برنامه های کاربردی اندروید

چگونه یک روم را در کلاب هاوس پیدا کنیم؟

اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که به دنبال یک اتاق خاص در کلاب هاوس می گردد و نمی داند چطور باید آن را پیدا کند، حتما این مقاله را تا آخر بخوانید و با مایکت همراه باشید.

بی شک تاکنون بارها نام پر آوازه ی کلاب هاوس را شنیده اید. این برنامه که در سال 2020 توسط جک دورسی و چند نفر دیگر ساخته شده است، به سرعت دارای محبوبیت شد.  دلایل مختلفی برای این محبوبیت وجود دارد که یکی از آنها ساخته شدن این پیام رسان بر مبنای صوت است. همانطور که میدانید هر اپلیکیشن پیام رسان بر مبنای چیزی ساخته شده است، یکی براساس ارسال عکس و دیگری متن. اما clubhouse بر اساس صوت ساخته شده است. در واقع شما باید در این برنامه به گفتگوی صوتی بپردازید و پیغام خود را از طریق صدا منتقل نمایید. 

این برنامه دارای اتاق هایی است که با ورود به آنها می توانید در مباحثه ی مربوط به روم شرکت کنید. اما چطور می توانید بهترین روم یا روم مورد علاقه ی خود را پیدا کنید؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش این موضوع بپردازم. ما را تا آخر این نوشته همراهی کنید. 

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

طریقه ی پیدا کردن یک روم در کلاب هاوس

از آنجایی که این برنامه به صورت اتاق، اتاق ساخته شده است، پس از ثبت نام در کلاب هاوس مهم ترین کار این است که یک اتاق مناسب برای افزایش دانش یا حتی سرگرمی به سلیقه ی خودتان پیدا کنید. به هیچ عنوان هم نگران وجود نداشتن سلیقه ی خود نباشید، زیرا در این اپ همه مدل صحبتی وجود دارد. موضوعاتی مثل بازی، رفاقت، شعر، داستان، تاریخ و غیره. برای یافتن room مورد نظر خود مراحل زیر را طی کنید. 

ممکن است برای ورود به یک اتاق نیاز به دعوت داشته باشید که این موارد محدود هستند. لازم به ذکر است که شما به راحتی می توانید یک اتاق را دنبال کنید. دنبال کردن به شما کمک می کند که همیشه تا آن گروه یا اتاق فعالیتی داشت، از آن مطلع شده و در آن شرکت نمایید. برای دنبال کردن نیز، باید روی گزینه ی follow ضربه بزنید. 

 

  • ابتدا روی آیکن مربوط به اپلیکیشن ضربه بزنید تا برنامه اجرا شود. سپس ذره بین بالای صفحه که همان نماد جستجوگر است را انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید.
  • اکنون می توانید فالوورها یا دیگران کاربران یا کلاب های مختلف را جستجو کنید. برای گشتن بین کاربران people و برای گشتن بین کلاب ها،  clube را انتخاب نمایید.
  • اکنون موضوع مورد نظر خود را بنویسید تا پیشنهادات نمایان شوند، سپس از بین پیشنهادات اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد آن شوید. 

 اکنون که اتاق مورد نظر خود را یافته اید در صورت تمایل آن را فالو یا دنبال کنید تا بتوانید از همه ی فعالیت های آن باخبر باشید. 

اکنون نوبت شماست!

در این مقاله شما را با طریقه ی یافتن یک اتاق در کلاب هاوس آشنا کردیم، امیدواریم که این نوشته مفید واقع شده باشد. اکنون نوبت شماست که نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال کرده و پاسخ سوالات خود را از ما جویا شوید. با تشکر از همراهی شما. 

دکمه بازگشت به بالا