همه چیز درباره بازی پرطرفدار همستر کامبت

کسب ثروت یا رویا فروشی؟

همستر کامبت جدیدترین بازی کریپتویی تلگرام است که اخیرا سروصدای زیادی به راه انداخته و توانسته حتی بیش از نات‌کوین توجهات را به سمت خود جلب کند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با این پدیده جدید آشنا کنیم. پس در ادامه با مایکت همراه باشید.

قطعا در این چند روز اخیر نام همستر کامبت به گوش‌تان خورده است و متوجه پیوستن بسیاری از مخاطب‌هایتان به تلگرام شده‌اید. این افراد که اخیرا به این پیام‌رسان پیوسته‌اند معمولا کسانی هستند که از پروژه نات‌کوین جا مانده‌اند و حالا می‌خواهند در جدیدترین بازی کریتویی تلگرام شانس خود را امتحان کنند.

تیم پشت همستر کامبت اخیرا اعلام کرده که توکن این پروژه بر بستر بلاک چین The Open Network (TON) ایجاد خواهد شد. در نتیجه بر اساس ادعای تیم خالق این پروژه، کاربران بر اساس میزان کوین‌هایشان توکن دریافت خواهند کرد و می‌توانند این توکن‌ها را در نهایت نقد کنند.

همین موضوع هم باعث شده سیل عظیمی از افراد به سوی این بازی کریپتویی کشیده شوند. هنوز برای کاربران فرصت باقی مانده که بتوانند وارد این برنامه شده و پیش از ایردراپ، برای دریافت کوین اقدام کنند.

 همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

درست مثل پروژه نات‌کوین، همستر کامبت هم دارای یک برنامه (مینی اپ) مختص به تلگرام است که کاربران باید وارد آن شده و با لمس صفحه نمایش کوین دریافت کنند. این یعنی شما فقط کافی است وارد یک پیام‌رسان شوید تا بتوانید شانس‌تان را در این بازی امتحان کنید.

در حال حاضر ظاهرا تعداد بازیکنان این پروژه از مرز 100 میلیون نفر هم گذشته و همه‌ی این افراد مدام در طول روز به این مینی اپ سر می‌زنند تا کوین دریافت کنند و به نقد کردن توکن‌هایشان پس از چند ماه امیدوار باشند.

این پروژه را گروهی تحت عنوان Hamster Gang راه اندازی کرده‌اند؛ تیمی کوچک از بازی‌سازها که پتانسیل تکنولوژی بلاک‌چین و رمز ارزها را تشخیص داده و وارد این عرصه شده‌اند.

همستر کامبت از ماه مارس است که راه اندازی شده، اما پس از ایردراپ نات‌کوین بود که تب و تاب آن بالا گرفت و توجهات به سوی‌اش جلب شد. شاید هم کاربرانی که به ضربه زدن روی نمایشگرهای گوشی‌هایشان اعتیاد پیدا کرده بودند و حالا به دنبال یک پروژه دیگر می‌گشتند باعث رشد مخاطب‌های این برنامه شدند.

ایده همستر کامبت مشابه با نات‌کوین است و فقط در این جا ما تا حدی مکانیک‌های غنی‌تری داریم. در کل این اثر در واقع ترکیبی از یک بازی tap-to-earn و یک شبیه‌ساز صرافی رمز ارز است.

در این بازی شما در نقش مدیرعامل اجرایی یک صرافی جدید در حوزه کریپتو هستید و هدف‌تان هم باید این باشد که کسب و کار را به رشدی برسانید که تا به حال تجربه نکرده است. برای رسیدن به این هدف، کاربران باید روی یک سکه که در نمایشگر دیده می‌شود ضربه بزنند تا کوین دریافت کنند. شما از این کوین‌ها می‌توانید برای ارتقا بخش‌های مختلف استفاده کنید.

معرفی بخش‌های مختلف بازی کریپتویی Hamster Kombat

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

همان‌طور که اشاره شد، داشتن یک تلفن هوشمند و یک حساب کاربری در پیام‌رسان تلگرام برای شروع کار با همستر کامبت کافی است. برای آغاز کار پس از ورود به برنامه دکمه Start را بزنید تا صفحه بازی برای‌تان نمایش داده شود. در این جا 5 بخش به چشم می‌خورد: Exchange، Mine، Friends، Earn و Airdrop.

پیش از ارائه توضیحات درباره این بخش‌ها بد نیست اشاره کنیم که در بالای گزینه Airdrop می‌توان گزینه Boost را دید که با ورود به آن می‌توان از بوسترهایی که موجب ارتقا سیستم دریافت کوین می‌شوند، بهره برد. در این صفحه دو گزینه مهم به چشم می‌خورد: Multitap و Energy Limit. با مورد اول می‌توان تعداد کوین‌های دریافتی به اضافه هر ضربه را افزایش داد و به لطف دومین مورد می‌توانید ظرفیت را ارتقا دهید.

