اخبار

بازی جدید استودیو Ultimate، شریک تجاری سوپرسل منتشر شد

بازی‌های ریسینگ معمولا در صدر لیست عناوین دانلود شده توسط گیم‌ها هستند، استودیو Ultimate که شریک تجاری سوپرسل هم محسوب می‌شود، اولین بازی مسابقه‌ای خود را با نام Hot lap league برای گوشی های اندروید و آی او اس منتشر کرده است، با مایکت همراه باشید.

این بازی مکانیک‌های هیجان انگیزی را درون خود جای داده و کیفیت آن نزدیک به بازی آسفالت 8 بوده، گرافیک کلی بازی شبیه به عناوین کنسولی است و همین الان با قیمت 5 دلار در گوگل‌پلی در دسترس بازی‌کنان قرار گرفته است.

این بازی در سال 2021 مراحل اولیه توسعه را پشت سر گذاشته بود و بعد از سافت لانچ در استرالیا و عبور کردن از تست های فنی، در حال حاضر به شکل جهانی منتشر شده است، البته ممکن است در برخی از کشورها کمی با تاخیر در دسترس قرار بگیرد.

بازی موبایل hot lap league ادعا می‌کند که یک بازی مسابقه‌ای فوق العاده است و چیزی بیشتر بازی های دیگر را به بازیکنان ارائه خواهد کرد، مسیرهای هیجان انگیز و دیوانه واری که برای مسابقات طراحی شده‌اند و بیش از 150 مسیر مختلف برای مسابقات سرعت و دریفت که همگی به شکل حرفه ای طراحی شده اند و قرار است بازیکنان را در این مسیر جدید برای پیاده کردن استراتژی‌های جدید به چالش می‌کشند.

این شما هستید، مسیر، سرعت و مسابقه! شما کنترل کاملی روی ماشین‌ها خواهید داشت و می‌توانید در پیست های مسابقه به سمت خط پایان پیش بروید، فیزیک واقع گرایانه بازی به شما اجازه می‌دهد که آسفالت را به خوبی حس کنید و بدانید که دقیقا با چه قدرت و شتابی سر پیچ ها تغییر مسیر بدهید. طراحی جلوه های بصری و صداگذاری با کیفیت این بازی، نوید یک مسابقه هیجان انگیز و پویا را به گیمرهای سراسر دنیا می‌دهد.

بازی از یک حالت pvp (بازیکن در مقابل بازیکن) پشتیبانی می‌کند و یک جدول امتیازاتی هم دارد که بر اساس عملکرد، شما می‌توانید رکوردهای خود را بهبود ببخشید و به یکی از برترین رانندگان این بازی تبدیل شوید؛ به نظر میرسد که بازی hot lap league آینده درخشانی خواهد داشت؛ اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید شما می‌توانید نظرات خود را در شبکه‌های اجتماعی مایکت برای ما بفرستید.

دکمه بازگشت به بالا