بازی های اندروید

معرفی چند بازی جدید مافیا حضوری و آنلاین

این روزها یکی از بهانه‌های دور هم جمع شدن و تفریح کردن با کمترین امکانات، بازی مافیا است. احتمالاً شما هم در کافه یا پارک‌های شهر دیده‌اید که افرادی دور هم جمع شده و سرگرم بازی مافیا هستند. شاید هم از بحث کردن و بالا رفتن صدای آنها تعجب کنید اما کمی که دقت کنید متوجه خواهید شد که همه این صحبت‌ها به دلیل هیجان زیاد بازی است. اما وقتی که امکان دور هم جمع شدن به صورت فیزیکی برای بازی مافیا نیست راه حل دیگری وجود ندارد؟ در ادامه با مجله مایکت همراه باشید تا این مسئله را بررسی کنیم.

بازی مافیا به صورت آنلاین

با اینکه بازی هیجان‌انگیز و جذاب مافیا به جمع شدن دوستان در کنار هم نیاز دارد، اما ممکن است گاهی اوقات این دورهمی اتفاق نیافتد. در چنین شرایطی اگر دوستان شما هم دنبال یک سرگرمی می‌گردند و دوست دارند یک بازی جذاب را به صورت آنلاین و البته چند نفره تجربه کنند، بازی‌های آنلاین مافیا یک پیشنهاد بسیار خوب است.

بازی جذاب شب‌های مافیا (آنلاین و صوتی)

به احتمال زیاد شما هم ویدیوهایی از بازی شب‌های مافیا در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید یا اینکه آن را به طور منظم از فیلیمو که به عنوان یکی از پلتفرم‌های مرجع در حوزه VOD فعالیت می‌کند دنبال کردید. این برنامه به صورت سریالی در چند فصل ساخته شد و به دنبال آن محبوبیت بازی مافیا بیشتر از قبل شد.

بازی شب‌های مافیا کاملاً وفادارانه به سریال آن ساخته شده و می‌توان گفت یک اقتباس حرفه‌ای صورت گرفته است. سازنده این بازی جذاب استودیوی مدریک گیمز است که قبلاً هم بازی نیسان آبی را ساخته و منتشر کرده‌است. اگر بازی محبوب گلمراد را به یاد داشته باشید، باید بگوییم که این برنامه هم یکی دیگر از محصولات تیم مدریک گیمز است.

آیکون بازی شب‌های مافیا (آنلاین و صوتی)
شب‌های مافیا (آنلاین و صوتی) 

حجم: ۹۵.۳ مگابایت

در هر بازی، شهروندان باید سعی کنند چهار عضو مافیا یعنی پدر خوانده، دکتر لکتر و دو عضو ساده دیگر را از دور خارج کنند. شهروندان هم نقش‌هایی مثل جان سخت، شهردار و شهروند ساده را به عهده می‌گیرند. این شهروندان باید همواره در تلاش باشند که در طول روز نظرات و دلایل قانع‌کننده‌ای را ارائه کنند که به کمک آنها مافیا را از بازی اخراج کنند. همه این نقش‌ها و مسئولیت‌ها در طول بازی شب‌های مافیا به درستی اجرا می‌شود و شما می‌توانید از این بازی نهایت لذت را ببرید. ویژگی‌های بازی شامل موارد زیر هستند:

  •       شبیه سازی دقیق و کامل
  •       بازی با بازیکنان آنلاین و به صورت کاملاً واقعی
  •       جدول رده‌بندی بازیکنان
  •       تغییرات مثبت در نسخه‌های جدید

دهات یک بازی مافیای آنلاین و صوتی

بازی مافیا از محبوبیت زیادی برخوردار شده و بسیاری از کافه‌ها و پارک‌های شهر، به پاتوق دوستداران مافیا تبدیل شده‌اند. همین جذابیت باعث شده تا بازی‌سازان به فکر ساخت بازی مافیا به صورت آنلاین برای علاقه‌مندان به این بازی باشند. در راستای این ایده، بازی جذاب دهات ساخته شده تا یک بستر آنلاین برای بازی مافیا به صورت آنلاین باشد.

جمع کردن حداقل دوازده نفر در کنار هم به صورت حضوری برای بازی مافیا راحت نیست. اما حالا به کمک بازی‌های آنلاین که طراحی و منتشر شده‌اند، می‌توان در کنار هم به صورت مجازی جمع شد و به بازی مافیا پرداخت. بازی دهات هم یک راه‌حل جذاب برای شماست که به مافیا علاقه دارید اما دور هم جمع شدن برایتان سخت است. این بازی را به راحتی از اندروید استور مایکت دانلود کنید و به همراه دوستان خود به صورت مجازی به بازی کردن بپردازید.

بازی دهات به راحتی و به صورت رایگان دانلود می‌شود و تا دوازده نفر می‌توانند در یک بازی حضور پیدا کنند. هر یک از اعضا می‌توانند به صورت متنی یا صوتی با سایر افراد ارتباط برقرار کنند. هوش مصنوعی قدرتمند این بازی نقش‌ها را به خوبی بین اعضا پخش کرده و بازی را کنترل می‌کند، برای همین کاملاً حس یک بازی واقعی به افراد حاضر در آن دست می‌دهد.

