بازی های اندروید

ویدیوی فاش شده از وارزون موبایل باعث شگفتی طرفداران شده است

پس از اینکه نقشه‌ی مورد علاقه‌ی بازیکنان سری کالاف دیوتی یعنی وردانسک (Verdansk) به خواب ابدی رفت، بازیکنان و طرفداران این نقشه، خواسته یا ناخواسته به حفره‌ای افتادند که در آن چیزی جز ناامیدی نبود و تنها جایی که می‌توانستند در این نقشه به بازی کردن بپردازند فقط و فقط عالم رویاهای آن‌ها بود؛ اما گویا اوضاع قرار است با وارزون موبایل تغییر کند. با ما همراه باشید.

بازی وارزون موبایل (Warzone Mobile) جدیدترین اثر درحال ساخت کمپانی مشهور اکتیویژن (Activision) بوده و هدف دارد تا هیجانی که در یکی از بهترین عناوین شوتر و بتل رویال یعنی سری کالاف دیوتی (Call of Duty) و وارزون وجود دارد را به تلفن‌های همراه بیاورد.

انیمیشن‌ و گرافیک کنسولی در نسخه‌ی موبایل!

قطعا کسانی که عنوان Call of Duty: Warzone را تجربه کرده‌اند، آرزو دارند تا باری دیگر روی ساختمان‌های وردانسک بایستند و حریفان خود را با سلاح Kar98 از میان بردارند، خبر خوش این است که این افراد به‌زودی با انتشار وارزون موبایل به آرزوی خود خواهند رسید و قادر خواهند بود تا خاطرات خود در وردانسک را زنده کنند.

به‌تازگی ویدیوی کوتاهی از این عنوان منتشر شده است که بخش کوچکی از گیم‌پلی این بازی را به‌نمایش می‌گذارد، اما با این حال همه‌چیز مانند نسخه‌ی اصلی عنوان وارزون به‌نظر می‌رسد. همچنین این ویدیو با واکنش بسیار مثبت کاربران در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. شما می‌توانید این ویدیو را در ادامه تماشا کنید:

 

ویدیو فاش شده از کالاف دیوتی وارزون موبایل

جمع‌بندی

بازی وارزون موبایل در ابتدا در قالب دسترسی اولیه و محدود به قاره‌ی استرالیا منتشر شد و حالا، پس از مدتی ویدیویی از بازیکنی که درحال تجربه‌ی این بازی به‌وسیله‌ی یک کنترلر روی گوشی هوشمند خود بوده است منتشر شده که باعث شگفتی طرفداران به‌دلیل سطح خوب کیفی این عنوان شده است. این بازی قرار است در تاریخ نامعلومی از سال 2023، عرضه‌ شود. برای اخبار جذاب در حوزه‌ی تکنولوژی با ما همراه باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا