آموزش بازی های اندروید

آموزش چند نفره بازی کردن در کلاچ؛ چگونه دو نفره بازی کنیم؟

بازی های ریسینگ زیادی در ایران توسعه داده شده اند اما آنقدر عیب و ایراد داشته اند که هرگز نمی توانیم آن ها را با عناوینی مانند سری بازی های آسفالت مقایسه کنیم، اگر به بازی های ریسینگ علاقمند هستید میتوانید به مایکت مراجعه کنید و بهترین بازی های سبک ریسینگ را دانلود کنید.

بازی کلاچ سعی کرده با قابلیت های متفاوتی که دارد بازیکنان ایرانی را به سمت خودش جذب کند، کلاچ شباهت زیادی به ریسینگ های خارجی ندارد و خودروهای ایرانی متفاوتی را در این بازی میبینیم.

خودتان تصور کنید که رانندگی با پیکان در خیابان های ایران چه حس و حالی دارد، قطعا همه ما دوست داریم که عناوین با کیفیت ایرانی را بازی کنیم و از آنها لذت ببریم، کلاچ این رویا را برایمان میسر کرده است.

کلاچ شما را در یک دنیای ایرانی به همراه ماشین های متفاوت قرار میدهد، شما آزاد هستید که به هر سمتی بروید و البته فراموش نکنید که باید بنزین مصرفی تان را مدیریت کنید، در سایر بازی هایی که در مایکت قرار دارند این مکانیک را دیده بودیم اما بازی کلاچ شیوه خاص خودش را برای مدیریت بنزین دارد.

در هنگام بازی چالش های زیادی پیش روی شما قرار می گیرند که باید آنها را حل کنید و به ازای حل کردن هر ماموریت مقداری سکه بدست آورید.

کلاچ ویژگی های مثبت زیادی دارد اما یکی از ویژگی هایی که کمتر به آن پرداخته شده بازی آنلاین است، در این مقاله سعی میکنیم توضیح دهیم که چطور میتوانید با دوستانتان کلاچ را بازی کنید.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

آموزش چند نفره بازی کردن در کلاچ

منوی بازی کلاچ امکانات متفاوتی را در اختیارتان میگذارد اما بعد از اینکه خودروتان را شخصی سازی کردید، نیازی نیست که خیلی به منوهای دیگر سرک بکشید، شما میتوانید دکمه شروع را لمس کنید و وارد بازی شوید.

قبل از شروع بازی تنظیمات بازی در مقابلتان قرار دارد، از ترافیک گرفته تا آب و هوا و نقشه های مختلف بازی، اگر به سمت راست صفحه نگاهی بیندازید با گزینه بازی چند نفره مواجه می شوید، شما میتوانید در این قسمت با دوستانتان وارد کلاچ شوید و با آن ها رقابت کنید.

برای شروع بازی چند نفره باید به مسیر زیر بروید:

  1. شروع بازی
  2. بازی چند نفره
    بازی دونفره
    انتخاب چند نفره از گزینه های بازی

وقتی که به قسمت آنلاین بازی وارد میشود دو گزینه پیش رویتان قرار میگیرد یکی جست و جوی گروه ها و دیگری ساخت گروه، سازندگان بازی قوانینی را برای ساخت گروه در این صفحه نوشته اند.

در بازی کلاچ شما نمیتوانید به اتاق دیگر افراد بپیوندید مگر اینکه هر دو نفر به یک وای فای وصل شده باشید و یکی از افراد اقدام به ساخت گروه کند.

در واقع بازی کلاچ برای بازی های آنلاین از راه دور نیست و فقط به صورت لوکال در دسترس است. نقل قول

اگر اقدام به ساخت گروه کردید باید نامی برای گروهتان انتخاب کنید و اگر هم دوستتان میخواهد به گروه شما وصل شود باید در قسمت جست و جو به دنبال نام گروهتان بگردد و سپس به آن وصل شود.جستجو

کلاچ یکی از بهترین بازی های ریسینگ ایرانی است که برای کشور ما بومی سازی شده و جزئیات گرافیکی خودروهایی که در این بازی قرار دارند فوق العاده هستند، کلاچ امکانات متنوعی دارد که بازی آنلاین بخش کمی از گیمپلی بازی را تشکیل میدهد، سعی کنید از سایر بخش های بازی لذت ببرید و اگر نظری دارید زیر همین صفحه به ما اعلام کنید.

‫۴ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا