خانه بازی اکشن
among us

among us

imposter (قاتل) را شناسایی کن

تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶,۴۳۰
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Innersloth LLC
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.

بازی های موبایل دیگر فقط یک بازی ساده نیستند و کم کم دارند به یک شبکه اجتماعی تبدیل میشوند، پیش از این در بازی هایی مثل کلش رویال شاهد بودیم که کاربران به راحتی میتوانستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به بازی گروهی بپردازند.

اگر از طرفداران بازی های گروهی هستید و دوست دارید خودتان و دوستانتان را به چالش بکشید بازی در میان ما گزینه مناسبی برای شما به شمار می رود.
بازی پورت نسخه کامپیوتر این بازی محسوب میشود که قیمت آن چهار دلار است، اما برای گوشی های موبایل این بازی به رایگان در دسترس قرار گرفته و این روزها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

داستان بازی

شما و سایر دوستانتان (بنا به اتاقی که در آن بازی می کنید بین ده تا چهار بازیکن) در یک سفینه گیرکرده اید و باید سعی کنید ابتدا سفینه ای که در آن محبوس شده اید را تعمیر کنید و سپس فرار کنید، اما خب کار به این آسانی ها نیست و توسعه دهندگان در این قسمت تصمیم میگیرند که کمی بازی را سخت کنند.

در سفینه یک Imposter یا خائن وجود دارد که دیگر بازیکنان را در حین تعمیر سفینه میکشد، و از یک سو باید سفینه را تعمیر کنید و از سویی دیگر باید بخشی از حواستان به Imposter بازی باشد.

گیم پلی بازی

بعد از اینکه این بازی را نصب کردید، وقتی برای اولین بار وارد امانگ اس میشوید، فکرش را هم نمیکنید که با چه عنوانی طرف هستید، این بازی مکانیک های فوق العاده ای دارد و شما باید به صورت گروهی به تجربه آن بپردازید.

سفینه ای که بازی در آن جریان دارد دارای نقص های فنی متعددی است و باید سعی کنید مینی گیم های بازی را برای حل مشکلات سفینه به اتمام برسانید، این مینی گیم ها باعث میشوند که حواستان از Imposter بازی پرت شود و از طرفی هم باعث میشود که از تکراری شدن گیمپلی کاسته شود.
این بازی شباهت زیادی به بازی معروف مافیا و شهروند دارد و Imposter بازی باید سعی کند طوری پیش برود که حرکاتش کاملا عادی به نظر برسد و بازیکنان دیگر به او شک نکنند.
بعد از اینکه خائن یکی از بازیکنان را از پای درآورد، اولین بازیکنی که جسد را میبیند میتواند این امر را به سایر گروه و بازیکنان اطلاع دهد، در این قسمت اعضای گروه باید به رای گیری بپردازند و خائن را شناسایی کنند، فرایند رای گیری باعث میشود که بازیکنان نظرات مختلفی داشته باشند و بتوانند از بازی لذت بیشتری ببرند.
این روزها هر جایی که میرویم حرفی از دانلود این بازی زده میشود و این امر باعث شده که جامعه کاربران این بازی به سرعت گسترش بیابد و بازیکنان زیادی از سر تا سر دنیا به تجربه این بازی مشغول شوند.

گرافیک و صداگذاری بازی

از آنجایی که این بازی در ابتدا برای کامپیوتر منتشر شده، صداگذاری و گرافیک بازی در حد قابل قبولی قرار دارد، بازی به علت گرافیک ساده ای که دارد برای انواع تلفن های موبایل مناسب است و نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

صداگذاری و گرافیک بازی تم اصلی داستان را تقویت کرده اند و باعث شده اند که اثری گیراتر را شاهد باشیم.
جنبه های مثبت بازی:
نسخه موبایل بازی رایگان است و به راحتی می توانید این عنوان را از مایکت دانلود کنید.
جنبه های منفی بازی:
این عنوان مدت کوتاهی است برای اندروید منتشر شده و مشکلات فنی و گرافیکی کمی دارد، که بر روی تجربه بازیکنان اثر زیادی نمیگذارد اما توقع داریم که این مشکلات به زودی رفع شوند و شاهد یک بازی بی عیب و نقص باشیم.
بازی امانگ اس بر روی گوشی های ضعیف و با اینترنت 2g اجرا میشود؟

بازی یک عنوان ساده برای گوشی های موبایل است که از یک گرافیک فان و بهینه استفاده میکند، شما میتوانید این عنوان را بر روی گوشی های ضعیف بازار و با یک اینترنت نه چندان مناسب هم تجربه کنید.

برای بازی به اینترنت نیاز داریم؟

این عنوان یک بازی گروهی و چند نفره است و برای تجربه کردن آن به اینترنت نیاز دارید، البته برای تجربه این بازی نیازی نیست که یک اینترنت فوق العاده داشته باشید و حتی میتوانید با نسل دوم و سوم اینترنت های همراه هم این بازی را تجربه کنید.

در میان ما چیست؟

سوالی که پرسیدیم ذهن افراد زیادی را درگیر کرده، بازی among us یک عنوان رایگان برای گوشی های موبایل است که شما میتوانید به صورت گروهی با دوستانتان به بازی بپردازید، این بازی از گرافیک ساده ای برخوردار است اما گیمپلی آن به قدری فوق العاده طراحی شده که این روزها این بازی به نقل محافل تبدیل شده و هر جایی که میرویم نام این بازی را میشنویم.

در زبان فارسی این بازی به چه نامی شناخته میشود؟

در زبان شیرین فارسی امانگ اس، با نام بازی در میان ما شناخته میشود.

Added Quick Chat feature: An easier, faster, and safer way to play the game using text-based chat.
Hotfixed an issue with games not being findable.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