14 عاشقانه‌ شیرین در گذرگاه سینما

نمایش شکوه و دلشکستی عشق با درون‌مایه کمدی

تاریخچه فیلم‌های رمانتیک به سال 1896 و فیلم بوسه برمی‌گردد. از همان زمان این نوع سینما، به یک ژانر پررونق تبدیل شده‌است. حالا اگر این عاشقانه مضمونی شیرین داشته‌باشد، هر زمانی می‌توان از تماشای آن لذت برد. درواقع هیچ زمانی برای تماشای یک عاشقانه شیرین، نامناسب نیست. این نوع فیلم‌های عاشقانه، دل‌شکستگی و شکوه عشق را با درون‌مایه‌ای کمدی، به تصویر می‌کشد. این فیلم‌ها داستان‌هایی نمادین از شور‌ و ‌هیجان عشق تعریف می‌کنند، که حال مخاطب را خوب می‌کند. پس هر زمان که به کمی عاشقانه نیاز دارید و البته نمی‌خواهید از تماشای یک شکست عشقی دردآور رنج ببرید، هر یک از فیلم‌های زیر، می‌تواند برایتان لذت‌بخش باشد. این آثار براساس امتیازشان در سایت IMDb فهرست شده‌اند.

14. باید سگ‌ها را دوست داشت (Must Love Dogs)

باید سگ‌ها را دوست داشت

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 2005
 • کارگردان: گری دیوید گلدبرگ
 • بازیگران: جان کیوزاک، دایان لین و الیزابت پرکینز

یک معلم پیش دبستانی به نام سارا نولان با بازی دایان لین که هشت ماه پیش طلاق گرفته‌است، هنوز در دوران ناراحتی پایان ازدواج خود به سر می‌برد. اگرچه ازدواج او به نظرش بدون مشکل نبوده، اما به احتمال زیاد تعهد را دوست داشته‌است. در حقیقت اگر شوهر سابق سارا یعنی کوین، به این ازدواج پایان نمی‌داد، او تا همیشه ادامه‌اش می‌داد. اما کوین سارا را به خاطر یک زن جوان‌تر ترک می‌کند. با این وجود خوشبختانه سارا صاحب خانواده‌ای حامی، متشکل از تعداد زیادی خواهر و برادر، دوست‌های آنها و پدر بیوه‌اش است. خانواده سارا از او می‌خواهند، تا با آدم‌ها معاشرت کرده و عشق را دوباره تجربه کند؛ کاری که او به دلیل عدم آمادگی از انجام آن بی‌میل ‌است. به‌این‌ترتیب، فعال‌ترین خواهر او در این موضوع یعنی کارول با بازی الیزابت پرکینز، او را در یک سایت دوست‌یابی اینترنتی ثبت‌نام می‌کند. سارا در شرایط نه‌چندان آماده‌اش، با چند نفر ملاقات می‌کند. هر یک از اعضای خانواده سارا، دیدگاه‌های منحصربه‌فردی درباره کل موضوع آشنایی و تعهد دارند، و آن را به او ابراز می‌کنند. بیشتر اتفاقاتی که بین سارا و کسانی که با آنها آشنا می‌شود می‌افتد، به این بستگی دارد، که آنها در چه مرحله‌ای از زندگی عاشقانه پس از طلاق خود قرار دارند، اما به این موضوع هم بستگی دارد که سارا، چقدر مایل است با هر یک از آنها شانسش را امتحان کند.

جالب است بدانید که به گفته گری دیوید گلدبرگ، نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم، او فیلمنامه را به جان کیوزاک سپرد و او را تشویق کرد که هر یک از دیالوگ‌های شخصیتش را که دوست ندارد، تغییر دهد تا بهتر شود. گلدبرگ از واکنش کیوزاک متعجب شد چراکه او، سی‌و‌پنج صفحه دیالوگ جدید برای شخصیت خودش نوشته ‌بوده‌است.

