بازی های اندروید

آموزش بازی among us – راهنمای کامل + نحوه آنلاین کردن

بازی در میان ما یا به انگلیسی Among Us به لطف استریمرهای مشهور، چندوقتی است ترند شده و در میان برترین بازی های اندروید که مخاطبان زیادی دارند قرار گرفتهِ، این عنوان یک گرافیک ساده دارد و مانند کالاف دیوتی موبایل و سایر بازی های ترند این روزها، مکانیک های پیچیده ای را هم ندارد. این بازی قصه ای یکپارچه و گیرا را برای مخاطبان روایت میکند و سعی دارند به وسیله این قصه آن ها را تا آخر در بازی نگاه دارد.

در ماه گذشته استریم های این بازی در هر روز به طور میانگین 400 هزار بار دیده میشود و 100هزار تماشاگر مختلف به طور روزانه به تماشای این بازی می نشینند. استودیوی Innersloth که توسعه دهنده ی این بازی است، اعلام کرده که در هر ساعت آن ها میزبان 70 تا 110 هزار نفر هستند که عدد بسیار قابل توجهی به شمار می رود، البته به این نکته هم توجه کنید که با توجه به ترند شدن بازی این عدد به احتمال بسیار زیادی افزایش یافته است.

منابع مختلفی هستند که بازی در میان ما را میتوانید از آن ها دانلود کنید، اما مناسب ترین راه برای تجربه چند نفره بازی در میان ما، دانلود آن به وسیله مایکت است، مایکت آخرین نسخه از این بازی را برای شما فراهم کرده، شما میتوانید با دوستانتان این عنوان را دانلود کنید و به شکل گروهی از این بازی زیبا لذت ببرید.

آیکون بازی Among Us
Among Us 

حجم: ۸.۵ مگابایت

 

بازی در میان ما (Among Us) چیست؟

این عنوان به شکل کراس پلتفرم بر روی گوشی های موبایل و کامپیوترهای شخصی قابل دانلود است، نسخه کامپیوتر آن 4 دلار قیمت دارد اما نسخه گوشی های موبایل آن به صورت رایگان در دسترس است.

بازی در میان ما در یک سفینه فضایی رخ میدهد، جایی که شما و ده بازیکن دیگر حضور دارد و باید سفینه را هدایت کنید، اما در میان شما افراد خیانت کاری وجود دارد که نمیخواهد ماموریت شما به سرانجام برسد.

افراد خیانت کار ماموریت دارند که تمام خدمه سفینه را از بین ببرند، در این میان شما باید سعی کنید جلوی خیانتکاران را بگیرید و سفینه فضایی را نجات دهید.

بعد از اینکه خیانت کاران هر بازیکن را میکشند، شما بعد از دیدن جنازه باید بروید و درخواست گزارش وضعیت بدهید، در این گزارش وضعیت در میان افراد حاضر در سفینه باید رای بگیرید که چه کسی خیانت کار است؟

در این میان شما باید سعی کنید ماموریت هایی را هم که برایتان در بازی در نظر گرفته شده را به پایان برسانید و از مینی گیم های درون بازی لذت ببرید، تعمیر پمپ اکسیژن، تعمیر چراغ های سفینه و سایر ماموریت های بازی باعث میشوند که خیلی هم بیکار نباشید.

بازی در میان ما (Among Us) کاملا اجتماعی است که امکان چت کردن با سایر بازیکنان هم برایتان فراهم شده و کانسپت و طرح اولیه بازی شما را به یاد بازی هایی همچون شهروند مافیا و Werewolf شباهت دارد که سالیان درازی است در بین ما حضور دارند و طرفداران خاص خودشان راهم دارند.

تشخیص خائن از ده بازیکن دیگر کار آسانی نیست و اگر به اشتباه رای بدهید یک فرد بی گناه از سفینه بیرون انداخته میشود، اگر هم رای درست باشد شما برنده خواهید شد.

