بازی های اندروید

کسب درآمد از بازی اکسی اینفینتی بدون سرمایه اولیه

پدیده این روزهای دنیای بازی و رمز ارز چیزی نیست جز اکسی اینفینیتی که اجازه داده کاربران با استفاده از بازی کردن بتوانند پول دربیاورند، اما چطور میتوانیم وارد این عنوان شویم و کسب درآمد کنیم؟ با مایکت همراه باشید.

کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی بدون سرمایه اولیه

از زمانی که اولین اکسی ها در این بازی عرضه شدند، تقریبا مدت زمان زیادی میگذرد اما با این وجود، روند قیمت ها در این عنوان هیچ فرآیند مشخصی نداشته و در آینده هم معلوم نیست که به چه سمت و سویی برود؛ اما اگر یکی از افراد تازه وارد در دنیای متاورس و بازی های NFT محور هستید، باید بدانید که ورود به بازی اکسی اینفینیتی برای شما چیزی معادل 130 دلار به ازای هر واحد (موجودات اولیه) آب میخورد و شما باید سه موجود را در تیم ابتدایی خود برای شروع گشت و گذار و کنجکاوی در محیط بازی به صف کنید. با اینکه این بازی ساده به نظر میرسد اما برای اینکه بدانید اکسی اینفینیتی چیست نیاز دارید که کمی مطالعه کنید و درباره ساختار بازی اطلاعات اولیه خود را افزایش دهید.

برای دریافت اکسی های رایگان، راه های زیادی وجود ندارد و اکثر راه حل ها هم دردسرهای خاصی دارند، اما اگر خودتان را برای چالش های این مسیر پرپیچ و خم آماده کرده اید، الان نوبت به عمل رسیده و باید دست به کار شوید.

سرمایه گذاری در گروه های دوستانه

شما میتوانید به همراه دوستان خود یک گروه تشکیل دهید، و یک نفر به عنوان سرمایه گذار، خرید تیم اولیه را انجام دهد، بعد از آن کسانی که روی آنها سرمایه گذاری شده به عنوان سهم خود، باید از جوایز و SLP های بدست آمده مقداری را به شما بدهند؛ این کار شبیه به مشارکت بانک ها در پروژه های عمومی است و در آخرهم برای هردو طرف سودآور خواهد بود اما پیدا کردن افرادی که وقت کافی داشته باشند و بتوانید به آنها اعتماد کنید، کار خیلی سختی بوده و نیازمند صرف وقت است.

بازی اکسی اینفینیتی رشد زیادی داشته و به یکی از مشاغل نوینی تبدیل شده که هم اکنون جوانان به آن توجه ویژه ای دارند، حتی نقش های مختلفی هم برای بازیکنان، سرمایه گذاران و مدیران درون بازی وجود دارد و هر کدام از آنها سعی کرده اند یک جایگاه سازی در جامعه کاربری (کامیونیتی) بازی اکسی داشته باشند.

گرفتن بورسیه یا اسکالرشیپ (Shcolarship) و کار کردن برای دیگران

اسکالرشیپ روشی است که یک مدیر یا سرمایه گذار اکانت های متعددی را با سرمایه شخصی خودش میسازد و افرادی را استخدام میکند که در ساعات مشخصی از روز به تجربه این بازی بپردازند و سعی کنند جوایز جدید (منابع ارزی قابل خرید و فروش) برای صاحب اکانت بدست بیاورند؛ کسی که مدیریت همه این افراد را برعهده داشته باشد بیشترین سود را میبرد اما باید دقت کنید که مشاغلی هم به واسطه همین فرد برای افراد علاقمند به رمز ارزها و بازی ها پدید می آید که به جذابیت قضیه افزوده است.

این نوع بورسیه فقط برای بازیکنان خاصی نیست و در بسیاری از کشورهای جنوب شرق آسیا رواج دارد و خیلی از جوانان مخارج خانواده های خود را به وسیله آن تامین می کنند، همچنین اگر به CoinGEcko مراجعه کنید، میبینید که ابزار ردیابی سهام های بازی در آنجا در دسترس است و فرد مدیر یا سرمایه گذار میتواند به دقت سرمایه خود را مدیریت و ردیابی کند و وضعیت حال حاضر و روند قابل پیش بینی از آینده آن را بداند.

بازیکنان میتوانند با رفتن به حالت های آرنا یا ادونچر برای خودشان SLP بدست بیاورند و به کیف پول موجود در بازی اضافه کنند، با اینکه درآمد هر فرد از بازی بسته به تلاش و مهارتش در بازی دارد اما اگر بتوانید توکن های با ارزش تری بدست بیاورید و اکسی های جدیدی را به وجود بیاورید قطعا این عدد خیلی بالا خواهد بود؛ طبق گزارش هایی که از افراد مختلف در انجمن های کاربری مثل ردیت دست به دست شده، معمولا فردی که بازی میکند و تحت حمایت یک مدیر قرار دارد، 50 درصد سود حاصل از این فعالیت را برداشته و مابقی هم به حساب مدیر برگردانده میشود و او میتواند تیم خود را گسترش دهد و سرمایه گذاری های جدیدی داشته باشد.

در بعضی از آپدیت های بازی شما میتوانید یک موجود را به شکل رایگان دریافت کنید، یا حتی چند ماه پیش سازندگان در ازای 5 دلار یک قرعه کشی به راه انداخته بودند و اگر شانس خوبی داشتید میتوانستید برنده اکسی های مختلفی شوید و بازی را شروع کنید؛ در حال حاضر و وقتی که این مقاله نوشته شده به جز این راه حل ها روش دیگری وجود ندارد و اگر کسی وعده بازی اکسی اینفینیتی بدون سرمایه اولیه را به شما میدهد، قطعا قصد فریب شما را داشته است؛ نظر شما درباره این موضوع چیست و به نظرتان این بازی در آینده به شکل رایگان به مسیر خود ادامه خواهد داد؟

دکمه بازگشت به بالا