آیکون بازی دهات | مافیا آنلاین (صوتی و متنی!)
دهات | مافیا آنلاین (صوتی و متنی!) 

حجم: ۱۱۴.۸ مگابایت

لذت بازی مافیا با مافیا در شهر

گروه اکثریت شهروند باید سعی کنند در مقابل گروه اقلیت مافیا قرار بگیرند و با ایفای نقش خود اعضای مافیا را اخراج کنند. گروه مافیا یکدیگر را می‌شناسند چرا که پس از اتمام روز، در شب معارفه با یکدیگر آشنا می‌شوند اما شهروندان هیچ اطلاعی از نقش‌های یکدیگر ندارند. این بازی جذاب گروهی که می‌تواند ساعت‌ها افراد را مشغول کند، می‌تواند به صورت مجازی هم شکل بگیرد.

در بازی جذاب مافیا در شهر، شهروندان نقش‌های شهروند ساده، دکتر، کاراگاه، زره پوش، تک تیرانداز، دیده‌بان و خبرنگار را به عهده می‌گیرند. گروه مافیا هم از رئیس مافیا، مافیای ساده و مذاکره‌کننده تشکیل شده است. با دانلود این بازی به صورت مجازی ساعت‌ها سرگرم شده و از روند هیجانی آن لذت ببرید.

آیکون بازی مافیا در شهر (بازی مافیا انلاین)
مافیا در شهر (بازی مافیا انلاین) 

حجم: ۷۰.۷ مگابایت

بازی مافیا به صورت حضوری

مافیا بازی کردن به صورت دورهمی بسیار هیجان انگیزتر از بازی به صورت آنلاین است. اما یکی از مشکلات بازی حضوری خطای راوی و امکان ناعداتی بین اعضای گروه است که با استفاده از اپلیکیشنهای جدید میتوان این مشکل را حل کرد.

دورهمی عادلانه در مافیا پلاس

بازی مافیا با وجود محبوبیت زیاد، ممکن است برای برخی از افراد همچنان گنگ باشد و از روند آن به خوبی اطلاع نداشته باشند. بازی مافیا پلاس برای چنین افرادی آموزش نقش‌ها را به خوبی ارائه می‌دهد تا بتوانید از آن استفاده کنید. در این بازی می‌توانید تا 35 نفر به صورت دور هم جمع شده و به بازی بپردازید. برای اینکه روند بازی سالم و کاملاً طبیعی باشد، مافیا پلاس نقش‌ها را به صورت تصادفی بین اعضا تقسیم می‌کند.

برای اینکه برخی از اعضا وقت بازی را بیش از حد نگیرند، این بازی زمان صحبت کردن اعضای بازی را کنترل می‌کند. این امکان به روند عادلانه بازی کمک می‌کند. در هر لحظه از بازی، می‌توانید تعداد اعضای حذف شده و همچنین باقی‌مانده را مشاهده کنید. کاربری بازی مافیا پلاس بسیار ساده و همچنین جذاب است و به کمک صداگذاری مناسب، استفاده از آن را لذت‌بخش می‌کند.

آیکون برنامه مافیا پلاس | راوی بازی دورهمی مافیا
مافیا پلاس | راوی بازی دورهمی مافیا 

حجم: ۵۶.۲ مگابایت

بازی مافیا دورهمی

بازی مافیا در کنار دوستان و به صورت حضوری نیاز به تقسیم نقش عادلانه، مدیریت صحیح و راوی مناسب دارد. اگر این مشکلات را در دورهمی‌های خود دارید و نمی‌توانید روند بازی را به خوبی کنترل کنید، اپلیکیشن مافیا به شما کمک می‌کند تا به راحتی تقسیم نقش کنید، تمامی نقش‌ها را به همراه توضیحات کامل ببینید و همچنین آنها را به صورت خودکار تقسیم کنید و از همه مهم‌تر محدودیت تعداد نقش نداشته باشید.

آیکون بازی مافیا
مافیا 

حجم: ۸.۵ مگابایت

مافیای مجازی و هیجان واقعی

اپلیکیشن‌ها و بازی‌های متعددی در دنیای مجازی شکل گرفته‌اند تا بتوانند کاربران را برای ساعاتی سرگرم کنند. بازی مافیا که برای افراد بسیار جذاب است، می‌تواند اعضای بازی را برای ساعت‌های متوالی جذب و سرگرم کند. اگر امکان جمع شدن گروهی برای بازی مافیا وجود نداشت، به اندروید استور مایکت مراجعه کرده و یکی از بازی‌های مافیای آنلاین را دانلود کنید. در این بازی‌ها می‌توانید با دوستان خود به صورت آنلاین مافیا بازی کرده و ساعت‌ها سرگرم شوید. این اپلیکیشن‌ها را به دوستان خود معرفی کنید تا همگی بتوانید در بازی‌ها شرکت کنید.

دکمه بازگشت به بالا