شخصیت هایی که در بازی قرار دارند، قابل شخصی سازی هستند و شما میتوانید، رنگ آن ها را تغییر دهید و یا برای آنها کلاه یا تاج بگذارید، هر رنگ در بازی مختص به یکی از ده شخصیتی است که در اتاق قرار دارد و ما دو شخصیت با رنگ های یکسان می بینیم. مهدی کهریزی

چطور بازی کنیم؟

وقتی برای اولین بار وارد بازی در میان ما (Among Us) میشوید، یک منوی ساده پیش رویتان ظاهر میشود که گزینه های مختلفی دارد.
اگر بر روی گزینه How to play کلیک کنید، آموزش بازی به زبان انگلیسی برایتان نمایش داده میشود.

Free to play شما را به ماموریت های فرعی بازی می برد، در این مود شما باید سعی کنید قسمت های مختلف سفینه را تعمیر کنید و با ماموریت های مختلف بازی آشنا شوید.

آمار بازی شما هم به تفکیک جزئیات در پایین منوی اصلی بازی برایتان نوشته میشود، شما میتوانید اطلاعات جامعی از بازی بدست بیاورید.

چگونه با دوستانمان آنلاین بازی کنیم؟

 • برای اینکه بتوانید با دوستانتان بازی کنید شما باید یک اتاق بسازید، برای این کار مراحل زیر را طی کنید:
 •  روی گزینه Online کلیک کنید
 • منویی که در قسمت آنلاین مشاهده میکنید شامل چند قسمت میشود:
 • در قسمت بالایی منو باید نام خود را وارد کنید.
 • در قسمت Host شما میتوانید اتاق خودتان را بسازید و دوستانتان را دعوت کنید.
 • در قسمت Public اتاق هایی وجود دارد که شما میتوانید وارد آن ها شوید و به بازی با سایر افراد بپردازید.
 • در قسمت Private شما باید کد اتاق مورد نظر را وارد کنید، اگر دوست شما اتاقی ساخت و کد آن را در اختیارتان قرار داد، شما میتوانید با وارد کردن کد در این قسمت به دوستانتان ملحق شوید.

چطور اتاق های شخصی در بازی بسازیم؟

همانطور که در قسمت بالا گفتیم، شما در قسمت Host میتوانید با کلیک بر روی گزینه Create Game اتاق مورد نظرتان را بسازید، بعد از ورود به این قسمت تنظیماتی در مقابلتان قرار میگیرد، این تنظیمات شامل نقشه های قابل بازی، تعداد خائنین، زبان اتاق مورد نظر و تعداد بازیکنان است.

بعد از اینکه تنظیمات را در حالت ایده آل خودتان قرار دادید، گزینه Confirm را بزنید و وارد بازی شوید.

بعد از ورود به بازی شما در داخل سفینه قرار دارد، در قسمت پایینی صفحه نمایش دو گزینه قرار دارد:
کد اتاقتان

اتاق در حالت عمومی یا شخصی قرار داشته باشد، اگر بر روی گزینه های Public و Private کلیک کنید، میتوانید حالت های اتاقتان را تغییر دهید.

نکات لازم برای پیروزی در بازی در میان ما

نکته اول:
اتاق های زیادی در بازی وجود دارد که میتوانید عضو آنها شوید، اگر عضو یک اتاق در بازی هستید و یک بازی را در آن گذراندید، سعی کنید در بازی های بعدی در همان اتاق رفتارتان را تغییر ندهید و همانند گذشته رفتار کنید، تغییر رفتار باعث میشود که در معرض توجه قرار بگیرید.

نکته دوم:
سعی کنید از امکان چت کردن در بازی به درستی استفاده کنید و از به راه انداختن سر و صداهای ناگهانی پرهیز کنید، اگر در بازی یک فرد آرام هستید، هرگز به شکل ناگهانی شروع به جلب توجه نکنید.

نکته سوم:
وظایف مختلفی در سفینه وجود دارد که هر فرد میتواند آن ها را انجام دهد و در کشتی به مشارکت با دیگران بپردازد، توجه کنید چه افرادی در لابی سفینه میماند و خیلی در تعمیرات به دیگران کمک نمیکنند.

نکات لازم برای بازی کردن بهتر در نقش خدمه سفینه

نکته اول:
به رای گیری ها توجه کنید، تنها راهی که میشود افراد خائن را از سفینه بیرون انداخت به وسیله همین رای گیری ساده است.