13. واقعیت گزنده (Reality Bites)

واقعیت گزنده

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 1994
 • کارگردان: بن استیلر
 • بازیگران: وینونا رایدر، ایتان هاک و جینین گاروفالو

چهار دوست قرار است به زودی فارغ‌التحصیل شوند. یکی از این چهار دوست فیلمی درباره آینده می‌سازد. اما براثر مجموعه اتفاقاتی، این فیلم خلاف میل او تدوین می‌شود. همین اتفاق باعث ایجاد اختلافاتی بین دوستان می‌شود، که ادامه روند داستان فیلم را رقم می‌زند. فیلم واقعیت گزنده آمیزه‌ای از عشق جوانی، سکانس‌های کمدی و روزهای سختی است، که دنیا به‌طور غیرمنتظره‌ای به سمت آدم‌ها می‌فرستد. روابط در این فیلم قابل‌ستایش است و اگرچه پایانش ممکن است قابل‌پیش‌بینی نباشد، اما بسیار سرگرم‌کننده و بامزه است. اگر این تجربه را دارید، که عاشق بهترین دوست خود شده‌اید، واقعیت گزنده برایتان جذاب‌تر هم است.

جالب است بدانید آهنگ بمان (Stay) از لیزا لوب، بعد از اینکه توسط ایتان هاک که دوست بن استیلر بازیگر و کارگردان است برایش فرستاده می‌شود، آن را برای موسیقی متن فیلم به کار می‌گیرد.

12. تعطیلات (The Holiday)

تعطیلات

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 2006
 • کارگردان: نانسی مایرز
 • بازیگران: کامرون دیاز، کیت وینسلت، جود لاو و جو بلک

اگر به دنبال یک فیلم کمدی رمانتیک کریسمسی هستید، تماشای تعطیلات را از دست ندهید. در این فیلم بامزه چند تن از محبوب‌ترین بازیگران هالیوود یعنی کامرون دیاز، جود لاو، کیت وینسلت و جک بلک بازی می‌کنند. داستان از آنجا شروع می‌شود، که دو زن از کشورهای مختلف به دلیل مشکلاتی در روابطی که دارند، موقعیت مکانی‌شان را برای تعطیلات عوض می‌کنند. در ادامه داستان هر دوی این زن‌ها به طور غیرمنتظره‌ای در طول دو هفته دوری، با شخصی آشنا شده و عاشق او می‌شوند. این عاشقانه سینمای کمدی رمانتیک، هم سرگرم‌کننده است و هم رویکرد خود را درباره عشق و روابط ارائه می‌دهد.

11. یک روز (One Day)

یک روز

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 2011
 • کارگردان: لون اسچرفینگ
 • بازیگران: آن هاتاوی، جیم استرجس، جودی ویتاکر و تام میسون

اگر مایلید حس‌ها‌ی زیادی را در آن واحد تجربه کنید، باید یک روز، نسخه فیلم رمانی را که در سال 2009 توسط نویسنده بریتانیایی دیوید نیکولز نوشته شده‌است، تماشا کنید. ماجرای این فیلم زیبا، داستان یک عشق افسانه‌ای نیست و کاملا واقعی و غیرقابل پیش‌بینی است. یک روز درباره سفر دو دوست همیشگی است، که زندگی و عشق را کشف می‌کنند و در هر سال، یک روز با هم ملاقات می‌کنند، تا از احوال یکدیگر سردرآورند. زندگی گاهی آنطور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود و همه چیز را به شما واگذار می‌کند و باید درکش کنید. تنها چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که آن هاتاوی و جیم استرجس با ایفای دو نقش با رده‌های سنی متفاوت در طول فیلم، کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌اند. فیلم یک روز، بسیار تاثیرگذار است و امیدوارم شما را وادار کند تا به روابط خود در زندگی فکر کنید.

10. با عشق، رزی (Love, Rosie)

با عشق رزی

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 2014
 • کارگردان: کریستین دیتر
 • بازیگران: لی‌لی کالینز، سم کلفلین، تامسین اجرتون و سوکی واترهاوس

آیا یک پسر و یک دختر می‌توانند فقط با هم دوست باشند، بدون اینکه عاشق هم شوند؟ با عشق، رزی؛ فیلمی عاشقانه درباره دو دوست صمیمی دوران کودکی است، که نمی‌توانند خود را به عنوان یک زوج تصور کنند و به دلیل شرایط زندگی و تحصیلات از هم جدا می‌شوند. بعد از گذشت سال‌ها آنها متوجه می‌شوند، که همدیگر را بیش از هر چیز دیگری در دنیا دوست دارند. پس شاید بهترین عشق‌ها هم با یک دوستی شروع شود.
با عشق، رزی؛ بر اساس رمانی با نام جایی که رنگین‌کمان به پایان می‌رسد، ساخته شده که در سال  2004 توسط نویسنده ایرلند سیسلیا آهرن نوشته شده‌است. این رمان در سال 2014 تبدیل به یک فیلم بزرگ و پرطرفدار شد. شما پس از تماشای این فیلم عاشق لیلی کالینز و سم کلافین می‌شوید، زیرا هر دوی آنها واقعا داستان را زنده می‌کنند. اگر می‌خواهید یک فیلم دل‌انگیز و عاشقانه‌ای دلچسب تماشا کنید، بدون شک باید فیلم با عشق، رزی را تماشا کنید.

9. زن زیبا (Pretty Woman)

زن زیبا

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 1990
 • کارگردان: گری مارشال
 • بازیگران: ریچارد گی‌یر، جولیا رابرتس و آندریا پارکر

اگر به دنبال یک نمایش عاشقانه زیبا از دهه 90 هستید، نمی‌توانید از فیلم کلاسیک به‌یادماندنی زن زیبا با بازی ریچارد گیر و جولیا رابرتس بگذرید. زن زیبا یک داستان عاشقانه شیرین بین یک کارآفرین موفق و ثروتمند و یک زن از دنیایی کاملا متفاوت را تعریف می‌کند. جالب است که دو نفر از دو دنیای کاملا متفاوت بتوانند با هم معاشرت کرده و عاشق یکدیگر شوند. بنا به دلایلی زن با مرد تاجر و موفق در کارش همراه می‌شود و این همکاری به عشق تبدیل می‌شود، که نشان می‌دهد به قول معروف نباید هیچ کتابی را از روی جلد آن قضاوت کرد. زن زیبا بدون شک یک کلاسیک عاشقانه است، که خنده‌اش شیرین و مسری است.

8. هر چیزی خواستی بگو (Say Anything)

هر چیزی خواستی بگو

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 1989
 • کارگردان: کامرون کرو
 • بازیگران: جان کیوسک، آیونی اسکای، جانی ماهونی و لیلی تیلور

لوید دوبلر به‌عنوان یک دانش‌آموز دبیرستانی، چیزی جز معاشرت کردن با دایان کورت زیبا و باهوش نمی‌خواهد. لوید تلاش می‌کند تا قبل از اینکه دایان برای بورسیه تحصیلی به انگلستان برود، قلب او را ازطریق مخالفت با پدر کنترل‌گرش جلب کند. روز فارغ‌التحصیلی است و در حالیکه لوید دوبلر فارغ‌التحصیل شده، هنوز با دختر رویاهایش دایان کورت صحبت نکرده‌است. در همین حال، دایان آینده درخشانی در پیش دارد و موفق شده‌است بدون اینکه با کسی جز پدرش دوست باشد، دوران مدرسه را طی کند. وقتی لوید در نهایت جرات درخواست از او را به دست می‌آورد، می‌پذیرد و متوجه می‌شود که از همراهی با او لذت می‌برد و این همان دنیایی است، که او تا همین حالا هم از دستش داده‌است. با این حال آیا دوستی آنها با دایان که برای بورسیه تحصیلی در انگلیس آماده می‌شود، به جایی می‌رسد؟ این فیلم را از روی تصویر معروف لوید که یک ضبط نوار کاست گتو بلستر بالای سرش نگه داشته‌است، می‌توان شناخت. فیلم با مضمونی نوجوانانه شروع می‌شود و درنهایت همان چیزی را که از آن انتظار می‌رود، به ارمغان می‌آورد. قوس و شخصیت‌های اصلی روایت مستحکم و لذت‌بخش و البته بهتر از آن چیزی است، که اصول اولیه نشان می‌دهد.

