برنامه های کاربردی اندروید

برنامه عادل فردوسی پور دیدنی‌تر از همیشه در فوتبال ۳۶۰

فوتبال، پرطرفدارترین ورزش دنیاست و علاقه‌مندان فراوانی در سرتاسر این کره خاکی دارد. اکثر طرفداران فوتبال، به شکلی جدی پیگیر این ورزش هستند و اخبار و حواشی آن را به شکلی روزانه، مو به مو دنبال می‌کنند. برای این دسته از طرفداران فوتبال، اپلیکیشنی که بتواند تمام نیازهای آن‌ها را یک جا جمع کند و در قالب بسته‌ای کامل به دست‌شان برساند، قطعا جذابیت بالایی دارد. اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. گروه فوتبال ۳۶۰ که با مشارکت عادل فردوسی‌پور گزارشگر محبوب و دوست‌داشتنی فوتبال فعالیت خود را به شکلی جدی ادامه می‌دهد، اپلیکیشنی را در اختیار فوتبال‌دوستان قرار داده‌ که پر از ویژگی‌های جذاب و جالب است. با مایکت مگ همراه باشید تا بیشتر با این برنامه آشنا شویم.

بازگشت عادل فردوسی‌پور

 

یکی از مهم‌ترین بخش‌های اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰، بازگشت عادل فردوسی‌پور به عرصه مجری‌گری برنامه ورزشی در قالب محتوای ویدیویی این برنامه است. عادل فردوسی‌پور که به خاطر پخش برنامه نود در دوشنبه‌ شب‌ها محبوبیت کم‌نظیری میان فوتبال‌دوستان ایرانی پیدا کرد، حالا و پس از چند سال دوری بار دیگر با فوتبال ۳۶۰ به دنیای برنامه‌سازی پیرامون مسائل مستطیل سبز بازگشته است.

هنوز هم عادل آن روحیه کاوش‌گر و حقیقت‌طلب خود را حفظ کرده و تماشای چند مصاحبه‌ای که تا کنون در قالب اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ منتشر شده و در آن‌ها عادل فردوسی‌پور با افراد مطرحی نظیر علی دایی آقای گل فوتبال ایران و دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گپ و گفت مفصلی داشته، به خوبی به ما یادآوری می‌کند که چه عواملی باعث شده بود که برنامه نود تا این حد میان فوتبال‌دوستان ایرانی به محبوبیت برسد.

فعلا خبری از بررسی و تحلیل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران نیست؛ بنابراین هنوز هم برنامه عادل فردوسی‌پور در اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ با نود تفاوت‌های زیادی دارد و شاید حتی از لحاظ تنوع به هیچ وجه به پای برنامه نود نرسد. با این حال، گفتگوهای مفصل و جذابی که عادل فردوسی‌پور با افراد مطرح فوتبال کشور دارد آن‌قدری هیجان‌انگیز و جالب هستند که هر فوتبال دوستی را به وجد می‌آورند.

البته، شاید در آینده بخش‌های جدیدی هم به برنامه عادل فردوسی‌پور اضافه شود و به طور مثال شاهد بررسی اتفاقات و حواشی فوتبال کشور یا حتی جهان باشیم، ولی در حال حاضر خبر رسمی و مشخصی در این زمینه اعلام نشده و بنابراین، باید انتظارات خود را در حدی معقول و منطقی نگه داریم و صرفا از بازگشت یکی از گزارشگران و مجریان بسیار محبوب به دنیای برنامه‌سازی استقبال کنیم.

اپلیکیشنی به وسعت جهان

اپلیکیشن‌های فوتبالی فراوانی وجود دارند که هر کدام، در کنار یک سری ویژگی کلی و عمومی که در اکثر اپ‌های این دسته یافت می‌شوند، یک سری ویژگی منحصر به فرد و مخصوص را نیز شامل می‌شوند. در فوتبال ۳۶۰ نیز شاهد حضور این قابلیت‌های استاندارد هستیم. در همان ابتدا که اپلیکیشن را باز می‌کنید، از شما خواسته می‌شود تا تیم‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در واقع شما هم تیم‌های باشگاهی مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید و هم تیم‌های ملی مورد علاقه خود را.