افراد خائن معمولا سعی میکنند در رای گیری ها نظر دیگران را جلب کنند و خیلی عادی جلوه دهند که یک خائن نیستند، اگر رای ندهید و یا به رای هایتان توجهی نکنید ممکن است افراد بی گناه را از کشتی بیرون بیندازید و خائنین را یک گام به پیروزی در بازی نزدیک کنید.

نکته دوم:
برای اینکه بتوانید در بازی میان ما به پیروزی برسید به نکاتی نیاز دارید، شما چه خائن باشید و چه از افرادی که وظیفه نگهداری کشتی را برعهده دارند، به هر حال باید برای برنده شدن تلاش کنید و زنده بمانید.

سعی کنید به صورت گروهی در کشتی حرکت کنید، حرکت به صورت گروهی باعث میشود که خیانت کارها نتوانند به راحتی فرصت پیدا کنند که سایر بازیکنان را از بین ببرند، البته فضای سفینه آنقدر بزرگ هست که گاهی این فرصت را به خیانت کاران هم بدهد.

نکته سوم:
یک زوج را برای خود در بازی انتخاب کنید، و در نزدیکی او بمانید، این کار به شما فرصت میدهد که بتوانید در مرحله اول سفینه را تعمیر کنید و در مرحله دوم هم از جان خودتان و دوستتان محافظت کنید.

نکته چهارم:
شما میتوانید بعد از دیدن جنازه، به بازیکنان دیگر گزارش دهید که یک قتل اتفاق افتاده، بسیاری از بازیکنان فکر میکنند باید بلافاصله این قتل را گزارش کنند و دیگر به شواهد موجود در بازی دقت نمیکنند، اگر تعداد بازیکنان زیاد بود، سعی کنید قتل را کمی دیرتر گزارش دهید و به جمع آوری شواهد بپردازید.

نکات لازم برای بازی کردن بهتر در نقش خائن (Imposter)


نکته اول:
وقتی که در نقش خائن به بازی میپردازید، سعی کنید از عجله کردن برای قتل خدمه سفینه بپرهیزید، این عجله باعث میشود به راحتی لو بروید و از سفینه بیرون انداخته شوید.

نکته دوم:
وقتی مورد اتهام قرار گرفتید، معمولا به طور طبیعی از خود دفاع می کنید اما بجای این کار سعی کنید دیگر بازیکنان را مورد اتهام قتل قرار دهید و با استدلال سعی کنید آن ها را متقاعد کنید.

نکته سوم:
عده ای از بازیکنان هستند که بازیکنان را به راحتی متهم میکنند، در این مواقع سعی کنید بازیکنی را که به راحتی به دیگران اتهام می زند را، سیبل قرار دهید و از یک روش معکوس برای محکوم کردن او استفاده کنید.
شما به راحتی دیگران را محکوم میکنید، از کجا معلوم خودتان خائن نباشید؟

نکته چهارم:
در صورت برنده شدن هر کدام از خائنین، تمام آن ها برنده میشوند.
گاهی اوقات می توانید یکی از دوستان خائن تان را حذف کنید و با این کار در معرض توجه کمتری قرار دارید، در آخر هم هر دوی شما برنده خواهید شد.

حل مشکل وارد نشدن به اتاق ها و ارور The game tried to join full

برای اینکه بتوانید تجربه مناسبی از ابازی در میان ما داشته باشید باید از یک اینترنت پایدار استفاده کنید، سرورهای بازی برای ایران در دسترس نیستند و باید از نرم افزارهای تغییر DNS استفاده کنید.

اگر از نرم افزارها استفاده کردید و بازهم موفق به ورود به بازی نشدید سعی کنید نرم افزار مورد نظر را تغییر دهید، گاهی اوقات هم برخی از اتاق ها ظرفیتشان تکمیل شده و نمیتوانید به آن ها وصل شوید.

سعی کنید اتاق های مختلف را تست کنید و به اتاق هایی که ظرفیتشان در حال پر شدن است وصل نشوید.

