بازی های اندروید

10 بازی برتر اندروید که نیمه دوم سال 2023 منتشر می‌شوند

تعدادی از بازی‌هایی که حتی فکرش را نمی‌کردید؛ سال گذشته منتشر شدند و گوشی جدید شما را برای یک سفر خطرناک و مهیج آماده کردند. با این حال امسال عناوینی با موضوعات جذاب در راه هستند. پس بیایید ببینیم کدام یک از بازی‌های جدید در سال ۲۰۲۳، مورد توجه بیش‌تری قرار خواهند گرفت.

1- Rainbow Six Mobile

بازی Rainbow Six Mobile

Rainbow Six Mobile بازی تاکتیک معروف فیلم‌های رزمی است؛ که آن را در قسمت‌های متوالی به نمایش می‌گذارند. این یک بازی دارای پنج قهرمان بوده و موضوع از این قرار است؛ که در آن با انواع چالش‌ها، مثل امنیت و بمب روبرو می شوید. این حالت‌ها شما را در موقعیتی قرار می‌دهد؛ که بتوانید به صورت استراتژیک با تیم خود بازی کنید.

Rainbow Six Mobile، تست آلفا را پشت سر گذاشته است و اخیراً  نسخه بتا را برای کشورهای منتخب تولید کرده است. یوبی سافت (شرکت سازنده Rainbow Six Mobile )، در سال 2022، تایید کرد که یک صفحه انتشار برای گوشی‌های اندروید و iOS ساخته می‌شود و پیش ثبت نام آن را به گوگل پلی واگذار کرد. با این وجود در اواخر سال 2022، براساس بازخوردی که از نسخه بتا دریافت کرده بود، کیفیت بازی را افزایش داده و نسخه بتای دیگری را به پایان رساند و نهایتا آن را در سال 2023 عرضه کرد. یوبی سافت، در جولای 2023، دومین چرخه ساخت نسخه بتا را به پایان رساند. اگر می‌خواهید چیزهای بیشتری در این‌باره بدانید، اخبار مربوط به نقشه ها را در وب سایت رسمی Rainbow Six Mobile دنبال کنید.

2- Warcraft Rumble Arclight

بازی Warcraft Rumble Arclight

اگر با مکانیزم‌های پشت clash Royale آشنا باشید، با نام بازی احساس راحتی خواهید کرد. شما در حین بازی، در واقع در حال جمع آوری، ساختن و قدرت بخشیدن به یک ارتش از سربازان وزارت جنگ هستید. این مجموعه بازی، روی بازی تک نفره تمرکز دارد و همه بازی‌های رقابتی را حذف می‌کند. هنگامی که در مرحله‌های مختلف پیشرفت می‌کنید؛ با مشکلاتی روبرو خواهید شد؛ که هوش و قدرت ارتشتان را امتحان می‌کنند. پس باید انتظار داشته باشید؛ که این بازی برای مدتی شما را مشغول خود کند. Warcraft Rumble Arclight، تاکنون چند تست بتا را پشت سر گذاشته و در حال حاضر امکان پیش ثبت نام در آن وجود دارد. هنوز تاریخ انتشار قطعی آن مشخص نیست، اما انتظار می‌رود که تا سال 2023 آن را منتشر کنند. 

3- Little Nightmares

بازی Little Nightmares

در سال ٢٠٢٢ خبر تعجب آوری به ما رسید؛ و آن خبر این بود که بازی ترسناک معروفی که سال ۲۰۱۶ جایزه بهترین بازی مستقل Gamescom را گرفته بود، در زمستان سال ۲۰۲۳ به بازار موبایل رسید. توجه داشته باشید، این اولین حضور موبایلی از سری بازی‌های زیبا و وهم‌آور معروف نیست. علاوه بر این، پورت Little Nightmare از نسخه کنسول و رایانه شخصی، قرار بود در زمستان 2023 وارد موبایل شود، اما اخیراً ناشر مشهور فرانسوی  پلی دیژیوس، اعلام کرده است که انتشار آن تاخیر خواهد داشت. باوجود این خبر ناراحت کننده، هنوز هم ممکن است در تاریخ مقرر منتشر شود.

4- Final Fantasy VII: Ever Crisis

بازی Final Fantasy VII: Ever Crisis

سازندگان این بازی، قول داده‌اند تمام مراحل فاینال فانتزی VII را با بازسازی‌ها و شخصیت‌های قبلی مجددا منتشر کنند، با این تفاوت که این بار می‌توانید داستان کامل آن را روی موبایل ببینید. طبق گفته اسکوئر انیکس، داستان باقسمت‌های نمایشی که (عمدتاً) به‌عنوان یک تجربه تک‌نفره است، آغاز می‌شود. تاکنون، تنها یک پیش نمایش از آنچه قرار است در بازی نهایی ببینیم.

5- Call of Duty: Warzone Mobile

بازی Call of Duty: Warzone Mobile

بازی‌های داغ بتل رویال، هنوز به پایان نرسیده است. نسخه موبایل «Call of Duty» در هر مسابقه، امکان پشتیبانی از 120 بازیکن را دارد. بهترین بخش این بازی، این است که لیست دوستان شما برای همگام سازی با بازی‌های دیگر از جمله Call of Duty: Modern Warfare II و Call of Duty: Warzone 2.0 پشتیبانی می‌کند. اکنون می‌توانید با استفاده از کالاف ذیوتی در هر کجا که هستید، صفحه اطلاعات خود را پر کنید. پیش‌ثبت‌نام این بازی رسماً به پایان رسیده است و تأیید در صفحه رسمی توییتر نشان می‌دهد؛ که نسخه جهانی آن در سال 2023 منتشر خواهد شد. در حال حاضر، Call of Duty Warzone Mobile نسخه محدودی برای ساکنان استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد ارائه داده است؛ اما انتظار می‌رود کشورهای بیشتری از آن استفاده کنند. شما نیز می‌توانید با گذشت زمان به مبارزه بپیوندید.

آیکون بازی Call of Duty®: Warzone™ Mobile
Call of Duty®: Warzone™ Mobile 

حجم: ۲۷.۵ مگابایت

6- Valorant Mobile

بازی Valorant Mobile

در حال حاضر، والرانت فقط روی سیستم موبایل قابل اجرا است، بنابراین انتشار یک نسخه موبایلی به این معنی است که بازیکنانی که تجهیزات لازم برای بازی والرانت در pc را ندارند؛ می‌توانند بالاخره والرانت را امتحان کنند. مهارت را با تفکر سریع ترکیب کنید و در هنگام بازی واقعا احساس خطر کنید. این بازی که قبلا روی رایانه شخصی نصب می‌شد؛ با اقدامات تهاجمی ضدتقلب مشهور است، به این معنی که باید انتظار داشته باشید؛ که نسخه بتا در پورت موبایل هم، در همان سطح از مراقبت و سخت‌گیری باشد. والرنت موبایل در سال 2021 معرفی شد و ما قبلا می‌دانستیم که تست بتا در مقیاس کوچکتر روی آن انجام شده است. به همین دلیل، امکان انتشار نسخه بتای آن در چند ماه آینده وجود دارد. 

7- Assassin’s Creed Codename Jade

Assassin's Creed Codename Jade بازی

آخرین بازی، Assassin’s Creed که توسط یوبی‌سافت ساخته شده است؛ قرار است در دوران چین باستان اتفاق بیفتد. خلق کاراکتر این بار در موبایل ظاهر می‌شود، به همین دلیل، این بار باید  منتظر یک بازی سه گانه AAA Assassin’s Creed باشید. این بازی رایگان است و تفاوت چندانی با نسخه‌های کنسول قبلی نخواهد داشت. هنوز هیچ نسخه مشخصی از این بازی در بازار وجود ندارد؛ اما به زودی شاهد ورود آن خواهیم بود. یوبی سافت از تابستان 2023 صحبت‌هایی در مورد آزمایش بتای بسته، برای بازیکنان NA و اروپای غربی مطرح کرد. 

آیکون فیلم فرقه ی قاتلین Assassin's Creed

فیلم
فرقه ی قاتلین
Assassin’s Creed
 

8- Mortal Kombat: Onslaught

بازی Mortal Kombat: Onslaught

Mortal Kombat: Onslaught، جدیدترین عنوانی است که پس از مورتال کمبت موبایل منتشر شده است. این بازی در اولین راه‌اندازی میلیون‌ها بار دانلود شد. در بازی بازیکنان وظیفه دارند یک تیم رویایی از مبارزان ایجاد کنند تا در برابر تهدیدات قریب الوقوع دفاع کنند. این بازی دارای یک مجموعه استراتژیک مبتنی بر گیم‌پلی مبارزه، با گروهی تنومند و سریع، به عنوان نقطه اصلی این اتفاقات است. بازی هجوم، در حال حاضر در مناطق منتخب در حال آزمایش است، اما انتظار می‌رود سال 2023 به‌صورت جهانی ارائه شود. پس حواستان به فروشگاه‌های بازی باشد.

آیکون فیلم مورتال کامبت Mortal Kombat (2021)

فیلم
مورتال کامبت
Mortal Kombat (2021)
 

9- Black Clover M: Rise of The Wizard King

بازی Black Clover M: Rise of The Wizard King

Black Clover ممکن است در حال حاضر پرفروش‌ترین مجموعه مانگا نباشد؛ زیرا رقابت بسیار زیادی با One Piece دارد. با این حال، این بازی با گذشت سال‌ها در بین 10 و 20 نمونه از پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته است. کرانچی رول، گزارش داد که شخصیت‌های این بازی یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های سال 2020 برای 87 کشور بوده است. بنابراین با توجه به شهرت درخشانش جای تعجب نیست که اگر یک نسخه با کیفت‌تر از آن را بسازند.

عنوان بازی جدید برای موبایل، شامل Black Clover M: Rise of The Wizard King است که قبلاً در ژاپن و کره عرضه شده است. توسعه دهندگان پیش بینی می‌کنند؛ که پس از انجام تنظیمات بهینه‌سازی برای بهبود تجربه کاربری مخاطبان، آن را منتشر خواهند کرد. 

10- Return to Monkey Island

بازی Return to Monkey Island

بازی بازگشت به جزیره میمون ها، یکی دیگر از بازی‌های داغ سال 2023 است. اگر پروژه‌های ران گیلبرت را دنبال کرده باشید، می‌دانید که او در داستان‌سرایی مهارت فوق‌العاده‌ای دارد اما متأسفانه توسعه این بازی‌ها،از زمان خرید لوکاس‌فیلم در سال 2012  قفل شده‌ بود. اما این مشکل، مانع از ادامه حماسه رون گیلبرت و شرکتش نشد. سومین ورودی در پاییز 2022 به صورت چند پلتفرمی منتشر شد و به زودی به صورت نسخه اندروید/iOS عرضه خواهد شد. 

منبع: androidpolice

دکمه بازگشت به بالا