در صفحه اصلی اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰، چند بخش کلی وجود دارد. با این حال، اولین چیزی که مشاهده می‌کنید آماده بودن مطالب مرتبط با تیم‌های مورد علاقه شماست. در واقع، وقتی که تیم‌های مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید، اخبار و ویدیوهای مرتبط با تیم‌های محبوب‌تان در صفحه اصلی به شکلی طبقه‌بندی شده به نمایش درمی‌آیند. به این ترتیب، همواره می‌توانید با مراجعه به اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ در جریان جدیدترین اخبار از تیم‌های مورد علاقه خود قرار بگیرید. نکته اساسی در مورد اخبار پوشش داده شده در این اپلیکیشن آن است که اخبار معتبر و موثق فقط در فوتبال ۳۶۰ به چشم می‌خورد، بنابراین خبری از پوشش اخبار زرد و حواشی بی‌دلیل نیست.

در بخش بازی‌ها، شما می‌توانید به لیست کامل و دقیقی از برنامه فوتبال‌های ایران و جهان دسترسی داشته باشید. به کمک این بخش‌، شما می‌توانید از زمان دقیق برگزاری مسابقات فوتبال مطلع شوید و به این ترتیب تماشای آن‌ها را از قلم نیندازید و برای لذت بردن از آن‌ها، برنامه‌ریزی خاص خود را داشته باشید. نکته جالب اینجاست که نمایش برنامه فوتبال‌ها فقط به رقابت‌های همان روز خلاصه نمی‌شود و شما می‌توانید برنامه روزهای قبل و بعد را نیز مشاهده کنید. همچنین، گزینه‌ای در این اپلیکیشن تعبیه شده که با آن‌ می‌توانید فقط لیست فوتبال‌هایی که در همان لحظه در حال برگزاری هستند را مشاهده کنید که برای پیدا کردن فوتبال‌ها در هر لحظه از شبانه‌روز می‌تواند مناسب باشد.

آیکون برنامه فوتبال ۳۶۰
فوتبال ۳۶۰ 

حجم: ۹.۷ مگابایت

همچنین، شما به اطلاعات مربوط به لیگ‌ها و رقابت‌های مختلف نیز از طریق بخش لیگ‌ها دسترسی خواهید داشت. به کمک این بخش، شما می‌توانید جدول رده‌بندی لیگ‌های مختلف را مشاهده کنید. در کنار این قابلیت، شما حتی می‌توانید برنامه بازی‌ها را نیز مشاهده کنید که منبعی خوب برای زیر نظر گرفتن وضعیت لیگ‌های مهیج اروپایی است. اخبار مرتبط با هر لیگ و رقابت نیز در این بخش قرار می‌گیرد تا وقتی به طور مثال به لیگ برتر انگلیس سر زدید، به طور کامل حس و حال مربوط به این لیگ، از اخبار و حواشی آن گرفته تا جدول رده‌بندی و برنامه مسابقات به شما نمایش داده شود.

نکته جالب دیگر در مورد اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰، وجود امکان نظردهی برای کاربران است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به فوتبال باشید، قطعا می‌دانید که به گفتگو پرداختن با دیگر افراد علاقه‌مند به این رشته ورزشی محبوب و پربیننده تا چه حد می‌تواند جذاب باشد. برنامه فوتبال ۳۶۰ با باز گذاشتن امکان نظردهی برای مطالب مختلف، کاربران را قادر ساخته تا در کنار یکدیگر یک اجتماع جذاب از فوتبال‌دوستان را تشکیل دهند که نشستن پای بحث و گفتگوهای آن‌ها می‌تواند جذاب باشد و از سوی دیگر، هر کسی می‌تواند نظرش را نسبت به هر مطلب منعکس کند که نکته قابل توجهی به شمار می‌رود.

در پایان، باید گفت که به لطف اپلیکیشن فوتبال ۳۶۰ شاهد بازگشت یکی از چهره‌های محبوب ورزش فوتبال در ایران هستیم. عادل فردوسی‌پور با دستی پر به دنیای برنامه‌سازی بازگشته و با برنامه فوتبال ۳۶۰ می‌توان جدیدترین برنامه‌های این مجری باسابقه را دنبال کرد. در حال حاضر، شاید به جز همین برنامه‌ها، فوتبال ۳۶۰ نسبت به خیلی از رقبای دیگر نکته تمایز دیگری نداشته باشد، ولی راهی دراز برای این برنامه در پیش است و با توجه به همکاری با عادل فردوسی‌پور، می‌توان آینده‌ای درخشان برای این اپلیکیشن متصور شد.

دکمه بازگشت به بالا