اخبار

آپدیت جام جهانی فیفا موبایل به‌زودی منتشر می‌شود

سفر به قطر

بازی فیفا 23 موبایل محتویات رایگانی را با موضوع جام جهانی به زودی دریافت می‌کند، این آپدیت جدید به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر به بازی اضافه خواهد شد و در تاریخ 17 آبان برای پلتفرم موبایل و یک روز بعد برای تمامی پلتفرم‌هایی که فیفا 23 را میزبانی می‌کنند (به جز نینتندو سوییچ) در دسترس خواهد بود؛ با مجله مایکت همراه باشید.

تاریخ انتشار به‌روزرسانی جام جهانی فیفا موبایل

به‌روز رسانی جام جهانی 2022 به بازیکنان اجازه می‌دهد که یک مسابقه هیجان انگیز که از 32 تیم مختلف تشکیل شده است را تجربه کنند، شما می‌توانید از بین تیم های حاضر در این تورنمنت فوتبالی یکی را انتخاب کرده و ماجراجویی خود را در این فستیوال بزرگ آغاز کنید. همچنین بازی از یک مود آنلاین جام جهانی هم پشتیبانی می‌کند که یک رقابت بازیکن در برابر بازیکن خواهد بود، الکترونیک آرتز وعده داده که قابلیت‌های کراس‌پلی بازی را تا زمان انتشار بازی بهبود و باگ‌های این ویژگی جدید را تا حد امکان کاهش دهد. در DLC رایگان و جدید فیفا موبایل تاریخ فوتبال به دست شما نوشته خواهد شد و این شما هستید که آینده را رقم می‌زنید، پس کفش‌های فوتبالی خود را بپوشید و به سمت جام طلایی رنگ خیز بردارید.

آیکون بازی FIFA World Cup 2022™
FIFA World Cup 2022™ 

حجم: ۹۲ مگابایت

از تاریخ 30 آبان هم که جام جهانی به شکل رسمی آغاز می‌شود بازی از یک حالت نوآورانه و بسیار متفاوت رونمایی می‌کند، این ویژگی که تجربه زنده یا Fifa world cup live نام دارد، بازیکنان و تیم‌ها را بر اساس فرمی که در مرحله گروهی و حذفی دارند به‌روز رسانی می‌کند و ترکیب‌های نزدیک‌تری به دنیای واقعی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد این قابلیت تا تاریخ 27 آذر قابل استفاده خواهد بود و بازیکنان تا آن زمان می‌توانند از فیفا و جام جهانی قطر به اندازه کافی لذت ببرند.

حالت جدیدی هم تحت عنوان Your fifa world cup میتوانید جام جهانی را شبیه سازی کنید، البته امکان تغییر گروه بندی بازی‌ها وجود دارد و شما اجازه دارید یک رویداد به دل‌خواه خود بسازید و هر طور که می‌خواهید وقایع و اتفاقات آن را برنامه ریزی کرده و به نوعی تبدیل به یک میزبان برای این کاپ معتبر شوید.

احتمالا کیت‌های رسمی، توپ های مخصوص و استادیوم‌های میزبان جام جهانی در این آپدیت به بازی اضافه خواهند شد، البته هنوز الکترونیک آرتز واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده و جزئیات آپدیت جدید فیفا را به شکل رسمی اعلام نکرده است.

در فیفا موبایل جوایز ویژه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته شده که فقط در مدت زمان برگزاری جام جهانی و با کسب امتیاز در رقابت های مختلف، می‌توانید آن را یکبار برای همیشه به بازی خود اضافه کنید، پس فرصت را از دست ندهید و به محض به روز شدن این بازی فوتبالی جذاب، رقابت را آغاز کنید و بازی را از مایکت دانلود کنید.

دکمه بازگشت به بالا