اخبار

دانستنی‌های سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل

فصل دوم کالاف دیوتی موبایل با نام Heavy Metal از راه خواهد رسید و طبق معمول هر سیزن، بازی میزبان محتویات جدیدی خواهد بود که شما می‌توانید آن‌ها را به عنوان جوایز جدید تایرهای بتل پس دریافت کنید، اگر از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل هستید و علاقه دارید که با فصل جدید آشنا شوید با مجله مایکت همراه باشید.

از سیزن ۲ کالاف دیوتی موبایل چه می‌دانیم؟

در فصل جدید بازی فقط سر سخت‌ترین بازیکنان می‌توانند زنده بمانند، در سیزن دوم سال 2023 کالاف دیوتی موبایل که یک تم پسا آخرالزمانی دارد شما به اسلحه‌های جدید در حالت چند نفره و چند تفنگ جدید در بخش بتل رویال بازی دسترسی خواهید داشت، علاوه بر تمام این موارد بتل پس بازی با جوایزی بسیار ارزشمند به‌روزرسانی شده و قرار است که بازیکنان VIP به محتویات گران بهایی دسترسی داشته باشند. در کنار تمامی این موارد به نظر می‌رسد که اکتیویژن نیم نگاهی هم به کالاف دیوتی وارزون موبایل دارد و می‌خواهد برخی از قابلیت‌های مد نظرش را در این‌جا تست کند.

اضافه شدن یک اسلحه جدید

تفنگ تهاجمی Maddox که برای نبردهای از فاصله نزدیک طراحی شده و ما اولین بار آن را در Call of Duty: Black Ops 4 دیدیم، به بازی اضافه شده و در تایر 21 بتل پس با یک اسکین ویژه و اختصاصی در دسترس است؛ هنوز طبق مطابق روند گذشته اگر می‌خواهید همه پاداش‌های فصلی را دریافت کنید، باید اشتراک ویژه بازی را با استفاده از Cod point‌ها خریداری کنید وگرنه بخشی از جوایز محدود زمان دار بازی را از دست خواهید داد.

اطلس، اطلس و باز هم اطلس

داستان‌های شرکت اطلس در کالاف دیوتی موبایل تمامی ندارد و در فصل 2 بازی کالاف دیوتی موبایل ما باید به دنبال یکی از افراد معروف این شرکت برویم که تحت تعقیب بوده و او را در خرابه‌های لاس وگاس و در خانه‌ای که پنهان شده پیدا کنیم، تمامی نیروها و تیم‌ها برای پیدا کردن او به شما کمک خواهند کرد و اگر بتوانید این ماموریت ویژه را تا انتها برسانید، جوایز ویژه‌ای منتظر شما خواهد بود.

سریعتر شدن روند بازی کالاف

در دنیای Heavy Metal که بی شباهت به نام یک سبک موسیقی هم نیست، ریتم بازی به شدت سریع‌تر از قبل شده و بازیکنان برای درگیری هایی از فاصله نزدیک و با قدرت و سرعت بسیار بالاتر از قبل باید خود را آماده کنند. علاوه بر این ها نقشه دیزل که سبکی جدید از Goliath را از وارزون به اینجا می آورد در این آپدیت وجود دارد.


اضافه شدن یک کلاس جدید به بخش بتل رویال

یک کلاس جدید با نام Ravager به کلاس‌های بخش بتل رویال اضافه شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد از یک نوع لانچر مخصوص به عنوان قابلیت ویژه استفاده کنند؛ با این‌که به نظر می‌رسد سازندگان تلاش خود را به کار گرفته اند که سرعت بازی را بیشتر از قبل کنند اما باید ببینیم در این فصل چه اتفاقاتی خواهد افتاد و آیا روند بازی می‌تواند بخشی از بازیکنان گارنا فری فایر را به سمت کالاف دیوتی موبایل جذب کند یا نه؟

آیکون بازی Call of Duty Mobile Season 2
Call of Duty Mobile Season 2 

حجم: ۶۰.۹ مگابایت

مسیر جدید کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل بعد از عرضه کردن سیزن 1 در سال 2023، تلاش کرده که جامعه جدیدی از مخاطبان را به سمت خودش جذب کند و به خاطر همین مووضع هم، توجه زیادی به سریعتر شدن بازی نشان داده، اگر بازی های بتل رویال را به خوبی بشناسید میدانید که به ترتیب پابجی، کالاف دیوتی موبایل و گارنا فری فایر کندترین و سریعترین گیمپلی ها را دارند و اگر یک بازیکن بخواهد نبردهای سریعتری را تجربه کند احتمالا به سراغ گارنا خواهد رفت؛ اکتیویژن هم تصمیم گرفته که کمی سرعت به بازی ببخشد و تغییراتی را در این دو سیزن اعمال کرده و تا به اینجای کار بازیکنان هم تقریبا از آن رضایت داشته اند.

دکمه بازگشت به بالا