اخبار

تست بازی Vive Le Football از ماه ژانویه برای گوشی های موبایل آغاز میشود

بازی جدید شرکت NetEase که با نام Vive Le Football شناخته میشود، از ماه ژانویه سال 2022 وارد مرحله تست می شود، این مرحله قرار است که محتوای بازی را روی رایانه های شخصی و موبایل به آزمایش بگذارد، هنوز زمان دقیق شروع مرحله تست مشخص نیست اما طبق اطلاعات منتشر شده به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت، با مایکت همراه باشید.

این تست شامل حالت های جدید قابل بازی، پاداش ها، بهینه سازی کلی، و تغییر جلوه های بصری بازی است و همچنین تیم ها هم دچار تغییراتی در ترکیب خود شده اند، تیم توسعه اعلام کرده که با یکی از سرشناس ترین مهاجم های دنیا قرارداد بسته اما هنوز نام او را اعلام نکرده است.

کیفیت کلی بازی نه تنها چند درجه افزایش پیدا کرده بلکه انیمیشن های جدید با حالت های موشن کپچر بهبود یافته هم به آن اضافه شده، کیفیت تصویر ها به شکل کلی تغییراتی داشته و حتی نورپردازی استادیوم هم دگرگون و برای موبایل بهینه سازی شده؛ از نظر گیم پلی حالت های موجود تکرار پذیری بالایی نداشتند اما این تست یک حالت جدید به بازی اضافه میکند، علاوه بر این ها ستاره افسانه ای دنیای فوتبال روی پوستر بازی قرار گرفته و به نظر میرسد شاهد محتوای جذابی در این تست یک ماهه خواهیم بود.

تست های قبلی بازی از بازیکنان بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کرده بود اما طبق شایعات منتشر شده ما قانع شده بودیم که بازی در اواخر سال جاری میلادی به شکل کامل منتشر شود، با اینکه در حال حاضر رقیب بزرگی مثل فیفا موبایل در بازار بازی های ورزشی وجود دارد اما شرکت سازنده سعی کرده شانس خودش را برای یک بازی ورزشی جدید هم امتحان کند.

هنوز مشخص نیست که بازی در چه زمانی به شکل رسمی عرضه خواهد شد اما ظاهرا سازندگان قصد دارند برای بهبود های بیشتر این آزمایش ها را ادامه دهند و شاید تا اواسط یا اواخر سال 2022 شاهد انتشار این بازی نباشیم.

اگر بازی در سال آینده عرضه شود احتمالا با pes 22 کونامی رقابت شدیدی خواهد داشت و ممکن است با توجه به سابقه Netease، طرفداران تصمیم بگیرند که به سمت این بازی کشیده شوند، از طرفی هم انیمیشن های جذاب، گرافیک زیبا و گیمپلی سرگرم کننده از ویژگی هایی هستند که نباید آن ها را فراموش کنیم. اگر از طرفداران بازی های ورزشی هستید لطفا به ما بگویید که این چه قدر برای این بازی هیجان دارید؟

دکمه بازگشت به بالا