جوکر فلوریدا دوست دارد در بازی GTA 6 حضور داشته باشد - مجله مایکت | دنیای تکنولوژی و فیلم و سریال

جوکر فلوریدا دوست دارد در بازی GTA 6 حضور داشته باشد

جوکر فلوریدا که از زمان انتشار تریلر بازی GTA 6 تا به حال سعی کرده پیرامون این اثر جنجال به راه بیندازد و از راکستار شکایت کند، حالا استراتژی خود را تغییر داده و می‌گوید که دوست دارد صداپیشه شخصیتی باشد که از نظر ظاهری به او شبیه است. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

لارنس سالیوان که بیش‌تر با نام مستعار جوکر فلوریدا شناخته می‌شود، اخیرا حسابی سوژه خبرهای مختلف شده است. همه‌ی این توجه‌ها ها پس از انتشار تریلر بازی GTA 6 به سوی او جلب شد؛ چرا که ظاهر خاص او به یکی از کاراکترهایی که در تریلر بازی دیدیم، شباهت دارد. از آن زمان تا به حال سالیوان بارها از راکستار پول خواسته و گفته که باید هزینه‌ای قابل توجه را بابت استفاده از چهره‌اش در اثر جدیدشان به او پرداخت کنند. اما فعلا شرکت سازنده حتی واکنشی هم به این صحبت‌ها نشان نداده است.

اما حالا جوکر فلوریدا دست به تغییر تاکتیک زده است. سالیوان می‌گوید اگر به او اجازه داده شود که صداپیشه کاراکتر مورد بحث‌اش در بازی GTA 6 باشد (و صدالبته برای این کار از راکستار پول بگیرد)، خوشحال می‌شود که پرونده شکایت را کنار بگذارد. او درخواست جدید خود را از طریق ویدیویی که در تیک‌تاک به اشتراک گذاشته مطرح کرده و در واقع با این پست جدید بار دیگر سعی کرده مستقیما با راکستار و تیک تو صحبت کند.

به گزارش IGN، سالیوان در این ویدیو می‌گوید: «جی تی ای، راکستار، تیک-تو باس با هم حرف بزنیم. دیگه نمی‌خوام ازتون شکایت کنم. ولی نمی‌خوام بی‌خیال‌تون بشم. 2 ماه گذشته، 2 ماه! ولی شما هنوزم نیومدین سراغ‌ام. بهم پیام ندادین. بیاید کاری رو انجام بدیم که درسته».

او در ادامه پیشنهاد جدیدش را به راکستار ارائه می‌دهد و می‌گوید: «یه رقم 50 یا 100 هزار دلاری بهم بدید. بذارید صداپیشه اون کاراکتر بشم. بذارید وقتی بازی میاد کنارتون باشم؛ به طرفدارا امضا بدم و باهاشون عکس بندازم. بیاید باهم راه بیایم بابا».

آیکون سریال استریم جی تی ای ۵ - علی کامیکس GTA V Stream by Ali Comix
سریال

استریم جی تی ای ۵ – علی کامیکس

GTA V Stream by Ali Comix

تماشای سریال استریم جی تی ای ۵

جوکر فلوریدا دوست دارد در بازی GTA 6 حضور داشته باشد

معلوم نیست چه دلیلی باعث شده که جوکر فلوریدا فکر کند که واقعا ممکن است یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 بر اساس او ساخته شده باشد. هرچند کاراکتری شبیه به او در بخشی از تریلر این بازی حضور داشت، اما به نظر می‌رسید این تصاویر صرفا ارجاعاتی به ویدیوها و خبرهای پربحث فلوریدا بوده‌اند. در واقع بعید به نظر می‌رسد هیچ یک از آن شخصیت‌ها واقعا یک کاراکتر مهم در اثر باشند. شخصیتی که شبیه به سالیوان بود هم از این قائده مستثنی نیست و احتمالا صرفا حضور کوتاهی در تریلر داشته است.

به نظر می‌رسد جوکر فلوریدا بر این باور است که یک NPC مهم با ظاهری که با الهام از او طراحی شده، در بازی GTA 6 حضور خواهد داشت. ظاهرا به همین دلیل هم مدام از راکستار را تهدید به شکایت می‌کند و از آن‌ها پول می‌خواهد. به سرعت پس از پخش تریلر این بازی، سالیوان 2 میلیون دلار از این استودیو خواست و در تهدیدهای آخر این مبلغ تا 5 میلیون دلار هم افزایش پیدا کرد؛ اما حالا می‌دانیم که آن مبلغ آخرین اخطارش نبوده است. پس از این درخواست‌ها، او تهدید کرد که اگر 10 میلیون دلار دریافت نکند، هکر راکستار را از بیمارستان (این فرد جوان که فایل‌های جی تی ای 6 را منتشر کرده بود، به گذراندن دوران حبس در یک بیمارستان محکوم شده است) فراری خواهد داد.

حالا می‌بینیم که مبلغ درخواستی او کاهش چشم‌گیری داشته و حتی حاضر است در قبال دریافت آن کاری هم انجام دهد. حال باید ببینیم راکستار واکنشی به این صحبت‌ها نشان خواهد داد یا نه. اما با توجه به آن چه تاکنون دیده‌ایم، بعید است شاهد پاسخی از سوی این استودیو باشیم.

این بود خبر درخواست جدید جوکر فلوریدا از راکستار. نظر شما درباره جنجال‌های ایجاد شده توسط سالیوان چیست؟ از بازی GTA 6 چه انتظاراتی دارید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آیکون سریال جی تی ای ۵ Grand Theft Auto V
سریال

جی تی ای ۵

Grand Theft Auto V

تماشای گیم پلی جی تی ای ۵

منبع: TheGamer

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×