از محتوای آینده بازی eFootball 2023 رونمایی شد

شرکت کونامی «Konami»، توسعه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی پرطرفدار ورزشی eFootball یا همان «Pro Evolution Soccer» سابق، چندی پیش از محتوای پیش‌رو بازی eFootball 2023 رونمایی کرده و برنامه‌های خود را برای فصل‌های جدید این بازی، فاش نمود. با ما همراه باشید.

پس از دریافت بازخوردهای مختلف از سوی کاربران به‌وسیله‌ی رای‌گیری‌های درون‌برنامه‌ای شرکت کونامی طی تلاش‌های ماهانه خود قرار است به‌روزرسانی‌های متعددی را در قالب آپدیت‌های فصلی، به بازی eFootball 2023 بیاورد. بنابراین ممکن است با آمدن فصل بهار، به‌زودی شاهد این به‌روزرسانی‌ها باشیم.

eFootball 2023 April Update

 

چه محتوایی قرار است برای eFootball 2023 عرضه شود؟

بیایید از فصل بهار شروع کنیم؛ اولین تغییری بزرگی که قرار است پای خود را به بازی eFootball 2023 باز کند، امکان خرید جایگاه یا اسلات «Slot» برای یک بازیکن اضافه است؛ می‌توان گفت که اضافه شدن این ویژگی خبر بسیار خوبی برای بازیکنانی خواهد بود که صاحب یک تیم بزرگ هستند و می‌خواهند از تمام پتانسیل تیم‌ و بازیکنان خود استفاده کنند. همچنین خریداری کردن اسلات‌ها با استفاده از واحد پولی بازی «GP» یا از طریق پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای قابل انجام خواهد بود.

ویژگی بعدی‌ که به آن می‌پردازیم بازگشت سیستم مهارت‌ها است، این ویژگی به‌دلیل بالانس نبودن و انتقادات شدید بازیکنان در گذشته از بازی eFootball حذف شد، اما گویا شرکت کونامی حالا با نسخه‌ جدیدی از این سیستم قصد بازگردانی آن را دارد؛ البته این شرکت هنور جزئیاتی در رابطه با بازگشت این سیستم ارائه‌ نداده است و بایستی تا انتشار این آپدیت، منتظر بمانیم.

نکته‌ی دیگری که در گذشته توسط بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفته و حالا زیر ذره‌بین شرکت کونامی است، موضوع تمدید قرارداد با بازیکنان «افسانه‌ای یا سوپراستارها» است. در گذشته این عمل تنها با بلیط‌ها و تیکت‌های ویژه امکان پذیر بود اما گویا این شرکت قرار است چنین رویه‌ای را تغییر داده و قصد دارد آیتم‌های بیشتری را برای ایجاد تنوع در پروسه‌ی تمدید قرارداد با بازیکنان خاص، به بازی اضافه کند.

بازی efootball pes 2023

تابستان و محتوای جدید خود

بازیکنانی که در تابستان جاری قصد بازی کردن eFootball 2023 را دارند، می‌توانند علاوه بر  ویژگی‌های قبلی، شاهد ویژگی‌های جدیدی از جمله بازگردانی تمامی پیشرفت‌های خود یا به اصطلاح ریست یا «Reset» کردن پیشرفت‌هایی که برای آن‌ها از GP «واحد پول بازی» استفاده کرده اند، خواهند بود.

علاوه بر این، تعداد بازیکنانی که می‌توانید در بخش «Dream Team» روی صندلی‌های تعویض خود بگذارید قرار است افزایش پیدا کند؛ همچنین بازیکنان می‌توانند شاهد ویژگی‌های جدیدی همچون Edit Mode باشند که به آن‌ها قابلیت تغییر اجزای ظاهری مختلف تیم‌های خود، به منظور شخصی‌سازی بهتر را می‌دهد. همچنین هنوز از قابلیت Dream League خبری نیست و بازیکنان باید فعلا منتظر بمانند.

جمع‌بندی

شرکت کونامی همواره در پی بهبود تجربه‌ی بازیکنان از بازی eFootball 2023 بوده است و در همین راستا از تلاش کردن دست بر نمی‌دارد؛ البته ویژگی‌های کوچک دیگری همانند اضافه شدن قابلیت استفاده از دسته یا کنترلر در موبایل و امکان بازی کنسول‌ها با موبایل، ممکن است به‌زودی به این بازی اضافه شوند.

آیکون بازی eFootball™ 2024

eFootball™ 2024

حجم:۵.۱ مگابایت

دانلود پس ۲۰۲۳

 اگر هنوز این بازی را تجربه نکردید، می‌توانید آن‌را از مایکت و با اینترنت نیم‌بها، دانلود کنید.

 

 

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×