7. طولانی‌ترین سواری (The Longest Ride)

طولانی‌ترین سواری

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 2015
 • کارگردان: جورج تلمن جونیور
 • بازیگران: بریت رابرتسون، اسکات ایستوود و جک هیوستون

طولانی‌ترین سوار از آن دسته فیلم‌هایی است که هم احساس خوبی به شما می‌دهد و هم شما را به فکر فرو می‌برد. اسکات ایستوود در این فیلم در نقش یک گاوچران بسیار جذاب ظاهر می‌شود، که به گونه‌ای متفاوت با دانشجوی هنری به نام بریت رابرتسون آشنا می‌شود. این دو سعی می‌کنند بفهمند که آیا رابطه آنها کارساز است یا خیر. درست مانند هر رمان دیگری از نیکلاس اسپارکس، این فیلم هم چند درس ارزشمند درباره عشق و فداکاری دارد، که باید به خاطر بسپارید. طولانی‌ترین سواری ترکیبی از ژانر کمدی رمانتیک و اکشن است، و بدون شک شما را مجذوب خود خواهدکرد. یکی از دیگر جذابیت‌های این فیلم، داستان عشق بین آیرا و روث در طول جنگ جهانی دوم است، اگرچه این داستان اصلی در فیلم طولانی‌ترین سواری نیست.

6. روزگار آدلین (The Age of Adaline)

روزگار آدلین

 • ژانر: عاشقانه تخیلی
 • سال انتشار: 2015
 • کارگردان: لی تولند کریگر
 • بازیگران: بلیک لایولی، هریسون فورد، میخیل هایسمان و کتی بیکر

در دنیایی که پر از وسواس درباره جوان ماندن همه چیز است، چه کسی فکر می‌کرد که پیر نشدن در زندگی درد داشته‌باشد؟ روزگار آدلین یک فیلم عاشقانه بسیار خوش‌ساخت درباره زنی است، که در 29 سالگی‌ روند پیری‌اش متوقف می‌شود. او درحالیکه چندین دهه زندگی کرده‌است، عاشق مردی می‌شود که خانواده‌اش با گذشته او مشکل دارند و تهدیدش می‌کنند، که همه‌چیز را برای او پیچیده خواهندکرد. جدای از بازی خوب بلیک لایولی و میشل هویسمن در این فیلم، هریسون فورد نقش مهمی در ایجاد خط داستانی روایت دارد. این فیلم عاشقانه تخیلی سفر در زمان، پر از تعلیق است که باعث می‌شود مخاطب بیشتر بخواهد آن را ببیند. ​​لحظات زیبای مادر دختری که لبخند را بر لبانمان می‌نشاند، نقش‌آفرینی بدون عیب‌ونقص بلیک لایولی و پرداخت خوب داستان، از جذابیت‌های این عاشقانه متفاوت است. بلیک لایولی این نقش را با چنان ظرافت و زیبایی بازی می‌کند، که ما نمی‌توانیم تصور کنیم شخص دیگری نقش او را بازی کند.

آیکون فیلم روزگار آدلین The Age of Adaline
فیلم

روزگار آدلین

The Age of Adaline

تماشای فیلم روزگار آدلین

5. جایی در زمان (Somewhere in Time)

جایی در زمان

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 1980
 • کارگردان: جین نات وارک
 • بازیگران: کریستوفر ریو، جین سیمور و کریستوفر پالمر

دوست دارید یک فیلم فانتزی عاشقانه دهه 80 را ببینید؟ جایی در زمان یک فیلم قدیمی و جذاب درباره نویسنده‌ای است، که مسحور پرتره‌ای قدیمی از یک هنرپیشه مشهور در دهه 1900 می‌شود. او در زمان به گذشته سفر می‌کند تا از طریق خود هیپنوتیزمی با او ملاقات کند. اگر به فیلم‌های سفر در زمان علاقه دارید، باید فیلم جایی در زمان با بازی کریستوفر ریو و جین سیمور معروف را تماشا کنید. به‌علاوه موسیقی متن در این فیلم آنقدر زیباست، که بدون شک به آرشیو موسیقی شما اضافه می‌شود.

4. 10 چیز درباره تو که ازشان متنفرم (10 Things I Hate About You)

10 چیز درباره تو که ازشان متنفرم

 • ژانر: کمدی رمانتیک
 • سال انتشار: 1999
 • کارگردان: گیل جانگر
 • بازیگران: جولیا استایلز، هیث لجر، جوزف گوردون لویت و لاریسا اولینیک

اگر درباره فیلم 10 چیزی درباره تو که ازشان متنفرم نشنیده‌اید، این همه مدت کجا بوده‌اید؟ این فیلم کمدی رمانتیک محصول 1999، با بازی هیث لجر و جولیا استایلز، برداشتی مدرن از نمایشنامه معروف شکسپیر، رام کردن زن سرکش است. این اثر به ظاهر یکی دیگر از داستان‌های عاشقانه‌ای است، که از یک دروغ شروع می‌شود، اما وقتی پسر داستان دختر را به‌درستی می‌شناسد، احساسش به سرعت به چیزی واقعی تبدیل می‌شود. با این وجود، فیلم 10 چیزی درباره تو که ازشان متنفرم حرف‌های خودش را برای گفتن دارد. این فیلم شما را به معنای واقعی کلمه به دوران نوجوانی‌تان می‌برد و خاطرات شیرین مخصوص این دوران را برایتان زنده می‌کند. درنهایت اینکه اگر 10 چیز درباره تو که ازشان متنفرم را هنوز تماشا نکرده‌اید، به خودتان لطف کنید و این کلاسیک شیرین را تماشا کنید.

3. لالالند (La La Land)

لالالند

 • ژانر: موزیکال عاشقانه
 • سال انتشار: 2016
 • کارگردان: دیمین شزل
 • بازیگران: رایان گاسلینگ، اما استون، جی‌کی‌سمونز و جان لجند

اگر عاشق فیلم‌های موزیکال خوب هستید، باید لالالند را ببینید. در طول این فیلم، می‌توانید آهنگ‌های خوب از نوع جاز و رقص‌های زیادی را تماشا کنید. در لالالند فراز‌و‌نشیب‌های داستان عشق دو شخصیت اصلی با بازی رایان گاسلینگ و اما استون به زیبایی به تصویر کشیده شده‌است. این فیلم واقعیت زندگی را نشان می‌دهد، که در آن گاهی‌اوقات باید بین دنبال کردن عشق و رویاها برای تحقق اهداف خود، یکی را انتخاب کنید. لالالند یک فیلم قابل‌توجه و پر شور و حرارت با مجموعه‌ای دل‌انگیز از موسیقی متن است، که می‌توان آن را چندین بار تماشا کرد. درضمن شیمی بین اما استون و رایان گاسلینگ شگفت‌انگیز است. بنابراین بدون از دست دادن وقت، لالالند را تماشا کنید.

2. پیش از طلوع (Before Sunrise)

پیش از طلوع

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 1995
 • کارگردان: ریچارد لینکلیتر
 • بازیگران: ایتان هاک و ژولی دلپی

جسی جهانگرد آمریکایی و سلین دانشجوی فرانسوی به طور اتفاقی در قطار بوداپست به وین با هم ملاقات می‌کنند. جسی با احساس اینکه ارتباطی در حال ایجاد است، از سلین می‌خواهد که روز را با او در وین بگذراند و او موافقت می‌کند. بنابراین این دو فرد، تا قبل از پرواز برنامه‌ریزی شده او در صبح روز بعد، با هم وقت می‌گذرانند. جذابیت این فیلم در این است که دو غریبه کامل، تنها با صحبت کردن در طول یک روز، به شکلی صمیمانه به هم وصل می‌شوند؟ اما چه چیز خاصی است که دو نفر را به شدت به هم پیوند می‌دهند؟ همانطور که پیوند این دو به عشق تبدیل می‌شود، صبح روز بعد باید از هم جدا شوند … .

جالب است بدانید که ایده فیلم از اتفاقاتی که برای نویسندگان اثر یعنی ریچارد لینکلیتر و کیم کریزان افتاده، گرفته شده‌است. لینکلیتر یک شب را با امی، زنی که به طور تصادفی با او ملاقات کرده‌است، در اطراف فیلادلفیا قدم می‌زند. کیم کریزان با قطار به دور اروپا رفته و با مردم مختلف دیدار کرده، تا اینکه در یک سفر با مردی نروژی در راه پاریس ملاقات می‌کند. او در نهایت تمام شب را درست مانند فیلم پیش از طلوع در شهر قدم می‌زند. لینکلیتر و امی مدتی در تماس می‌مانند، تا اینکه ارتباطشان قطع شده و دیگر هیچ خبری از او ندارد. در سال 2010 بود که لینکلیتر متوجه شد امی قبل از اکران فیلم قبل از طلوع (1995)، اولین فیلم از این سه‌گانه، در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داده‌است. کریزان هرگز با مرد نروژی که الهام‌بخش او برای شب معروف قدم زدن در یک شهر اروپایی بود، ارتباط برقرار نکرد.

آیکون فیلم پیش از طلوع Before Sunrise
فیلم

پیش از طلوع

Before Sunrise

تماشای فیلم پیش از طلوع

1. پیش از غروب (Before Sunset)

پیش از غروب

 • ژانر: درام عاشقانه
 • سال انتشار: 2004
 • کارگردان: ریچارد لینکلیتر
 • بازیگران: ایتان هاک و ژولی دلپی

جسی والاس آمریکایی در اوایل سی‌و‌چند سالگی در یکی از کتابفروشی‌های پاریس، آخرین ایستگاه تور تبلیغ کتاب پرفروش خود را می‌گذراند. اگرچه منبع الهام کتاب او برای خبرنگاران مبهم است، اما اگر فیلم قبلی یعنی پیش از طلوع را دیده‌باشید، می‌دانید که این منبع الهام همان برخورد تصادفی‌اش با یک فرد پاریسی به نام سلین 9 سال قبل در 15 ژوئن 1994 و روز و شب خاطره‌انگیز و عاشقانه‌ای است، که آنها با هم در وین گذراندند. در پایان برخوردشان در ایستگاه قطار وین، که این کتاب هم در همان نقطه به پایان می‌رسد، این دو نفر بدون اینکه اطلاعات تماسشان را در اختیار دیگری بگذارند، قول می‌دهند که دقیقا شش ماه دیگر در همان نقطه، دوباره یکدیگر را ملاقات کنند. در حالیکه کشمکش‌های رسانه‌ای در کتابفروشی به پایان خود نزدیک می‌شود، جسی سلین را در میان جمعیت می‌بیند. او هم زمانی متوجه این کتاب شده‌است، که عکس او را برای تبلیغ این گردهمایی عمومی می‌بیند. جسی و سلین که اکنون یک فعال محیط‌زیست است، مانند برخورد قبلی‌شان، تصمیم می‌گیرند تا زمانی که به نیویورک برگردد، با هم بگذرانند. این معاشرت قرار است فقط یک ساعت طول بکشد. در این ملاقات آنها درباره آنچه در زندگی این دو نفر در این 9 سال گذشته رخ داده‌است و وضعیت فعلی زندگی آنها و بار دیگر از فلسفه زندگی و عشق خود صحبت می‌کنند، این بار این ملاقات با آگاهی از چگونگی روز مشترک قبلیشان و آنچه برای آنها اتفاق افتاده‌است را شکل می‌گیرد.

در فیلم، جسی به سلین اعتراف می‌کند که 9 سال قبل کتابی درباره ملاقات آنها نوشته است، تا حدی به این امید که او آن را بخواند و دوباره با او ارتباط برقرار کند. مانند پیش از طلوع، این فیلم براساس رویدادهایی در زندگی خود کارگردان ریچارد لینکلیتر است. او یک بار در سال 1989 یک شب را با زنی به نام امی به پیاده‌روی و صحبت در اطراف فیلادلفیا گذرانده بود. اگرچه آنها در ابتدا از طریق تلفن در تماس بودند، اما در نهایت ارتباط خود را از دست دادند. در سال 1994، لینکلیتر فیلم پیش از طلوع را براساس شبی که با امی داشت، فیلمبرداری کرد. مانند جسی در پیش از غروب، لینکلیتر مخفیانه امیدوار بود که امی درباره فیلم شنیده‌باشد و در اولین اکران آن حاضر شود. اما او این کار را نکرد. وقتی پیش از غروب اکران شد، باز هم خبری از او نشد. تا اینکه در سال 2010، قبل از اینکه لینکلیتر تولید دنباله دوم، پیش از غروب را در سال 2013، را آغاز کرد، یکی از دوستان امی که از داستان آنها مطلع بود، با لینکلیتر تماس گرفته و به او می‌گوید که امی در 9 می در یک تصادف با موتورسیکلت جان خود را از دست داده‌است. این یعنی در سال 1994، در سن 24 سالگی امی و چند هفته قبل از شروع فیلمبرداری پیش از طلوع.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماشای رایگان ×