مشکل پینگ بالا و وصل نشدن به سرورها در بازی میان ما

وقتی که وارد منوی آنلاین میشوید در پایین صفحه ، سمت چپ سرورهای بازی به شما نمایش داده میشوند، سعی کنید سرور های بازی را عوض کنید و ببینید که در کدام سرور پینگ مناسب تری دارید.
لیست سرورهای بازی:
Asia
North America
Europe

در هر مرحله از بازی چند خیانتکار وجود دارد؟

باتوجه به تنظیمات هاستی که وارد آن میشوید، از 1 تا 3 خیانتکار در بازی میتواند وجود داشته باشد، هرچقدر تعداد خائنین بیشتر شود بازی مهیج تر شده و حساسیت آن افزایش پیدا میکند.

چرا بازی در میان ما محبوب است؟

بازی در میان ما (Among Us) بار دیگر ثابت کرد که انسان ها بازی های اجتماعی و گروهی را دوست دارند و هر کس بتواند این مکانیک ها را به خوبی پیاده کند محبوب می شود، کراس پلتفرم بودن، رایگان و توجه استریمر ها باعث شده که این عنوان این روزها به ترند تبدیل شود و بازیکنان زیادی داشته باشد.

چگونه بازی Among Us را بر روی اندروید نصب کنیم؟

برای نصب بازی در میان ما شما میتوانید به اینجا مراجعه کنید، ما در مایکت همیشه آخرین نسخه از بازی را برایتان آماده میکنیم، دانلود از مایکت برای شما مزایای مختلفی از جمله ترافیک نیم بها دارد.

بازی بازی در میان ما (Among Us) سعی میکند که مرز میان منطق و احساسات را کمرنگ کند و کاری کند که شما با استفاده از احساساتتان تصمیم بگیرید.

در میان ما یک عنوان مفرح و سرگرم کننده است که توانایی این را دارد شما را برای ساعت های طولانی در کنار دوستانتان نگه دارد، این عنوان بازیکنان زیادی دارد و شما میتوانید به راحتی اتاق هایی را ایجاد و یا به اتاق های دیگر بروید و اوقات خوشی را داشته باشید.

چطور بازی در میان ما  را به شکل رایگان بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

برای نصب رایگان بازی در میان ما (Among Us) بر روی کامپیوتر باید در ابتدا یک شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر شخصی تان دانلود کنید، سپس فایل Apk این بازی را دانلود و بر روی شبیه ساز نصب کنید، در غیر این صورت می توانید این بازی را به قیمت 4دلار از استیم خریداری کنید.

نحوه دانلود بازی در میان ما در اندروید؟

برای دانلود بازی در میان ما به شکل رایگان، میتوانید این عنوان را در مایکت سرچ کنید، آخرین نسخه این بازی در مایکت به شکل رایگان قابل دانلود است.

نوبت به شما رسیده است

همراهان عزیز به انتهای مقاله راهنمای بازی امانگ اس رسیدیم، اگر سوالی دارید حتما در قسمت نظرات اعلام کنید ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم:)

‫۱۱۵ دیدگاه ها

 1. عالی عالی بازیش محشره دمتون گرم امیدوارم این شرکت بازی های دیگه ای هم بسازه

  1. سلام.من هر سرورو هر فیلترشکنی‌که‌انتخاب‌میکنم،بعد از رای‌گیری اول از بازی دیسکانکت میشم.لطفا کمک کنید

   1. سلام وقتتون بخیر، نرم افزارهای رفع تحریم دیگه ای رو انتخاب کنید و از یک اینترنت پایدار استفاده کنید

  2. سلام ببخشید آمنگ آس فیلتره تو ایران یا نه چون دوستم میگه فیلتر شکن میخواد

   1. بله ما فیلتریم باید از فیلتر شکن استفاده کنی …بهت فیلتر شکن UFO VPN رو پیشنهاد میکنم

 2. سلام چرا در بازی هر چی میخوام آنلاین بازی کنم یا خودم بسازم به سرور وصل نمیشه با فیلتر شکن هم نمیشه چی کار کنم؟؟؟؟ 😭😭😭🥺

  1. من این بازی رو نصب کردم ولی هر چقدر روی گزینه بازی آنلاین میزنم میگه شما به اینترنت متصل نیستید من چگونه میتونم این مشکل رو حل کنم؟
   لطفا جواب بدید.