Full Energy و Turbo هم دو گزینه دیگری هستند که در بالای صفحه زیر تیتر Free daily boosters دیده می‌شوند. مورد اول پر بودن ظرفیت دریافت کوین را نشان می‌دهد.

در ادامه ما به سراغ توضیح 5 گزینه پایین صفحه خواهیم پرداخت:

Exchange

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

در اینجا شما یک سکه بزرگ با تصویر یک همستر می‌بینید که با ضربه زدن روی‌اش می‌توان کوین دریافت کرد. در بالای این صفحه هم سه گزینه دیده می‌شوند:

 • Earn per tap: تعداد کوین‌های دریافتی به ازای هر بار ضربه
 • Coins to level up: تعداد کوین‌های مورد نیاز برای افزایش سطح
 • Profit per hour: مقدار سود به ازای هر ساعت

در پایین این گزینه‌ها هم شما یک سکه بزرگ با علامت دلار می‌بینید که میزان کوین‌هایتان در مقابل‌اش نوشته شده است. در زیر آن هم سطح‌تان نوشته شده که در زیر به شما می‌گوییم برای رسیدن به هر سطح نیاز به چه میزان کوین دارید:

 • Bronze: از 0 تا 5 هزار
 • Silver: از 5 هزار
 • Gold: از 10 هزار
 • Platinum: از 100 هزار
 • Diamond: از 1 میلیون
 • Epic: از 2 میلیون
 • Legendary: از 10 میلیون
 • Master: از 50 میلیون
 • Grand Master: از 100 میلیون
 • Lord: از 1 میلیارد

Mine

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

این جا بخشی است که باید در آن از کوین‌های دریافت شده استفاده کنید. در بخش ماین باید Extract Card خریداری کرده تا بتوانید بخ صورت ساعتی یا روزانه به صورت خودکار کوین به دست آورید. هر یک از این کارت‌ها مزایای خاص خود را دارند و با صرف تعداد خاصی از کوین‌ها می‌توانید از آن چه این کارت‌ها برای ارائه دارند بهره ببرید.

Friends

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

از طریق این بخش می‌توان کد معرف را کپی کرده و برای دوستان‌تان بفرستید. اگر حساب کاربری تلگرام‌تان از نوع معمولی است، هر دعوت برای‌تان 5 هزار کوین به ارمغان می‌آورد و دارندگان حساب پرمیوم در این حالت 5 برابر بیش‌تر سود می‌کنند. قابل ذکر است که رشد کاربران دعوت شده هم برای‌تان کوین به همراه دارد و هر چه سطح بالاتر باشد، سکه‌های دریافتی شما هم بیش‌تر می‌شود. در این جا هم دریافتی کاربران حساب پرمیوم بیش‌تر خواهد بود.

Earn

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

در این صفحه دو بخش اصلی Daily tasks و Tasks list دیده می‌شود. در Daily tasks می‌توان روزانه مقدار مشخصی کوین دریافت کرد. در مورد دوم هم می‌توانید با انجام کارهای مشخص شده مثل عضویت در کانال یوتیوب یا دنبال کردن حساب کاربری پلتفرم X از مقدار مشخصی سکه بهره‌مند شوید.

Airdrop

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

بخش آخر یعنی ایردراپ هنوز کامل نشده و باید مدتی تا تکمیل وضعیت این قسمت صبر کنید.

علت محبوبیت

همستر کامبت (Hamster Kombat) چیست؟

دلایل متعددی را می‌توان نام برد که موجب محبوبیت فراوان همستر کامبت شده‌اند. اول از همه این که این بازی خیلی ساده است و همه می‌توانند به سادگی به سراغ‌اش بروند و کار را پیش ببرند. مورد دیگر این که بازی روی یک پیام‌رسان پرطرفدار یعنی تلگرام راه اندازی شده که مخاطبان زیادی دارد و کاربران برای دسترسی به آن هیچ مشکلی را پیش روی خود نمی‌بینند.

علاوه بر این، کسانی که از پروژه نات‌کوین جا مانده‌اند، حالا که متوجه شده‌اند برخی افراد توانسته‌اند از آن پروژه به مبالغ قابل توجهی دست پیدا کنند، حالا به دنبال راهی برای جبران آن اتفاق هستند و دوست ندارند بار دیگر به خاطر بی‌توجهی‌شان به پروژه‌های کریپتویی افسوس بخورند.

این بود بود معرفی پروژه همستر کامبت. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره این بازی کریپتویی چیست؟ به نظر شما این سبک از پروژه‌ها می‌توانند در آینده هم مورد استقبال قرار بگیرند؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×