بازی های اندروید

دلیل مسدود شدن حساب های کاربری اکسی اینفینیتی+ راه حل

قوانین بازی

در چندماه گذشته خیلی از کاربران Axie infinity دسترسی به حساب خود را از دست داده اند، طبق گفته Sky mavis (شرکت سازنده بازی) ما بعضی از کاربران را که قوانین را زیر پا گذاشته اند به شکل محدود تعلیق و یا در برخی از موارد بن کرده ایم، این مقاله برای افرادی که نمیدانند ممنوعیت ها در این بازی به چه شکلی است آماده شده و به شما کمک میکند که بدانید دقیقا در دنیای این بازی چه چیزهای خلاف قوانین است، با مایکت همراه باشید.

دلیل مسدود شدن حساب های کاربری در اکسی اینفینتی

اگر بخواهیم به زبان ساده بررسی کنیم، باید بگوییم که خیلی از کاربران قوانین را زیر پا میگذارند اما مشکل این است که نمیدانند اصلا این قوانین چه بوده و یا به چه دلیل این اتفاق برای آنها افتاده است. بازی Axie Infinity یک خط‌ مش و شرایط استفاده بسیار طولانی دارد که به تفکیک تمام جزئیات را برای کاربران در دسترس قرار داده و برای کسانی که اولین بارشان است که به این سرویس میپیوندد نشان می دهد، این توضیحات طولانی در اکثر وبسایت هایی که فعالیتشان به پول و رمز ارز وابسته است دیده میشود و یک فعالیت رایج است اما بسیاری از کاربران اصلا به این نوشته ها دقتی ندارند و حتی تلاش نمیکنند که آنها را بخوانند، بلکه به دنبال گزینه موافقت کردن و رد شدن از این مرحله و ورود به دنیای مورد نظرشان هستند. کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی یکی از مواردی است که کاربران به شدت به آن توجه میکنند و اگر فردی به دنبال این موضوع است باید قوانین را خیلی دقیق رعایت کند.

اگر این قوانین طولانی را خوانده باشید، نوشته شده که هنگام زیرپا گذاشتن یکی از این شرایط، شرکت سازنده بازی به طور خودکار حساب شما را مسدود خواهد کرد و ممکن است هیچ توضیح اضافه و اخطاری هم در کار نباشد.

بازی کردن با اکانت های مختلف

برای کسب درآمد بدون سرمایه از بازی اکسی اینفینیتی احتمالا به این موضوع فکر کرده اید که چند اکانت داشته باشید و مرتب بین آنها سوییچ کنید. اما باید بدانید که قوانینی در این زمینه وجود دارد و اگر سوالات زیر را بخوانید پاسخ خود را پیدا میکنید.

سوالات اساسی درباره موضوع اکانت های اکسی اینفینیتی:
آیا چند نفر با حساب های مختلف می توانند در یک شبکه وای فای به بازی متصل شوند؟

بله این کار هیچ مشکلی برای شما به وجود نمی آورد و مک آدرس هر فرد باتوجه به دستگاهش متفاوت خواهد بود.

آیا یک نفر میتواند با یک حساب کاربری روی دستگاه های مختلف ویندوزی/موبایل و… بازی کند؟ بله این کار هیچ مشکلی نخواهد داشت و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

آیا می توانم چندین حساب در Axie Infinity داشته باشم؟

بله، Axie Infinity برای کاربرانی که از اسکولارشیپ استفاده می کنند امکانات مختلفی در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که Sky Mavis تنها در صورتی شما را تحریم و اکانت تان را بن می کند که همزمان با دو اکانت بازی کنید. یعنی اینکه در طی یک بازه زمانی 24 ساعته با چندین اکانت مختلف و روی یک شبکه وای فای به بازی متصل شوید، البته اگر این قانون 24 ساعت را رعایت کنید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

حقوق مالکیت معنوی (کپی رایت در بازی اکسی اینفینتی)

بازی Axie Infinity نسبت به محافظت از اطلاعات و اکسی ها و حفاظت از آن ها توسط کپی رایت حساس است.کاربران و طرفداران Axie infinity می توانند برخی از کالاها و فن آرت ها را تجاری سازی کنند و یک کسب و کار جانبی برای طرفداران این مجموعه راه بیندازند اما باید دقت کنید که محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد که در ادامه میبینید:

فن آرتی که شما طراحی می کنید باید با کسب اجازه از صاحب Axie باشد و اگر این مورد را در نظر نگیرید جریمه خواهید شد، همچنین باید در نظر بگیرید که توضیحات مربوط به هرکسی را باید طبق سایت بازی و به شکل کامل بنویسید؛ افرادی هم که علاقمند هستند اکسی ها را به شکل NFT بفروشند باید بدانند که نمیتوانند بیشتر از 10 هزار دلار درآمد از فروش یک اثر داشته باشند.
به طور کلی رعایت این قوانین باعث میشود که شما بتوانید در جامعه کاربری بازی دوام بیاورید و مشکلی برای اکانتتان پیش نیاید.

فعالیت های ممنوعه و نقض قوانین اصلی بازی

اینها برخی از رایج ترین مواردی هستند که در بازی نشان دهنده تقلب هستند و به محض اینکه سیستم آن ها را تشخیص بدهد، اکانت اکسی اینفینیتی شما بن میشود.

  • از سیستم های خودکاری که می توانند سیستم بازی را هک یا اصلاح کنند استفاده نکنید، این شامل ابزارهای داده کاوی، ربات ها و سایر ابزارهای استخراج است که در اکثر رمز ارزهای دیگر استفاده میشود و به عنوان یک دستیار دیجیتالی قابل استفاده است.
  • تلاش برای هک کردن سایر بازیکنان، کلاهبرداری، تقلب کردن و خارج کردن بازیکنان از مسیر اصلی بازی جز فعالیت های ممنوعه است و بازیکنان موظف هستند این موارد را رعایت کنند.
  • تهدید، آزار و اذیت، فحاشی و… در بازی ممنوع بوده و شما باید ادب را نسبت به بازیکنان و توسعه دهندگان رعایت کنید.

انتقال SLP ها به یک اکانت دیگر برای افزایش قدرت

بعضی از بازیکنان می خواهند میان بر بزنند و هیچکس نتواند آن ها را متوقف کند، به همین دلیل اکسی های خود را در یک روز ، از حسابی به حساب دیگر منتقل میکنند تا ماموریت های روزانه بیشتری انجام بدهند و پاداش های بیشتری دریافت کنند، این کار طبق گفته توسعه دهندگان خلاف قوانین بازی است و اگر سیستم نظارتی بر بازی متوجه این موضوع شود جریمه میشود.

باز گذاشتن بازی برای مدت طولانی بدون هیچ حرکتی

این فعالیت مشکوک به نظر میرسد و اگر کسی برای چندین ساعت بازی خود را بدون هیچ حرکتی رها کند ممکن است برای مدتی از بازی بن شود، به همین دلیل وقتی که میخواهید کار دیگری انجام دهید و بازی کردن برایتان اهمیت ندارد، لطفا بازی خود را به شکل کامل ببندید.

ما سعی کردیم در این مقاله اصلی ترین دلایل بن شدن کاربران در بازی اکسی اینفینیتی را بنویسیم، شماهم اگر نظری مشابه با این مورد دارید سعی کنید با دیگران به اشتراک بگذارید و آن ها را راهنمایی کنید، البته دقت داشته باشید که از هر منبعی اخبار و اطلاعات بازی را دنبال نکنید.

دکمه بازگشت به بالا