   1. آقا ، از فیلتر شکن AD guard استفاده کنی جواب میده فقط باید آمریکا رو انتخاب کنی تا بهتر بالا بیاد

   2. اقا مال من میخام بازی کنم در لوکال ن انلاین ولی کسی داخلش نیس ب دوست همم میگم میگ کسی نیس لطفا بگید چکا کنم

  2. تو بازی سرور امریکا رو انتخاب کن واسه وی پی انتم به امریکا وصل شو و اینکه اگه باز باز نشد vpnify رو دان کن

  3. من یادت میدم ولی باید یک کاری کنی برام من در سیستمم نصبش کردم ولی صحفه سیاه میاره وقتی وارد بازی میشم

 3. هم با فیلتر شکن رفتم چندین بار امتحان کردم ولی به سرور وصل نمیشه نمیتونم آنلاین بازی کنم چی کار کنم؟؟؟؟؟

  1. فیلترشکن بدرد نخوری داری از شادوساکس استفاده کن یا از نورد یا اکسپرس یا اپن

 4. سلام خیلی ممنون بابات توضیحات
  من که وارد بازی میشم local رو باید بزنم یا online چون هر کدومو میزنم نمیشه

  1. سلام میتونی بری داخل بخش انلاین بازی اگه میتونی با فیلتر میری یا چی چون من هر دفع میرم نمیشع

 5. سلام
  ببخشید من هر بار میخوام وارد قسمت بازی کردن با دیگران بشم نمیشه
  مشکل از کجاست ؟

 6. دقیقا منم همین مشکل و دارم هرکاری میخوام انجام بدم دیس کانکتم میکنه

  1. سلام وقتتون بخیر، پینگ و اینترنتتون رو چک کنید، سعی کنید از یک اینترنت پایدار استفاده کنید

 7. سلام چرا در بازی هر چی میخوام آنلاین بازی کنم یا خودم بسازم به سرور وصل نمیشه با فیلتر شکن هم نمیشه چی کار کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر، این اتفاق به دو دلیل رخ میده، استفاده از فیلتر شکن نامناسب، پینگ بالا
   این دوتارو چک کنید اگر مشکلتون حل نشد اعلام کنید.

 8. وقتی همه کارها رو انجام دادم یک کادر سیاه باز میشه و داخلش چیز هایی نوشته لطفا بگید چیکار کنم 🙏🙏🙏

  1. سلام من قشنگ میتونم بازی کنم فقط بلد نیستم چجوری با دوستام صحبت کنم یا توی بخش انلاین چطور میشه حرف زد.فقط باید چت کرد؟،من توی استریم دیدم صحبت میکنن.لطفا بگین چطور با دوستانم صحبت کنم

   1. سلام وقتتون بخیر، روی آیکون چت که به رنگ سفید هست اگر کلیک کنید منوی چت براتون باز میشه و میتونید صحبت کنید.

 9. من از speed vpn استفاده میکنم فوووقققالعاده هست هم سریعه هم اصلا انگار برا among us ساخته شده .

 10. فیلترشکن Starry vpn رو نصب کنین. بزارید روو سرور فرانسه
  از بازیتون لذت ببرید

 11. از کجا باید بفهمیم که نقشمون چیه و وقتی یه اژیر قرمز زده میشه اون چیه

  1. سلام وقتتون بخیر، وقتی که آژیر زده میشه یعنی اکسیژن توی سفینه مشکل پیداکرده و باید جهت رو دنبال کنید تا به مخزن اکسیژن برسید.
   نقشه بازی هم روی صفحه بازی مشخص هست، اگر به اون ضربه بزنید بزرگ میشه

  2. وقتی بازی آغاز میشه نقشتون رو مینویسه که impostor هستید یعنی خائن یا crewmate هستید یعنی خدمه

 12. سلام و خسته نباشید
  اگه یکی از دوستام این بازی رو تو موبایل نصب کنه میتونه با من که تو کامپیوتر بازی میکنم انلاین بازی کنه ؟ من بازیم تحت استیمه

  1. من میخوام این بازیو تو استیم نصب کنیم. این امکان هست که موبایل و کامپیوتر ( استیم ) با هم بازی کنن؟

