarzan شکست خوردن. یه فرمول غیرقابل‌توصیف هست که دچارش می‌شیم. اگر رمان پدرخوانده رو الان بهتون بدم، تو انتخاب بازیگر خیلی به چالش می‌خورید. ارائه همچنین اثری تو دوران حاضر کار ساده‌ای نیست.»

آیکون فیلم رمبو: آخرین خون Rambo: Last Blood

فیلم
رمبو: آخرین خون
Rambo: Last Blood
 

منبع: CBR

دکمه بازگشت به بالا