آموزش کالاف دیوتی موبایلبازی های اندروید

رفع مشکل لاگین نشدن کالاف دیوتی موبایل

ورود به بازی آسانتر از همیشه

اگر کالاف دیوتی موبایل بهترین بازی بتل رویال چندسال اخیر نباشد، قطعا یکی از بهترین ها است و شکی در آن نیست! اما این بازی با کیفیت که بازیکنان ایرانی زیادی هم دارد، از همان زمان عرضه جنجال برانگیز بود و مشکلات زیادی داشت، یکی از اصلی ترین مشکلات این بازی لاگین شدن در بازی بود که خیلی از بازیکن ها را به دردسر می انداخت و ممکن بود شما نتوانید ایمیل خود را تایید (Verify) کنید، برای حل مشکلات ورود و ایمیل کالاف موبایل با مایکت همراه باشید.

مشکل لاگین نشدن کالاف دیوتی موبایل

اگر اولین باری باشد که کالاف دیوتی موبایل را نصب کرده باشید چند گزینه پیش روی شما قرار دارد، با اکانت فیسبوک وارد بازی شوید، از طریق ایمیل ثبت نام کنید و یا به شکل میهمان به کار خود ادامه دهید.

ثبت نام از طریق هرکدام از راه ها باعث میشود که اطلاعاتی که دارید روی حساب شما ذخیره شود و اگر فرضا خواستید از طریق یک گوشی دیگر وارد بازی شوید یا گوشی خود را ریست فکتوری کردید و مجددا بازی را نصب کردید، مشکلی برای ورود (بازیابی اطلاعات نداشته باشید، اما گزینه میهمان یا Guest این قابلیت را ندارد و بازی همیشه به شما اعلام میکند که لطفا اکانت خود را به یکی از گزینه های موجود لینک (متصل) کنید؛ این پیغام را هم معمولا در تنظیمات بازی مشاهده میکنید.

رفع ارور authorization error در کالاف دیوتی موبایل

یکی از رایج ترین ارور های کالاف دیوتی موبایل authorization error است و اصولا بعد از ثبت نام یا در حین تلاش برای آن دیده میشود، قبل از اینکه اقدام به ثبت نام در کالاف دیوتی موبایل کنید:

  • دقت داشته باشید که اینترنت شما متصل باشد.
  • از طرفی هم در بعضی از اپراتورها شما به فیلترشکن نیاز دارید گاهی هم بدون فیلتر شکن همه چیز به درستی پیش میرود و مشکلی برای ورود نخواهید داشت.

البته راه حل های دیگری هم برای این موضوع وجود دارد، یعنی بررسی سرورهای بازی، پاک کردن کش و… که به نظر نمی رسد هیچکدام منطقی باشند چرا که این اتفاق زمانی رخ میدهد که شما نتوانید داده ها را به سمت سرور ارسال و پاسخ را مجددا دریافت کنید، و در نتیجه یک ارور زرد رنگ به شما نمایش داده میشود.

مشکل تایید ایمیل کالاف موبایل

ایمیل تایید به پوشه اسپم ایمیل شما میرود و برای اینکار باید به این بخش مراجعه کنید، در این قسمت یک پیغام از طرف اکتیویژن برای شما ارسال شده و شما باید تایید کنید که این اکانت متعلق به شما است و اگر هم برای شما نیست آن را نادیده بگیرید.
اگر ایمیلی از طرف بازی برای شما ارسال نشد باید به آدرس زیر بروید:
Resend Email – CALL OF DUTY®

  • در این آدرس و با استفاده از گزینه Request a verification درخواست دهید که مجددا لینک مورد نظر برای شما ارسال شود.

چرا باید ایمیل کالاف دیوتی خود را تایید یا به اصطلاح وریفای کنید؟

برای اینکه سازندگان بدانند این ایمیل متعلق به شما است و قصد سوءاستفاده از اطلاعات فرد دیگری را ندارید، همچنین این کار کمک میکند که ایمیل شما در سیستم منحصر به فرد باشد و دوبار نتوانید ثبت نام کنید.

اگر راه حل های این مقاله را به شکل منطقی و مرحله به مرحله پیش بروید قطعا مشکلی برای ورود به بازی نخواهید داشت و حتی مشکل تاییدیه ایمیل هم رفع خواهد شد، امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اگر از علاقمندان به این بازی هستید ما را در آینده دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا