آموزش بازی های اندروید

چگونه در پابجی پرنده رایگان بگیریم؛ آموزش کامل

شاهین شکاری پابجی

بازی پابجی موبایل به یک بازی چند میلیون دلاری تبدیل شده و سعی دارد با ارائه محتوای جدید همچنان حرفی برای گفتن داشته و برای بازیکنان هم سرگرم کننده باشد، این بازی تلاش میکند با آپدیت های منظم بازیکنان بازی کالاف را هم به سمت خودش بکشاند و به عنوان بازی برتر بتل رویال شناخته شود، در ادامه با مایکت و معرفی یکی از حقه های پابجی با ما همراه باشید.

پرداختن به همه جوانب پابجی ممکن نیست و سعی کردیم در سری آموزش بازی های اندروید به مقایسه پابجی و کالاف دیوتی بپردازیم، امروز موضوع بحث ما درباره این است که چگونه در پابجی لایت پرنده رایگان بگیریم؟

راه های بدست آوردن پرنده پابجی

این پرنده یک آیتم تزئینی در بازی است و در سال 2019 طی یک رویداد محدود به بازی اضافه شد، کفتر پابجی هیچ مزیتی به شما نمیدهد اما دیدن انیمیشن های چرخش پرنده در اطراف شما جالب بوده و حس خوبی به شما میدهد، گرفتن پرنده در میان بازیکنان پابجی خیلی رایج شده است.

طبق توضیحات بازی، پرنده فقط برای اسکواد شما قابل مشاهده است و خطری به واسطه دیده شدن از سوی دشمنان شما را تهدید نمیکند.

در حال حاضر راه هایی برای بدست آوردن این پرنده وجود دارد، به عنوان مثال شما میتوانید با پرداخت 1500 UC این پرنده را از طریق فروشگاه بازی خریداری کنید، اما راه های رایگانی هم برای این کار وجود دارد.

بدست آوردن پرنده از طریق Bonus Challenge

پابجی موبایل چالش های زیادی دارد، شما هر هفته سه بلیط رایگان میگیرید و میتوانید از این بلیط ها برای ورود به Bonus Challenge ها استفاده کنید، حالت های مختلفی برای بازی وجود دارد اما اگر از حالت Classic Erangel استفاده کنید جوایز (سکه) بیشتری بدست می آورید.

وقتی به اندازه کافی در چالش ها شرکت کردید و Battle Coins بدست آوردید میتوانید آن ها را با UC (واحد پولی پابجی) عوض کنید و از این طریق، هزینه لازم برای خرید لانه پرنده را بدست آورید.

بدست آوردن پرنده از طریق Bonus Challenge
پرنده رایگان

رویداد و هدایای درون بازی

رویدادهایی در بازی برگزار میشود که بجای سکه به شما UC داده میشود، این رویدادها بسیار کمیاب و گاهی در برخی مناطق خاص قابل دسترس هستند، اگر حوصله دارید میتوانید در اینترنت به دنبال رویداد های(Giveaways) بازی پابجی بگردید.

پرنده بازیکنان دیگر را بخرید

بدست آوردن کبوتر در بازی کار بسیار دشواری است اما بسیاری از بازیکنان که در رویداد اولیه این پرنده را بدست آورده اند دیگر نیازی به آن ندارند، شما میتوانید پرنده را از دوستانتان به شکل هدیه دریافت و یا آن را خریداری کنید، البته مراقب باشید که سرتان کلاه نرود!

برخی از رویدادهای بازی مانند بدست آوردن پرنده، به شکل زمانی برگزار می شوند و مدت محدودی در بازی قرار دارند، سعی کنید این رویدادها را دنبال کنید و با انجام ماموریت ها، جوایز را بدست بیاورید.

بدست آوردن تخم های پرنده

طبق گفته برخی از بازیکنان، تخم های این پرنده در برخی از نقاط بازی دیده میشود، اگر بتوانید قبل از رسیدن دیگر بازیکنان این تخم را بدست آورید، در بازی بعدی به طور خودکار پرنده برای شما فعال خواهد شد، طبق گزارش های بازیکنان تخم پرنده در محل های زیر قابل دسترسی است:

  • تپه نوو در مپ Erangle
  • کلیسای پوچینکی در مپ Erangle
  • یکی از غارهای مپ بزرگ Sanhok

آیا میتوانیم به رویدادهای گذشته دسترسی داشته باشیم؟

رویدادهای زمانی به شکل یک بار مصرف در اختیار شما هستند، البته گاهی سازندگان سعی میکنند برخی از چالش ها را چند بار در بازی بگنجانند و جوایزش را میان بازیکنان تقسیم کنند.

از کجا UC بخریم؟

از طریق فروشگاه های فروش UC میتوانید این کار را انجام دهید، به نظر من قبل از خرید از فروشگاه مورد نظرتان، به دقت آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که فروشگاه معتبری است.

اگر امتیاز لازم را کسب کردم پرنده را چطور بخرم؟

برای خرید پرنده میتوانید به فروشگاه بازی بروید و یا از قسمت Companion shards اقدام به خرید کنید.

اگر از بازیکنان پابجی موبایل هستید به ما پیشنهاد بدهید که چه رویدادهایی را برای شما آموزش دهیم، در آینده رویدادها و جوایز جدیدی به بازی اضافه می شوند که همانند این رویداد از دست رفته، ارزش تجربه کردن را دارند، نظرات خودتان را برای ما ارسال کنید و به ما بگویید که توانسته اید پرنده را بدست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا