اخبار

کالاف دیوتی موبایل 650 میلیون بار دانلود شده است!

یک رکورد دیگر برای کاپیتان پرایس و رفقا

از زمان عرضه کالاف دیوتی موبایل در سال 2019، تا کنون این بازی رکوردهای بسیار بزرگی را جابجا کرده و نشان می‌دهد که اکتیویژن بلیزارد و تنسنت در مسیر درستی قرار دارند، با مایکت همراه باشید.

گزارش سالانه اکتیویژن بلیزارد بیان می‌کند که تعداد دانلود‌های کالاف دیوتی موبایل در سراسر دنیا به لطف آپدیت‌های مستمر و حالت‌های قابل بازی فوق العاده این عنوان، از 650 میلیون دانلود در سراسر دنیا عبور کرده است و به نظر می‌رسد که به زودی هم این بازی برای بازیکنان جدید چینی مجددا در دسترس قرار بگیرد و این تعداد خیلی بیشتر هم شود.

با توجه به اینکه کالاف دیوتی موبایل با رکورد فروش یک میلیارد دلار در چین توانسته به یک عدد فوق العاده برسد، آن طور که شواهد نشان می‌دهد، احتمالا تمرکز تنسنت بر این بازار افزایش پیدا کند و حتی شاهد نسخه‌ها و اسکین‌های انحصاری بیشتری برای این منطقه باشیم.

با وجود اینکه Cod mobile یک عنوان رایگان است اما اتفاقات جذابی در آن رخ می‌دهد که بازیکنان ترغیب می‌شوند به سراغ بتل پس و پوینت‌های پولی و غیرپولی بازی بروند و سعی کنند که کارت‌های جدید را با ایکس پی‌های بدست آمده خود ارتقا دهند و به جمع برترین بازیکنان اضافه شوند.

با اینکه کالاف دیوتی موبایل صرفا برای گوشی‌ها منتشر شده اما اگر رشد مثبت بازی ادامه داشته باشد، باید منتظر یک رقابت ما بین نسخه کنسولی این بازی (وارزون) و کالاف موبایل باشیم که هردو عمل‌کرد درخشانی داشته‌اند و حتی از آخرین نسخه این بازی یعنی کالاف دیوتی ونگارد هم بسیار موفق‌تر عمل‌کرده اند.


در گزارش جدید اکتیویژن بلیزارد به این نکته اشاره شده که ما از بازیکنان بابت عمل‌کرد خوب هردو بازی خود سپاس‌گذار هستیم و همچنان به ارائه محتویات جدید ادامه می‌دهیم، اما به دنبال ساخت یک تیم توسعه فوق العاده برای بازی کالاف وارزون موبایل هستیم که در آینده خبرهای بیشتری از آن خواهید شنید.

بعد از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت، این شرکت علاقه زیادی به بازار بازی‌های موبایل پیدا کرده و تلاش می‌کند که تیم های بیشتری را روی آی پی های جدید و در حال ساخت خود برای اندروید متمرکز کند و باید منتظر باشیم و ببینیم که در آینده آیا عناوین دیگر این شرکت بزرگ هم می‌توانند چنین عملکرد درخشانی داشته باشند یا خیر؟

دکمه بازگشت به بالا