اخبار

بازی موبایل الهام گرفته شده از انیمه Black Clover در سال 2022 منتشر خواهد شد

یک بازی موبایل کاملا جدید بر اساس انیمه محبوب Black Clover ساخته خواهد شد، این عنوان در سال 2022 برای گوشی های اندروید و آی او اس منتشر میشود، بازی چیزی شبیه به گنشین ایمپکت بوده و قرار است که یک دنیای جهان باز را برای مخاطبان به تصویر بکشد، در حال حاضر نام این عنوان به یک بازی دیگر هم شباهت دارد و ممکن است در آینده دچار تغییراتی شود، با مایکت همراه باشید.

این بازی در جریان جامپ فست 2022 با یک تریلر طولانی معرفی شد که گیم پلی بازی را نیز به نمایش می گذاشت این عنوان توسط Pearl Abyss در حال توسعه است و به نظر میرسد که آینده درخشانی داشته باشد، این استودیو که در گذشته روی بازی هایی مانند Black Desert Mobile کار کرده است و روی عناصر جهان باز تاکید داشته و همیشه علاقمند بوده که در بازی های خود از مفاهیم این سبک استفاده کند. این احتمال وجود دارد که این بازی نیز مانند سایر بازی های موبایلی با مضمون انیمه دارای عناصر نقش آفرینی در گیمپلی خود باشد. آستا، قهرمان مانگا و انیمه Black Clover نیز احتمالاً شخصیت اصلی این بازی خواهد بود. با این حال ممکن است که شخصیت های دیگر هم قابل بازی باشند.

بازیکنان میتوانند در محیط بزرگ بازی ماموریت ها را تکمیل کنند و شخصیت های مختلف را به دست بیاورند، این دومین عنوانی است که بر اساس این انیمه ساخته میشود و پیش از این بازی Black Clover: Phantom Knights توسط باندای نامکو منتشر شده بود اما با توجه به آمار ضعیفی که داشت در سال 2020 سرورهای بازی خاموش شد.

میدانیم که بازی در سال آینده میلادی برای گوشی های موبایل منتشر خواهد شد و به نظر می رسد طبق معمول در ابتدا برای کشورهای منتخب آسیایی در دسترس قرار بگیرد و سپس یک نسخه جهانی برای آن منتشر شود، همانطور که گفته شد این بازی احتمالا همان چیزی است که طرفداران این بازی منتظر آن هستند و امیدوار هستیم که به اندازه سایر بازی های RPG بتواند موفق ظاهر شود. نظر شما به عنوان یک موبایل گیمر درباره این بازی چیست و آیا میتواند موفقیت سایر بازی های انیمه محور را تکرار کند؟

دکمه بازگشت به بالا