اخبار

بازی MMA Manager 2 برای گوشی های موبایل منتشر شد

این بازی نسخه دوم بازی معروف MMA Manager است که توسط استودیو Titling point برای گوشی‌های موبایل منتشر شده و قرار است که یک دنباله جذاب برای نسخه قدیمی‌تر باشد، با مجله مایکت همراه باشید.

بازی همچنان عناصر جذاب نسخه قبلی را در هسته اصلی گیم‌پلی خود حفظ کرده و داستان آن هم تغییری نداشته، در واقع شما هنوز هم یک مربی MMA هستید که وارد باشگاهی جدید می‌شوید و قرار است که قهرمانان تازه کاری را پرورش دهید و آن‌ها را به مسابقات حرفه‌ای برسانید، بازی در ابتدا سعی می‌کند که بیشتر روی ابعاد مبارزه‌ای ماجرا تمرکز کند اما هرقدر که مراحل را طی می‌کنید، بیشتر باید روی ساخت سالن بدنسازی، خرید دستگاه‌های پیشرفته و موارد این چنینی تمرکز کنید برای این‌که به یک مربی کاربلد تبدیل شوید.

آیکون برنامه MMA Manager 2: Ultimate Fight
MMA Manager 2: Ultimate Fight 

حجم: ۱۸۸.۵ مگابایت

 

بازیکنان اجازه دارند که با یک چارچوب مشخص از برنامه ریزی‌های سفارشی برای هر مسابقه استفاده کنند و مطمئن شوند که انرژی هر مبارز تا مسابقه مشخص شده باقی می‌ماند یا خیر، اگر مبارز شما نتواند به مبارزاتش برسد باید او را با یک فرد دیگر جایگزین کنید وگرنه بازنده رقابت خواهید بود. بازی در ابتدا به شما اجازه تمرین دادن یک نفر را می‌دهد اما اگر پیشرفت کنید، بازیکنان دیگری هم به باشگاه شما اضافه خواهند شد و با منابع به دست آمده می‌توانید برای هر فرد یک سالن اختصاصی طراحی و تاکتیک‌های فردی‌اش را بهبود ببخشید.

کمپین‌های جدید بازی به شما اجازه می‌دهد که با بازیکنان دیگر رقابت کنید و آن‌ها را به یک چالش آنلاین دعوت کنید، هر باشگاه می‌تواند رقابتش را با سایرین آغاز و در صورت پیروزی، سکه‌ها و منابع جدیدی را به سمت خودش بکشاند.

بازی از امروز به شکل رسمی عرضه شده و رویدادهای تابستانی آن هم آغاز شده‌اند، همین الان با لانچ جهانی بازی می‌توانید این عنوان را به شکل رایگان از مایکت دانلود کرده و در کنار بازیکنان دیگر باشگاه حرفه‌ای خود را بسازید.

دکمه بازگشت به بالا