  1. سلام وقتتون بخیر، مصرف اینترنت زیادی نداره و خب ساعتی 20مگ شاید کمتر مصرف کنه ولی چون از نرم افزارهای رفع تحریم استفاده میکنید ممکن مصرف اینترننتون افزایش پیداکنه

 13. سلام من که فئلتر شکنمو باز میکنم و وارد بازی میشم صفحه واس مدت دو دیقه سیاه میشه بعد فیلتر شکنم غیر فعال میشه و بازی میندازه بیرون

 14. هرکی دوست داره با هم بازی کنیم داخل دیسکورد ایدی من رو اد کنه
  TeVeN#0714

  1. من کد از کجا دریافت کنم می رم تو آنلاین همین پیاک رو نیاره کد رو می زنم ولی کار نمی کنه
   ۶

 15. سلام تو بازی کسی ماموریت داره که خائن باشه یا هر کی میتونه خائن باشه؟

 16. سلام من این بازی رو مخصوص کامپیوتر دارم و نیازی به شبیه ساز ندارم بهتر است شما پستتان را تغیر دهید و نسخه مخصوص کامپیوتر بدون شبیه ساز را در آن بگذارید

 17. سلام من این بازی نسخه کامپیوتر بدون نیاز به شبیه ساز رو دارم لطفا پستتون رو تغییر بدین و نسخه کامپیوتر بدون نیاز به شبیه ساز رو بزارین

 18. بازی کردم چند دست
  اولا لااقل سرورای ده نفره اصلا جذاب نیست
  سریع تموم میشه ، بعضی موقع ها اون جاسوس یا خیانتکار یا هر اسم دیگه ای که هست خیلی سریع شروع میکنه به کشتن و هیچ جذابیتی نمیزاره
  خیلی راحت از بازی می رن بیرون و خراب میکنن واسه بقیه بازی رو وسط بازی
  تا اونجا که من دیدم ، برد و باخت هیییچ چیزی بهتون نمیده و هیچ تاثیری نداره
  دم به دقیقه میتینگ میزنن بی دلیل که خیلی رو مخه
  مهمترینش همون تموم شدن سریع بازیه که هیچ جذابیتی نداره ، لااقل سرور های ده تفرش
  سرور های شلوغ تر باید جالب تر باشه صد در صد
  من که پاکش کردم خیلی رو مخ بود

 19. آقا بهترین بازیه گوشیه عالی اصلا.من چند ماه بازی رو دارم ولی اصلاimposter نشدم
  چیکار کنم

 20. سلام.با هر فیلتر شکنی امتحان کردم چه تو اندروید چه تو ویندور، ولی نتونستم کانکت بشم و همون اروری که برای همه میدرو به منم میده.
  پینگمم خیلی پایینه ولی بازم وصل نمیشه نمیتونم بازی کنمَ، فکر میکنم مشکل از سرور های بازی باشه برای منطقه ما.

 21. سلام اگه میشه یه فیلتر شکن خوب که بشه باهاش بازی رو اجرا کرد ولی برای pc باشه معرفی کنید بعد آدرس سایتشم اگه میشه بدید

 22. با سلام.
  من یه مشکلی درباره‌ی این بازی داشتم.
  من هروقت میرم داخل بازی نمیتونم انلاین بازی کنم. هر سه تا سرور رو امتحان کردم، با فیلترشکن و بدون فیلترشکن. روی کامیپوتر هم امتحان کردم ارور میداد. روی اندروید ارور میده. روی بلواستکس ارور میده، روی گیم لوپ ارور میده. همه اینارو هم با فیلترشکن و بدون فیلترشکن امتحان کردم و با تغییر سرور ها هم امتحان کردم. اگه میشه کمکم کنید و اگه درباره حرفام سوالی دارید بپرسید تا بتونم توضیح بدم. من یه بارم بازی نکردم امانگ از رو. و یک ماهه که تلاش میکنم.

  اگه میشه یه راه‌حل واسه بازی کردن روی اندروید بهم بگید.

