ظاهرا حضور پدرو پاسکال در فیلم چهار شگفت‌انگیز تایید شده است

شایعات مربوط به فیلم چهار شگفت‌انگیز را نمی‌توان خیلی جدی گرفت، اما اخیرا اخباری منتشر شده که جدی‌تر به نظر می‌رسند. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

با این که تا به حال اخبار مربوط به تیم بازیگری فیلم چهار شگفت‌انگیز در حد شایعه بوده‌اند، اما به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران مارول باشد. علاقمندان ریزبین MCU ظاهرا به اطلاعات جدید و مطمئنی در خصوص این پروژه دست پیدا کرده‌اند؛ اطلاعاتی که فکرش را هم نمی‌کنید از چه منبعی به دست آمده است.

فرآیند تولید ریبوت فیلم چهار شگفت‌انگیز از دنیای سینمایی مارول به زودی شروع می‌شود، اما هنوز به صورت رسمی بازیگران این اثر اعلام نشده‌اند. بر اساس گزارشات مختلف از منابع گوناگون، پدرو پاسکال قرار است نقش رید ریچاردز را بازی کند. هرچند این شایعات هنوز توسط Marvel Studios تایید نشده‌اند.

طی ماه‌های اخیر شایعات زیادی در رابطه با تیم بازیگری فیلم چهار شگفت‌انگیز منتشر شده و حالا منبعی که فکرش را هم نمی‌کنید، یکی از مهم‌ترین شایعه‌ها را تایید کرده است. یک صفحه اینترنتی در سایت بنیاد بازیگران و نویسندگان هالیوود درباره پدرو پاسکال مطلبی نوشته که جالب توجه است. در بخشی از زندگی‌نامه او آمده که: «پاسکال اخیرا فرآیند تولید فیلم بسیار موردانتظار گلادیاتور 2 از ریدلی اسکات را پشت سر گذاشته و به زودی در به سراغ تولید فیلم چهار شگفت‌انگیز از استودیو مارول خواهد رفت.»

با این که متن ذکر شده پس از مدتی اصلاح شد و دیگر بخشی که به حضور پدرو پاسکال در فیلم چهار شگفت‌انگیز اشاره دارد در آن دیده نمی شود، باید گفت که کار از کار گذشته و این اطلاعات در دسترس همه قرار گرفته است. در ماه‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص انتخاب بازیگران این اثر مطرح شده که از جمله آن‌ها می‌توان به احتمال حضور آدام درایور در نقش آقای شگفت‌انگیز اشاره کرد؛ هرچند بیش‌تر گزارش‌ها از حضور پاسکال در این نقش خبر می‌دادند. انتخاب بازیگران فیلم Fantastic Four به خاطر شلوغ بودن برنامه کاری هنرپیشه‌ها به چالش خورده بود که ظاهرا این مشکل رفع شده است. از آن جایی که صفحه اینترنتی اتحادیه بازیگران و نویسندگان هالیوود حل شدن مشکل تداخل برنامه با فرآیند تولید فیلم گلادیتور 2 را تایید می‌کند، ظاهرا دیگر مشکلی برای حضور پاسکال در فیلم جدید مارول وجود ندارد و احتمالا این بازیگر یکی از هنرپیشه‌های این اثر خواهد بود.

آیکون سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us
سریال

آخرین بازمانده از ما

The Last of Us

تماشای سریال آخرین بازمانده از ما

ظاهرا حضور پدرو پاسکال در فیلم چهار شگفت‌انگیز تایید شده است

با توجه به آن چه در ماه‌های اخیر شنیده‌ایم، به نظر می‌رسد که پدرو پاسکال قرار است به یکی از بازیگران مهم مارول تبدیل شود. کوین فایگی، رئیس Marvel Studios، هم به نحوی به نقش برجسته او در MCU اشاره کرده است. این هنرپیشه احتمالا با حضور در این فرنچایز طرفداران بیش‌تری به دست خواهد آورد. با این که هنوز تضمینی برای حضور او در فیلم چهار شگفت‌انگیز وجود ندارد، باید بگوییم که خیلی بعید است اطلاعات منتشر شده نادرست باشند. در واقع اشتباه احتمالی نویسنده پست مربوط به صفحه اینترنتی سایت اتحادیه بازیگران و نویسندگان هالیوود احتمالا تاییدی است بر شایعات اخیر و تا حدودی حضور پاسکال در نقش ریچاردز را ثابت می‌کند. پدرو پاسکال پس از حضور پررنگ در نقش‌هایی دوست‌داشتنی در فرنچایز‌هایی نظیر جنگ ستارگان، دی سی، بازی تاج و تخت و لست آف آس، ظاهرا دنیای سینمایی مارول را به عنوان ایستگاه بعدی‌اش انتخاب کرده است. این خبر بسیاری از طرفداران MCU را خوشحال می‌کند. از آن جایی که این بازیگر تجربه و توانایی‌های زیادی دارد، دوست‌داران مارول می‌توانند مطمئن باشند که هنرپیشه‌ای قابل قرار است در نقش رید ریچاردز بازی کند.

طرفداران مارول باید امیدوار باشند که به دنبال انتشار این خبر، اطلاعات خوب دیگری هم به زودی پیرامون فیلم چهار شگفت‌انگیز منتشر شود. تا به حال مارول در تولید این پروژه با بدشانسی‌های زیادی روبه‌رو شده، اما با توجه به حضور پدرو پاسکال حالا این فیلم احتمال موفقیت زیادی دارد و می‌تواند در بین پروژه‌های پرفروش MCU قرار بگیرد. احتمالا به دنبال این خبر بازدید از صفحه‌های مختلف سایت بنیاد بازیگران و نویسندگان هالیوود حسابی بیش‌تر شود.

بد نیست اشاره کنیم که فیلم چهار شگفت‌انگیز قرار است در تاریخ 12 اردبیهشت 1404 (2 می 2025) هم‌زمان با شروع فاز ششم دنیای سینمایی مارول راهی سالن‌های سینما شود.

این بود خبر احتمال زیاد حضور پدرو پاسکال در فیلم چهار شگفت‌انگیز. نظر شما درباره این اثر چیست؟ دوست دارید در این پروژه شاهد نقش‌آفرینی کدام هنرپیشه‌ها باشید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آیکون سریال ماندالورین The Mandalorian
سریال

ماندالورین

The Mandalorian

تماشای سریال ماندالورین

منبع: GameRant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماشای رایگان ×