اخبار

سیستم مورد نیاز Warzone Mobile برای دستگاه های اپل فاش شد

بازی وارزون موبایل «Warzone Mobile» قرار است در سال جاری منتشر شود و مطمئنا با وجود گرافیک فنی و بصری بالای خود باعث شده است تا برخی کاربران در مورد اجرای روان این بازی روی دستگاه خود نیز به شک بیافتند، از این رو، شرکت توسعه‌دهنده این بازی یعنی اکتیویژن «Activision» نیز در آخرین بیانیه‌ خود از سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای روان این بازی نیز رونمایی کرده است. با ما همراه باشید.

اگر اهل بازی‌های ویدیویی باشید، مطمئنا عناوینی از مجموعه پرطرفدار کالاف دیوتی «Call of Duty» را تجربه کرده‌اید؛ یکی از مشهور ترین و پرطرفدار ترین بازی‌های این مجموعه نیز عناوین سری وارزون یا «Warzone» هستند که به دلیل سبک جذاب و مهیج خود یعنی بتل‌رویال «Battle Royale»، به محبوبیت بالایی نیز دست پیدا کرده‌اند.

کدام گوشی‌های آیفون نیز قابلیت اجرای Warzone Mobile را دارند؟

طبق آخرین اخبار از سوی اکتیویژن، این شرکت در آخرین بیانیه‌ی خود اعلام کرده است که حداقل گوشی مورد نیاز برای اجرای بازی وارزون موبایل «Warzone Mobile» به‌صورت روان، گوشی آیفون 8 «Apple iPhone 8» با حافظه‌ی رم 4 گیگ است؛ بنابراین اگر صاحب این گوشی یا موبایل‌های بالارده تر هستید، با خیال راحت می‌توانید در هنگام انتشار این بازی به تجربه آن بپردازید.

البته این جزئیات فعلا برای حالت دسترسی اولیه یا بتا «Beta» هستند و به گفته‌ توسعه‌دهندگان ممکن است تا انتشار این بازی به‌صورت کامل نیز تغییر کند، چنین موضوعی یعنی این عنوان ممکن است برای دستگاه‌های بیشتری نیز عرضه شود؛ بنابراین اگر صاحب دستگاه ضعیف‌تری نیز هستید، فعلا امید خود را از این بازی قطع نکنید!

جمع‌بندی

یش تر شاهد عرضه بازی کالاف دیوتی موبایل «Call of Duty Mobile» روی گوشی‌های هوشمند بودیم که این سبک را ارائه می‌داد؛ اما شرکت اکتیویژن «Activision» نیز قصد دارد تا عنوان تکامل یافته و پر جزئیات وارزون 2 «Warzone 2» را تحت عنوان وارزون موبایل «Warzone Mobile» به گوشی‌های هوشمند بیاورد و این عنوان قرار است با بتل‌پس‌ و باندل‌های مشترک میان نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی نیز تجربه‌ای جدید برای طرفداران کالاف دیوتی روی موبایل را نیز رقم بزند.

بازی وارزون موبایل در حال حاضر به‌صورت دسترسی اولیه برای مناطقی همچون استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد نیز در دسترس است و قرار است به ‌زودی برای کشور آمریکا نیز منتشر شود؛ در نهایت نیز پس از دریافت بازخوردهای کافی از سوی کاربران، شرکت اکتیویژن قصد دارد تا این بازی را در سال 2023 به‌صورت کامل برای تمامی مناطق نیز منتشر کند. برای اخبار کالاف دیوتی و وارزون موبایل با مجله مایکت همراه باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا