اخبار

بازی Little Nightmares به موبایل می‌آید

بازی تحسین شده Little nightmare زمستان امسال برای گوشی‌های موبایل منتشر خواهد شد، چند روز پیش و در طی اولین نمایشگاه موبایل گیم اسپات، استودیو Playdigious با همکاری بندای نامکو، اعلام کردند که در حال باز طراحی این بازی برای گوشی‌های اندروید و آی او اس هستند و طرفداران باید در ماه‌های پیش رو منتظر این عنوان باشند. بازی با باز طراحی رابط کاربری، سیستم اچیومنت جدید و پشتیبانی از کنترلرها در موبایل همراه بوده و داستان و سایر موارد هیچ تغییری نسبت به قبل نداشته، با مجله مایکت همراه باشید.

استودیو Playdigious که در کشور فرانسه مستقر است، سازنده این بازی بوده و از سال 2015 به شکل مستمر روی بازی‌های مختلفی کارکرده است، اکثر بازی‌های منتشر شده توسط این تیم با کیفیت بوده‌اند و فروش تقریبا خوبی را تجربه کرده‌اند. یکی دیگر از بازی‌های این استودیو که در مایکت منتشر شده، بازی شورش در شهر 4 است که می‌توانید از طریق باکس زیر آن را به شکل رایگان دانلود کنید.

نسخه موبایلی بازی Little nightmare

بازی Little nightmare موبایل، یک عنوان پلتفرمر خوش ساخت است که شما را به یاد بهترین بازی‌های این سبک می اندازد و ممکن است که داستان عجیبی که دارد، کمی با ذهن شما بازی کند؛ داستان بازی پیرامون یک دختربچه خردسال به نام Six در جریان است که تلاش می‌کند راهی برای رهایی پیدا کند و با ترس هایی که دارد روبرو شود.

رابط کاربری بازی به شکل کامل اصلاح شده و تجربه بصری متفاوتی را برای موبایل گیمرها رقم می‌زند، این اتفاق می‌تواند روی روند بازی اثر مثبت بگذارد و برای حل معماها و طی کردن مراحل، بسیار کاربردی باشد. توسعه بازی‌های کنسولی برای گوشی‌ها این روزها سرعت بیشتری پیدا کرده و استودیوهای زیادی هستند که بازی‌ها را برای اندروید پورت می‌کنند یا دست به بازسازی عناوین مختلف می‌زنند، دلیل این موضوع شاید بازار بزرگ موبایل‌ گیمینگ باشد که پتانسیل بالقوه بسیار زیادی دارد و هزینه نشر آن هم نسبت به کنسول‌ها به مراتب پایین‌تر است.

اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید می‌توانید با مراجعه به وبسایت سازندگان اطلاعات مختلفی را از این عنوان کسب کنید، اما باید بدانید که به جز موارد ذکر شده، هنوز خبر تازه‌ای درباره نسخه موبایل این بازی به شکل رسمی منتشر نشده است و باید در ماه‌های آینده منتظر انتشار رسمی بازی در مایکت باشید.

دکمه بازگشت به بالا