اخبار

بازی جدید ارباب حلقه‌ها توسط الکترونیک آرتز برای موبایل ساخته می‌شود!

الکترونیک آرتز اعلام کرد که در حال کار روی یک بازی موبایل رایگان از دنیای ارباب حلقه‌ها است و به نظر می‌رسد که نام این بازی The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth باشد؛ با مایکت همراه باشید.

به گزارش venturebeat و به نقل از مجله مایکت، شرکت الکترونیک آرتز بازی را تحت مجوز یکی از شرکت‌های صادر کننده حق پخش آثار تالکین می‌سازد و ظاهرا در این بین با کمپانی Saul Zaentz همکاری خواهد داشت.

بازی ارباب حلقه‌ها قهرمانان سرزمین میانه یک عنوان نقش آفرینی (RPG) خواهد بود که مکانیک‌های جمع کردن کارت (collectible) در آن دیده می‌شود، طبق گفته شرکت سازنده بازی سعی می‌کند که استراتژی و چند نفره باشد و در این بین یک تجربه ایده‌آل را برای مخاطب پدید بیاورد.

بازی موبایل ارباب حلقه‌ها جدید ترین بازی الکترونیک آرتز برای گوشی‌های اندروید است که به تازگی معرفی شده و وعده داده که یک تجربه استثنایی برای بازیکنان باشد و هیجان را به گوشی های موبایل و سیستم عامل‌های جدیدتر بیاورد؛ الکترونیک آرتز برای تقویت تیم موبایل خود در سال گذشته چند خرید بزرگ انجام داد که Glu mobile و Playdemic از جمله شاخص ترین آنها بودند و به نظر می‌رسد که سازنده بازی جنگ ستارگان : نبرد کهکشان هم در ساخت بازی ارباب حلقه‌های اندروید نقش مهمی داشته باشد.

طبق اخبار منتشر شده تیم سازنده بازی نسبت به هابیت و سرزمین میانه بسیار مشتاق بوده و سعی دارد تجربه ای منحصر به فرد و فوق العاده را برای بازیکنان پدید بیاورد؛ گرافیک فوق العاده، کات سین‌های سینمایی و یک سبک گرافیکی منحصر به فرد که در کمتر بازی موبایلی دیده شده از جمله ویژگی‌هایی است که آقای مالاچی بویل به آنها اشاره کرده است؛ به نظر می‌رسد بازیکنان می‌تواند با خیال راحت در سرزمین میانه غوطه ور شوند و در آنجا با شخصیت‌های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند.

بازی The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth داستان سرایی جذابی دارد و نبردهای نوبتی استراتژیک را به تصویر می‌کشد که با استفاده از سیستم جمع آوری کارت گسترده ای که دارد می‌تواند شخصیت ها را عمیق‌تر کند و آن ها را با دنیای هابیت و ارباب حلقه‌ها (سرزمین میانه) پیوند بدهد؛ بازیکنان از طریق داستان‌های نمادین دنیای تالکین می‌توانند به مبارزه با تاریکی بروند و آن را شکست دهند، هنوز معلوم نیست که بازی شامل بخش داستانی می‌شود یا خیر اما می‌دانیم که از یک حالت آنلاین پشتیبانی می‌کند که جزئیات آن به شکل کامل ذکر نشده است.

این اولین باری نیست که یک بازی با کیفیت از دنیای میانه ساخته می‌شود اما ظاهرا بازی ارباب حلقه‌ها قهرمانان سرزمین میانه متفاوت‌ترین بازی موبایلی خواهد بود که برای پلتفرم اندروید منتشر شده و قرار است حسابی طرفداران را هیجان زده کند.

الکترونیک آرتز با دنیای خلق شده توسط تالکین ارتباط معناداری دارد و پیش از این‌ هم در رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها به Middle-earth قدم گذاشته است، اما ساخت یک بازی RPG با ترکیب عناصر نقش آفرینی و جمع آوری کارت همان نقطه گم شده‌ای است که می‌تواند محبوبیت این شرکت را افزایش دهد و جایش را در بین طرفداران بیشتر از قبل باز کند؛ با اینکه EA همواره نشان داده که برای موبایل گیمرها اهمیت ویژه‌ای قائل است اما ساخت بازی های جدید می‌تواند طرفداران را مجذوب این شرکت کند.

طبق اطلاعات منتشر شده پیش بینی می‌شود که بازی ارباب حلقه‌ها قهرمانان سرزمین میانه در تابستان امسال وارد فاز آزمایشی شود و به تدریج در مناطق مختلف در دسترس قرار بگیرد، جالب است بدانید که شرکت بزرگ Netease هم مشغول ساخت یک بازی از همین دنیا بر اساس فیلم های پیتر جکسون است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یک از شرکت ها بعد از سالها می‌تواند قهرمانان سرزمین میانه را بار دیگر به گوشی‌های اندروید بیاورد.

دکمه بازگشت به بالا