اخبار

شرکت Square Enix می‌خواهد محتوای جدیدی را برای عناوین موبایلی خود منتشر کند.

طبق گزارشات و اخبار منتشر شده از سوی این شرکت، آن‌ها قرار است محتوا‌ی جدیدی را برای عناوین موبایلی خود که شامل Octopath Traveler: Champions of the Continent، Final Fantasy: Brave Exvius و Dragon Quest Tact می‌شوند منتشر کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت ژاپنی اسکوئر انیکس «Square Enix» چندی پیش اعلام کرد که قرار است برای چند عدد از عناوین پرطرفدار اندرویدی خود محتواهای جدیدی را منتشر کند تا این عناوین بتوانند بازیکنان جدید و قدیمی را نیز راضی نگه دارند، البته قابل ذکر است که این محتوا اغلب با محدودیت زمانی رو‌به‌رو بوده و از این رو بازیکنان بایستی در هنگام انتشار آن‌ها به‌سرعت عمل کنند.

این به‌روزرسانی‌ها همچنین شامل شخصیت‌های جدید، رویدادهای جدید، مراحل جدید و دیالوگ‌های تازه نیز می‌شوند، بنابراین می‌توان به صراحت گفت که بازیکنان قرار است حسابی سرگرم شوند، پس بیایید بدون اتلاف وقت به سراغ معرفی این محتوای جدید برویم.

Final Fantasy: Brave Exvius

بازیکنان می‌توانند در تاریخ هجدهم مارچ «March» مصادف با بیست و ششم اسفند 1401 شاهد یک رویداد ویژه باشند که به معرفی محتوای جدیدی که قرار است برای این بازی منتشر شوند رو‌به‌رو شوند، همچنین آن‌ها ممکن است با چندین سورپرایز دیگر همچون محتوا‌های جدیدی که بلافاصله پس از مراسم منتشر خواهند شد روبه‌رو شوند؛ به‌هرحال، گویا قرار است به بازیکنان عنوان عظیمی همچون Final Fantasy، لیست بزرگی از محتوا تعلق بگیرد؛ علاوه بر این موضوع، طرفداران قرار است شاهد شخصیت جدیدی به‌نام Abigail در بخش سرباز‌های Neo Vision باشند،  

Octopath Traveler: Champions of the Continent

طرفداران این بازی می‌توانند در تاریخ دهم اسفند 1401 معادل اول ماه مارچ 2023 شاهد شخصیت جدید این بازی به‌نام JillMeila باشند، این کاراکتر یک شکارچی خطرناک است که با قدرت « تاریکی » و تیر و کمان قدرتمند خود، دشمنان را به‌راحتی از پای در می‌آورد.

همچنین ماموریت جدیدی به‌نام Western Edoras Ambassador به بازی اضافه خواهد شد که به لطف آن، به محل زندگی Jillmeila خواهید رفت و با کسب اعتبار در آن‌جا، سعی خواهید کرد تا مردم این روستا را با نوشتن یک قرارداد بزرگ با قلمرو‌های Edoras به کمال برسانید.

علاوه بر این شما می‌توانید با شخصیت جدیدی به‌نام Yunnie مبارزه کنید و خود را در برابر او به چالش بکشید. اگر از طرفداران این بازی هستید حتما به تجربه‌‌ی این چالش بپردازید و جوایز ویژه‌ی آن را درو کنید.

Dragon Quest Tact

بازیکنان و علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند تا تاریخ بیست و پنجم اسفند 1401 مصادف با شانزدهم مارچ 2023، به انجام رویداد Dragon Quest: Joker بپردازند؛ بازیکنان با انجام چالش‌های متفاوت می‌توانند آیتم Monster Might را به‌دست آورده و با استفاده از آن‌ها شخصیت‌های خود را شخصی‌سازی کرده یا کاراکتر جدید Wulfspade را آزاد کنند.

دکمه بازگشت به بالا