اخباربازی های اندروید

بازگشت زامبی‌ها در آپدیت فصل نهم کالاف دیوتی موبایل

به‌روزرسانی فصل نهم کالاف دیوتی موبایل با نام «زامبی‌ها برگشته‌اند» یا به انگلیسی Zombies Are Back از روز دوازدهم اکتبر مصادف با بیستم مهر ماه در دسترس کاربران این بازی قرار خواهد گرفت. به مناسبت هالووین امسال، به‌روزرسانی زامبی‌ها برگشته‌اند با خود نه فقط یک حالت بلکه دو حالت جدید را به همراه می‌آورد که یکی از این دو حالت، حالت کلاسیک زامبی‌ها (Zombies Classic) در نقشه Shi No Numa و دیگری ابرحمله از گور برخاستگان (Super Attack of the Undead) نام دارد.

تغییرات بتل پس در سیزن جدید

تمامی سطح‌های بتل پس چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی با خود جوایز جذابی به همراه دارند. از جمله این جوایز می‌توان به اپراتور جدید، اسلحه جدید، آیتم قابل پرتاب جدید، CP و آویز اسلحه و اسکین‌های جدید اشاره کرد. 

در سطح ۱۴ بتل پس رایگان می‌توان بمب C4 را آزاد کرد و در سطح ۲۱ نیز اسلحه Krig در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. البته که آیتم‌های بتل پس رایگان به همین موارد محدود نمی‌شود و می‌توانید Blueprint اسلحه‌های دیگری را نیز آزاد کنید. بتل پس پریمیوم نیز با خود محتواهایی همچون اسکین برای اپراتورها و Blueprint های بیشتر به همراه دارد.

حالت‌های جدید این فصل

حالت کلاسیک زامبی‌ها: در Shi No Numa که با نام مرداب مردگان نیز شناخته می‌شود، شجاعت خود را نشان دهید و به همراه جوخه خود سعی کنید در مقابل موج‌های دشمن مقاومت کنید و از طریق جعبه‌های شانسی به آن کمکی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

ابرحمله از گور برخاستگان: یک گروه از بازماندگان را دور هم جمع کنید و در ابتدای هر بازی، یکی از بین آن‌ها به صورت تصادفی انتخاب شده و به تیم از گور برخاستگان اضافه می‌شود. در این حالت، بازی آن قدری ادامه پیدا می‌کند که در نهایت یک نفر از تیم بازماندگان یا زامبی‌ها، زنده بماند. هر گروه توانایی‌های خاص خود را خواهد داشت.

نقشه جدید چند نفره به نام Haunted Hacienda

حالا که Hacienda تغییرات جدیدی را به خود دیده، این نقشه به صورت کامل برای هالووین آماده شده است. با غروب خورشید، می‌توانید جنگ را به داخل عمارت ببرید و حواس‌تان به حیاط اصلی باشد یا در زمین‌های اطراف عمارت به مبارزه مشغول شوید. با آپدیت فصل نهم کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile Season 9 شما می‌توانید لذت بازی در این نقشه جدید را تجربه کنید.

رویداد ویژه جدید به نام Haunted Voyage

در رویداد ویژه Haunted Voyage شما می‌توانید شانس خود را برای به دست آوردن سکه‌های هالووین بیازمایید. برای به دست آوردن این سکه‌ها که می‌توانید با آن‌ها شکلات‌های هالووین را تزئین کنید، باید در چالش‌های روزانه و هفتگی شرکت کنید و کارهای خاصی را انجام دهید. این چالش‌ها هم در بخش چندنفره و هم در بخش بتل رویال جریان دارند.

آیکون بازی Call of Duty Mobile Season 4
Call of Duty Mobile Season 4 

حجم: ۶۰ مگابایت

با خوردن شکلات‌هایی که به شما امتیازات ویژه‌ای می‌دهند، می‌توانید جوایز ویژه‌ای از جمله چتر نجات، اسکین برای اپراتورها و مواردی از این دست دریافت کنید. همچنین، رتبه‌های برتر در لیدربورد نیز به جوایز مخصوصی دست پیدا خواهند کرد پس اگر یک بازیکن حرفه‌ای هستید، در این مدت توانایی‌های خود را به نمایش بگذارید. 

همچنین فصل جدید با خود چالش‌هایی جدید را نیز به ارمغان آورده و تا سقف ۳۰ هزار امتیاز XP برای بتل پس نیز در این مدت می‌توانید به دست بیاورید. همچنین، فروشگاه بازی هم به‌روز شده و در آن آیتم‌های جدیدی از جمله اسکین جدید برای اپراتورها یا Blueprint های جدید اسلحه قرار خواهد گرفت.

اگر شما هم از گیمرهای کالاف دیوتی موبایل هستید، می‌توانید به راحتی از مایکت و با اینترنت نیم‌بها بازی خود را آپدیت کنید تا از محتویات جدید فصل نهم این بازی جذاب لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا