اخبار

رونمایی از رنگ‌های جدید پلی استیشن 5 و دوال سنس

به نظر می‌رسد سازندگان از جلوه‌های پرقدرت اعماق زمین برای ارائه رنگ‌های جدید پلی استشین 5 و دوال سنس الهام گرفته‌اند. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

سونی از کاورهای متالیک جدید پلی استیشن 5 و رنگ‌های جدیدی برای دسته DualSense رونمایی کرد. این مجموعه با نام The Deep Earth Collection قرار است در اواخر سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد. این رنگ‌ها شامل قرمز آتش‌فشانی، آبی کوبالت و نقره‌ای استرلینگ هستند که طبق گفته سازندگان با الهام از جلوه‌های قوی اعماق زمین تولید شده‌اند و برای اضافه شدن پیچیدگی بیش‌تر یک لایه متالیک به روی‌شان قرار گرفته است.

مدل‌های Deep Earth دوال سنس با قیمت 75 دلار به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید کاورهای کنسول پلی استیشن 5 را با قیمت 60 دلار تهیه کنید.

البته قیمت و تاریخ در دسترس قرار گرفتن و تعداد آن‌ها بسته به محل زندگی کاربران متفاوت خواهد بود. با این حال باید بگوییم که کاربران ساکن در آمریکا، برتانیا، فرانسه، آلمان، بلژیک، لوگزامبورگ، هلند، ایتالیا، اسپانیا، اتریش و پرتغال می‌توانند از تاریخ 4 اکتبر پیش‌سفارش خود را ثبت کنند. انتظار می‌رود که رنگ قرمز و آبی آن در تاریخ 3 نوامبر برای ارسال آماده شود. در حالی که مدل‌های نقره‌ای رنگ احتمالا از 26 ژانویه 2024 در دسترس قرار خواهند گرفت.

منبع: TechRadar

دکمه بازگشت به بالا