آموزش کالاف دیوتی موبایلبازی های اندروید

چطور اسلحه crossbow را در کالاف دیوتی موبایل آزادکنیم؟

فصل جدید کالاف دیوتی موبایل و دومین سالگرد عرضه این بازی به شکل همزمان از راه رسیده اند و محتویات هیجان انگیزی دارند، یکی از ویژگی های جدیدی که میتوانید همین الان هم آن را بدست بیاورید، یک تیر و کمان عجیب است که شبیه به فیلم هانگر گیمز بوده و قابلیت جذابی را در اختیار بازیکنان اندروید قرار میدهد، اگر مشتاق به دریافت این اسلحه هستید در ادامه با مایکت همراه باشید.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

آموزش گرفتن تیر و کمان یا اسلحه crossbow را در کالاف دیوتی موبایل

سیاست اکتیویژن در قبال بازی cod mobile درچندوقت اخیر تغییر کرده و به نظرمیرسد فقط پولسازی بیشتر برای این شرکت اهمیت ندارد، بلکه می خواهد تعداد بازیکنان فعال و خریداران دائمی خود را به شکل چشمگیری افزایش دهد، به همین منظور اگر نگاهی به روند بازی داشته باشیم باید بگوییم که، اسلحه کراسبو کالاف برخلاف سیزن های قبل که از فقط از طریق بتل پس میشد آن را دریافت کرد، این بار نه تنها از این قسمت بلکه در چالش ها و ایونت های داخل بازی هم در دسترس است و بازیکنان را تشویق میکند که به شکل گروهی یا انفرادی در حالت مولتی پلیر شرکت کنند و جوایز بیشتری دریافت کنند، این مساله نشان میدهد که بازی احتمالا در آینده به تعادل خوبی خواهد رسید و خرید بتل پس کالاف دیگر آنقدر نقش پررنگی در این عنوان بتل رویال جذاب ایفا نخواهد کرد، بلکه حکم یک مورد تزئینی و لوکس را خواهد داشت.

مراحل بدست آوردن تیر و کمان کالاف

چالشی که بازیکنان باید به دنبال آن باشند با نام تمرین هدف (Target Practice) در منوی بازی و چالش های سیزنال در دسترس بوده، البته این موضوع برای آپدیت چند روز پیش است و بازیکنانی که کراسبو را دریافت کرده اند برای همیشه آن را در اکانت خود خواهند داشت، و گیمرهای جا مانده هم باید منتظر چالش جدید باشند و طبق این آموزش آن را به لود اوت های خود اضافه کنند.

معمولا هفت چالش برای تکمیل کردن وجود دارد و پاداش هایی برای آن ها در نظرگرفته شده، تیر و کمان آخرین پاداش است و بازیکنان باید همه این مراحل را تکمیل کنند.

برای بدست آوردن این اسلحه چالش های زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • با استفاده از اپراتور اسکیل اسپارو (Sparrow) که در منوی مولتی پلیر و در قسمت لود اوت ها مشخص است، آن را انتخاب کرده و 5 بار استفاده کنید.
  • با استفاده از همین اپراتور اسکیل (اسپارو) 5 دشمن را در قسمت های مختلف مولتی پلیر بکشید.
  • 5 بار مدال One shot one kill را بگیرید، برای این کار شما باید با اسنایپ یا هر اسلحه دیگری فقط با یک گلوله دشمنان را بکشید، به نظرمن با استفاده از اسنایپر و تیر زدن به سر دشمنان این چالش را به خوبی می توانید تمام کنید.
  • 15 دشمن را با کلت یا همان pistol در مود بتل رویال و یا مولتی پلیر بکشید.
  • 15 دشمن را با هر نوعی از شاتگان در حالت بتل رویال یا مولتی پلیر بکشید.
  • با یک شاتگان که تمام تجهیزات اضافی از جمله لیزر، خشاب و.. که اصطلاحا به آن ها equipment گفته میشود، 25 دشمن را بکشید.
  • 5 راند را با اسلحه ای ببرید که در لود اوت های آن از پرک سبز رنگ toughness استفاده شده باشد.

بعد از تمام کردن این چالش ها شما تیر و کمان افسانه ای کالاف دیوتی یا همان کراسبو خودمان را به لیست اسلحه هایی که دارید اضافه میکنید و در حالت بتل رویال یا مولتی پلیر در آینده قادر خواهید بود از آن استفاده کنید.

 

نظر شما با آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل در مایکت چیست؟ به نظرتان این بازی توانسته در سال دوم وعده های خود را عملی کند یا در مسیر اشتباهی قرار دارد، گیمرهای عزیز و همراهان مجله مایکت، اگر شما علاقمند هستید که سیزن های فصلی بازی را برای شما ترجمه کنیم لطفا در قسمت کامنت ها این موضوع را به ما اطلاع دهید و اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا