اخبار

تاریخ انتشار بازی وارزون موبایل لو رفت!

صفحه بازی وارزون موبایل مدتی است که در گوگل پلی دیده می‌شود و بازیکنان می‌توانند بازی را به لیست عناوین آینده خود اضافه کنند و به محض انتشار از آن مطلع شوند، با اینکه چند وقتی می‌شود که MW2 و وارزون 2 برای کامپیوتر و کنسول‌ها منتشر شده اما فعلا خبری از نسخه موبایلی نیست و باید طرفداران بازی کمی منتظر بمانند، البته فروشگاه اپل به اشتباه تاریخ انتشار بازی را به اشتباه لو داده است، با مجله مایکت همراه باشید.

تاریخ انتشار جهانی وارزون موبایل مشخص شد

تا امروز هیچ تاریخ انتشاری به شکل رسمی توسط اکتیویژن منتشر نشده اما طبق بررسی‌های انجام گرفته و اطلاعات لو رفته از فروشگاه اپل، بازی قرار است که 26 اردیبهشت سال 1402 برای گوشی‌های آیفون منتشر شود و با توجه به سابقه کالاف دیوتی موبایل، انتظار داریم که نسخه اندرویدی بازی وارزون موبایل هم با فاصله کمی از این تاریخ منتشر و در استورهای رسمی مورد استقبال قابل توجهی قرار بگیرد.

این اشتباه اپل مشخص نیست که یک شیطنت بوده یا اشتباه اما خب باعث شده که طرفداران یک تاریخ انتشار جهانی نه چندان دقیق داشته باشند که حداقل چند ماه با آن فاصله داریم و امیدواریم که هرچه زودتر این اتفاق بیفتد؛ البته این احتمال وجود دارد که سافت لانچ بازی در مناطق منتخب همین امسال برگزار شود.

اپل قوانین سخت گیرانه خودش را دارد و بدون دلیل برنامه یا بازی خاصی را به صدر لیست خود نمی‌آورد و وقتی که این اتفاق افتاده بود، وارزون موبایل در صفحه اصلی قرار داشت و توضیحاتی هم برای آن منتشر شده بود؛ اکتیویژن اعلام کرده که بازی رویدادهایی خواهد داشت که گیمرها می‌توانند با انجام دادن آن‌ها ایکس‌پی‌های بیشتری کسب کنند.

اگر دوست دارید که جوایز مخصوصی را هنگام عرضه بازی دریافت کنید، می‌توانید با فشردن گزینه “Pre register” این کار را انجام دهید؛ کاربرانی که پیش ثبت نام بازی را انجام دهند، اسکین‌های مخصوصی در هنگام عرضه رسمی دریافت می‌کنند.

 

اکتیویژن وعده داده که کالاف دیوتی وارزون یک قدم رو به جلو برای این فرنچایز در گوشی‌های موبایل خواهد بود و گرافیک بازی واقع گرایانه و با کیفیت خواهد بود، همچنین کنترل بازی نسبت به نسخه‌های قبلی تغییراتی داشته و HUD های بازی هم دچار تحولاتی شده‌اند که روی کیفیت بازی و حتی گیم‌پلی هم اثر گذار خواهد بود. چند وقت پیش هم خبری منتشر شد که اعلام می‌کرد کالاف دیوتی وارزون موبایل، دارای بخش چند نفره هم خواهد بود و نبردهای بازی فقط در بخش بتل رویال نخواهد بود!

احتمال دارد که اکتیویژن نسبت به این خبر واکنش نشان دهد و تاریخ رسمی انتشار جهانی بازی را در آینده منتشر کند، اگر چنین اتفاقی افتاد می‌توانید این خبر را از مجله مایکت دنبال کنید، بازی وارزون در مایکت هم منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان از همین الان می‌توانند با دانلود کالاف دیوتی موبایل به استقبال این بازی بزرگ بروند.

دکمه بازگشت به بالا