آیتمی که در تریلر GTA 6 وجود داشت، در GTA 5 پیدا شد

تا به این جا جدای از تریلر و اطلاعات منتشر شده از گزارش مالی تیم سازنده، چیز دیگری از بازی جی تی ای 6 به اشتراک گذاشته نشده است. اما حالا کاربران ظاهرا یکی از آیتم‌های موجود در تریلر بازی GTA 6 را در بازی جی تی ای 5 پیدا کرده‌اند. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

اگر خوش‌شانس باشیم، فقط یک سال دیگر باید برای تجربه بازی GTA 6 صبر کنیم. اما با این که فقط یک سال تا انتشار این اثر فاصله داریم، راکستار اطلاعات زیادی از ساخته‌ی جدیدش را با ما به اشتراک نگذاشته است. تا به امروز فقط یک تریلر از این بازی منتشر شده که در آن ما با دنیای بازی جی تی ای 6 آشنا شدیم و شخصیت‌های اصلی آن را شناختیم و دستاوردهای هنری آن را دیدیم. علاوه بر این، تیم سازنده تایید کرد که این اثر قرار است در پاییز 2025 راهی بازار شود. این یعنی در بازه زمانی بین مهر تا آذر باید منتظر این بازی باشیم. بد نیست اشاره کنیم که شرکت Take-Two احتمال افزایش قیمت را برای نسخه بعدی GTA رد نکرده و اعلام کرده که: «ما تمرکزمون رو گذاشتیم که بتونیم ارزشی بیش‌تر از هزینه‌ای که دریافت می‌کنیم رو ارائه بدیم و این هدف اصلی‌مونه».

اما جدای از این اطلاعات که عموما به صحبت‌های مربوط به نشست گزارش مالی شرکت مرتبط هستند، چیز زیادی در خصوص بازی به اشتراک گذاشته نشده است. به طور کلی راکستار سعی دارد فعلا بدون سروصدا به کارش ادامه دهد و ظاهرا هنوز نمی‌خواهد اطلاعات زیادی را درباره جنبه‌های مختلف فرآیند تولید بازی به اشتراک بگذارد. هم راکستار و هم تیک تو در خصوص این IP محافظه‌کارانه رفتار می‌کنند و شاید به همین دلیل هم هست که هنوز هیچ فیلمی با الهام از GTA یا Red Dead Redemption ساخته نشده است. با توجه به این شرایط طرفداران بی‌صبرانه منتظر اطلاعات و ارجاعات تازه‌ای از بازی GTA 6 هستند؛ اتفاقی که ظاهرا گیمرها با اضافه شدن یک آیتم به بازی GTA 5 شاهدش بوده‌اند.

به نظر می‌رسد گردنبندی که ظاهرا در گردن یکی از شخصیت‌های اصلی بازی GTA 6 بوده، در به‌روزرسانی جدید به GTA Online اضافه شده است. این گردنبند عینا همان چیزی است که ما در تریلر نسخه جدید دیده بودیم و اضافه شدن‌اش به جی تی ای آنلاین جالب به نظر می‌رسد. طرفداران امیدوار هستند قیمت این گردنبند یا به طور کلی وجودش در این اثر معنای خاصی داشته باشد.

آیکون سریال استریم جی تی ای ۵: رول پلی - ملینا بلیک GTA V Role Play Stream by Melina Beleyk
سریال

استریم جی تی ای ۵: رول پلی – ملینا بلیک

GTA V Role Play Stream by Melina Beleyk

تماشای سریال استریم جی تی ای ۵: رول پلی

طرفداران دو آتشه GTA هیچ نکته‌ای را از قلم نمی‌اندازند

ظاهرا یک آیتم که در تریلر GTA 6 وجود داشت، در GTA 5 پیدا شده است

یکی از کاربران ردیت در ساب‌ردیت GTA6 پستی مربوط به به‌روزرسانی Bottom Dollar Bounties را منتشر کرد که در آن مشخص شد در گزینه‌های شخصی‌سازی بازی این گردنبند اضافه شده است. این گردنبند که Silver Layered Necklace نام دارد دقیقا شبیه به همان گردنبندی است که ما در تریلر بازی GTA 6 دیده بودیم.

حال این موضوع می‌تواند اتفاقی خوشایند بوده و شاید هم هیچ معنایی نداشته باشد. اما فراموش نکنید که ما درباره راکستار حرف می‌زنیم. به عبارت دیگر تقریبا باید مطمئن باشیم که این اتفاق بی‌دلیل رخ نداده و فقط زمان مشخص می‌کند که علت این تصمیم چه بوده است. یکی از کاربران اظهار کرده که قیمت این گردنبند ارتباطی با تاریخ عرضه بازی جی تی ای 6 دارد. هرچند خیلی از گیمرها هم گفته‌اند که ارتباطی بین این دو وجود ندارد و اکسسوری‌های دیگر هم در آپدیت جدید اضافه شده‌اند. فعلا نمی‌دانیم که اضافه شدن گردنبند به چه معناست، اما همین اتفاق هم باعث شده باز هم بحث‌های جدیدی پیرامون بازی GTA 6 شکل بگیرد.

این بود خبر اضافه شدن یک آیتم مربوط به تریلر بازی GTA 6 به بازی GTA Online. نظر شما درباره این اتفاق چیست؟ دوست دارید در نسخه جدید جی تی ای شاهد چه تغییراتی باشید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: TheGamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×