آپدیت میان فصلی وارزون موبایل منتشر شد

طبق سنت همیشگی بازی‌های کالاف دیوتی، چندی پیش یک به‌روزرسانی میان فصلی برای بازی وارزون موبایل نیز منتشر شد که تغییرات مهم و محتوای جدیدی را به برای بازیکنان و علاقه‌مندان به ارمغان می‌آورد؛ برای جزئیات بیشتر، با مجله مایکت همراه باشید.

بازی وارزون موبایل عنوانی اکشن و هیجان‌انگیز در سبک شوتر و بتل رویال است که توسط شرکت نامدار و مشهور اکتیویژن «Activision» توسعه یافته است، این بازی هم‌اکنون به‌صورت دسترسی اولیه روی برخی از مناطق به‌خصوص مانند استرالیا، سوئد، شیلی و نروژ برای دستگاه‌های اندروید و ای‌او‌اس نیز در دسترس است.

محتوای جدید آپدیت Season 3 Reloaded

 با این حال بازیکنان این بازی از عملکرد و سنگین بودن بازی وارزون موبایل روی گوشی‌های خود رضایت نداشتند و به این موضوع نیز اعتراض کردند؛ شرکت اکتیویژن نیز به درخواست بازیکنان نیز عمل کرده است و تغییرات بزرگی را روی بخش گرافیکی و فنی بازی اعمال کرده است.

از این تغییرات می‌توان به بهینه‌تر شدن بازی و بهبود بخش‌های بصری از جمله ظاهر نقشه‌ها، اسلحه‌ها و اپراتورهای بازی نیز اشاره کرد؛ در پی این آپدیت، دستگاه‌های میان‌رده که تا به امروز قادر به اجرای بازی با نرخ‌فریم مناسب نبودند، حالا می‌توانند بازی وارزون موبایل را با نرخ‌فریم نزدیک به 40 و گرافیک بهتر نیز تجربه کنند.

علاوه بر این، شرکت اکتیویژن قرار است در آینده‌ی نزدیک چندین گزینه را به تنظیمات گرافیکی بازی اضافه کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا بازی وارزون موبایل را از نظر بصری شخصی‌سازی کنند تا در نهایت بتوانند بهترین ترکیب را میان نرخ‌فریم و وضوح گرافیکی نیز بدست بیاورند؛ این تغییرات شامل تنظیمات عملکرد فنی «Performance»، باتری «Battery Life»، نرخ‌فریم «Frame Rate»، گرافیک، وضوح تصویر و ویژگی‌های بصری «Visual Fidelity» خواهند بود.

سلاح‌ها و نقشه‌های جدید وارزون موبایل

به‌روزرسان میان‌فصلی بازی شامل محتوای جدیدی همچون سلاح‌های جدید، نقشه‌ی جدید، باندل‌های جدید و Killstreak‌های جدید نیز‌ خواهد بود، در ادامه نیز به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

از سلاح‌های جدید این آپدیت می‌توان به مسلسل کمری FTAC Siege، سلاح کمری معروف .50 GS یا همان Desert Eagle، سلاح سردی به‌نام Buzzsaw و یک آیتم پرتابی به‌نام Shuriken نیز اشاره کرد.

از Killstreak های جدید نیز می‌توان به Overwatch Helo یا همان هلیکوپتر نگهبان اشاره کرد که می‌تواند هوای شما را در شرایط وخیم داشته باشد. همچنین Killstreak معروف و پرطرفدار Care Package نیز در این به‌روزرسانی به بازی اضافه شده‌ است و بازیکنان می‌توانند از آن استفاده کنند؛ آخرین Killstreak جدید نیز Emergency Airdrop خواهد بود که با فعال کردن آن 3 عدد Care Package به مکان مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

نقشه‌ی جدیدی که قبل‌تر به آن اشاره کردیم Scrapyard نام خواهد داشت که پیش‌تر در بازی کالاف‌دیوتی مدرن وارفر 2019 «Call of Duty: Modern Warfare 2019» نیز شاهدش بودیم؛ این نقشه در واقع بخشی از یک قبرستان هواپیما است و به‌دلیل کوچک بودن زاویه‌ها، اکثر نبرد ها نیز از فاصله‌ی نزدیک نیز برخوردار خواهند بود.

همچنین توسعه دهندگان در بخش Gunsmith بازی قابلیت Dual Wielding را اضافه کرده‌اند که به بازیکنان اجازه می‌دهد برخی اسلحه‌ها را به‌صورت دوتایی حمل کنند، علاوه بر این، سیستم Perk Package نیز به بازی اضافه شده است تا بازی وارزون موبایل را هرچه بیشتر به Modern Warfare II شبیه کند.

تغییرات جزئی

علاوه بر تغییرات بالا، تعدادی تغییرات جزئی نیز به بازی وارزون موبایل نیز اعمال شده است، این تغییرات به به‌روزرسانی‌های ظاهری منوی اصلی بازی، اضافه شدن بخش آموزشی به حالت Gunsmith و اضافه شدن پشتیبانی بازی از ژیروسکوپ « سنسور حرکتی » خلاصه می‌شوند.

جمع‌بندی

شرکت اکتیویژن نیز همواره با انتشار آپدیت‌های مختلف در حال تلاش برای بهبود بازی وارزون موبایل است و خوشبختانه در ماه‌های اخیر، این شرکت نیز تلاش بسیار زیادی را برای بهبود این بازی انجام داده است، بازی وارزون موبایل قرار است تا پایان امسال روی گوشی‌های اندرویدی و آی‌او‌ای «iOS» نیز عرضه شود. برای جدیدترین اخبار وارزون موبایل با مجله مایکت همراه باشید.

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×