 23. اره بابا خیلی گرافیکش کمه ولی از یه فیلتر شکن خوب استفاده کن مثل سوپر وی پی ان (از توربو وی پی ان استفاده نکن چون نمیشه ) توی سرور های در حال پر شدن هم نرو برو اونایی که کم ترن

  1. سلام وقتتون بخیر، اگر شما صاحب اتاق باشید میتونید یک سری تنظیمات برای اتاقتون اعمال کنید که سرعت یکی از اون هاست، توی تنظیمات هاست این کار رو میتونید انجام بدید

 24. سلام
  من بازی رو نصب کردم اما موقعی که روی ایکونش میزنم تا باز بشه اصلا و ابدا باز نمیشه
  چه کار کنم ؟

 25. بازی خوب و جالبیه برای من بدون فیلترشکن میاره ولی اونطور که میگفتن اعتیاد آور نیست.چند تا نکته:
  اگه ایمپوستور شدید حتما مراقب باشید وقتی از دریچه ها استفاده میکنید تو دید دیگران نباشید و فقط زمانی که با کسی تنهایید اونا بکشید نه زمانی که سه یا چند نفر پیشتونن.
  اگه خدمه بودید برید به تعمیرات بپردازید اما هیچوقت با یک نفر تو اتاق تنها نباشید چون ممکنه بمیرید.اگر کسی مدام دنبالتون میکرد از دستش فرار کنید و به اتاق اصلی برید و دکمه اضطراری رو بزنید بعد تو چت بگید فلانی دنبالم میکنه.
  نکته آخر:اگه انگلیسیتون خوب نیست اصلا بازی رو نصب نکنید.

 26. سلام به دوستان
  چطوری میتونم یه بچه کنارم تو بازی بزارم چند نفرو دیدم که یدونه بچه کوچیک بغلشونه

  1. سلام وقت بخیر، از طریق ایتم هایی که بدست میارید میتونید pets بخرید و بعضی از کاراکترها به طور پیش فرض اون هارو دارند، سعی کنید اسکین های مختلف بازی رو هم تست کنید.
   موفق باشید

 27. سلام من این بازی نتونستم برم با قندشکن لنتر میگفت دیسکانکت

 28. من تو ی مرحله ی اول گیر کردم ،نمیدونم چیکار کنم !،اینجا هم خیلی به اون بخش توجه نکرده!

 29. من نمیدونم چطور باید رای بدم رو کدوم گزینه کلیک کنم یا چطوری یه نفر رو بکشم هیچ دکمه ای برای اینا نیست؟؟؟

  1. سلام وقتتون بخیر، وقتی که زنگ به صدا در میاد و جلسه برگزار میشه شما میتونید روی اسم هرکسی که میخواید رای بدید کلیک کنید، اگر خائن نباشید گزینه کشتن براتون فعال نیست و وقتی در نقش ایمپاستر باشید گزینه رو روی صفحه میبینید. موفق باشید

 30. من با دوستام می خوام بازی کنم ولی هرچی من اتاق می سازم یا بقیه دوستان یا من نمی توانم وارد شم یا دوستام چرااا

  1. سلام وقتتون بخیر، تنظیمات اتاق رو در حالت درستی بزارید، کد اتاق رو در اختیار دوستتون قرار بدید، از یک نرم افزار رفع تحریم مناسب استفاده کنید، اگر پینگ شما خیلی بالا باشه به سرورهای بازی نمیتونید وصل بشید و برای همین دچار مشکل میشید.

  1. سلام این بازی خیلی خوب هست و نمیدونم چی بگم
   من با پینگ 2500 بازی میکنم هیچ مشکلی نداره با پینگ 50 بازی میکنم هیچ کاری نمیشه
   من با فیلتر شکن vpnfree بازی کنید خیلی خوب هست منون بایی

 31. ببخشید من میخوام بدون فیلتر شکن برم تو بازی وای فایم هم قویه.اما نمیخوام فیلتر شکن استفاده کنم
  باید چه کار کنم؟وقتی رو گزینه انلاین میزنم و میخوام دوتای اولی رو انتخاب کنم،یه چیز انگلیسی مینویسه و داخلش کلمه ی سرپر به انگلیسی نوشته میشه.تاحالا از هر سه تا سرور استفاده کردم نشد.اسمم هم وارد کردم.و اینکه وقتی بخوام اتاق درست کنم کجا کد اتاق رو نوشته؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر، این امکان وجود نداره باید از نرم افزار رفع تحریم استفاده کنید.

  2. خب بازی خوبه …
   اما امکان ویس نیست باید از برنامه های کمکی استفاده کنید….
   و اینکه داخل بازی پلیر های مختلفی هستند که ملیت های مختلفی دارند در نتیجه زبانشون فرق داره..
   راحتتون کنم با دوستاتون پلی بدید

 32. اصطلاح مکانیک اصلا در نرم افزار کاربردی نداره. ساده صحبت کنی بهتره و نمیگن بلد نیست

  1. به قوانینی که در بازی اعمال میشه و بازیکنان نسبت به اون واکنش هایی نشون میدن مکانیک گفته میشه:) مکانیک در ساده ترین بازی های ویدیویی هم هست و کاربرد داره، در واقع جز ملزومات یک بازی هست.
   اگر شما متوجه کلمه مکانیک نشدین من عذرمیخوام

 33. اگه خرابکار بودیم توی یک دریچه رفتیم چطوری از یک دریچه دیگه بیرون بیایم

 34. سلام من روی pc بازی میکنم با فیلترشکن سایفون هم وارد بخش انلاین میشم ولی ارور میده میگه از سرور دیسکتانکت شدید

  میشه راهنمایی کنید؟
  با تشکر

  1. سلام تنظیمات اپلیکیشن های بک گراند موبایلتون رو چک کنید.

 35. سلام ممنون من بدون فیلترشکن وارد شدم اورد ممنون من نسخه کرک شده رد دانلود کردم
  عاااااااااااااااااااااااااااااالی

 36. سلام من وقتی میخوام وار بازی شم فایند د گیم و میزنم اما یه صفحه ای میاد که نمیدونم چی نوشته حتی موقع ساخت بازی هم همین اتفاق میوفته

  ممنون از توضیحاتون
  تو رو خدا بگید چه کنم

  1. سلام وقت بخیر، اگر وارد بازی میشید یعنی مشکلی نیست اما اگر ارور میده باید از نرم افزار رفع تحریم استفاده کنید، احتمالا به طور خودکار از بازی پرت میشید بیرون بخاطر پینگ بالا

 37. میشه یه وی پی ان خوب رو معرفی کنی ، فقط شکل وی پی ان رو هم بگو
  من هر کار می کنم با هر وی پی انی هم که میرم باز برام نمیاره 🤕😕

  1. سلام، این بازی از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه و اگر چنین نسخه ای باشه نسخه رسمی نیست و مشکلاتی داره قطعا

  1. سلام وقت بخیر، به لابی برید و یا از قسمت جلسه اضطراری استفاده کنید.

 38. سلام از یک نرم افزار رفع تحریم مناسب استفاده کنید، و خوب دوستتون شانس بیشتری دارن:)

 39. من با فیلتر میرم بازی خودش قطش می کنه با هر فیلتری که میرم قط می کنه چیکار کنم

 40. سلام ممنون از توضیحات خوبتون
  من میخواستم بدونم چجوری باید بفهمم خدمه هستم یا خیانت کار ؟

 41. بازیشو وقتی کاری ندارید و زمان بینهایت داشتید بکنید که واقعا بازیش معتاد کنندس و وقته آدمو میکشه ولی بازیش بهترین بازی ای بود که کردم با اختلاف اگر زبون فارسی هم داشت عالی میشد ولی بخاطر همین بازی هایی مثل کالاف بهتره ولی با اینکه انگلیسی اصلا بلدنیستم توی بازی بازیکن خفنی هستم

 42. سایتتون یکم یکم کوچولو علمی بود راستش قبل از انیکه با سایتتون اشنا بشم نمیدئنستم امانگ اس چی هستش ولی خداروشکر با سایتتون این موضوع رو یاد گرفتم

 43. سلام من این بازی رو تو کامپیوترم نصب کردم ولی هرچی میگردم هیچ VPN برای کامپیوتر پیدا نمیکنم شما VPN برای کامپیوتر سراغ ندارید؟؟؟

دکمه بازگشت به بالا