7 پی‌ دی‌ اف خوان برتر اندروید در سال 2024 - مجله مایکت | دنیای تکنولوژی و فیلم و سریال

7 پی‌ دی‌ اف خوان برتر اندروید در سال 2024

پی‌دی‌اف‌ در همه جای زندگی کاربرد دارند، به همین‌دلیل انتخاب یک پی‌دی‌اف‌ خوان مناسب برای گوشی شما الزامی است، زیرا به شما کمک میکند، تا در مواردی مثل خواندن، امضا، ویرایش و به اشتراک گذاری اسناد راحت‌ترعمل کنید. با وجود اینکه فایل‌های PDF را میتوانیم در هر مرورگری باز کنیم، اما در اختیار داشتن یک پی‌دی‌اف‌خوان مناسب میتواند مدیرت فایل هایی با پسوند پی‌دی‌اف را برای شما آسان کند.

ما بهترین پی‌دی‌اف‌خوان‌‌هایی که برای اندروید مناسب هستند را جمع آوری کردیم، تا شما بتوانید پی‌دی‌اف‌خوان هایی را پیدا کنید که مناسب با خواسته شما باشند.

1. Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat ، نمونه ای از پی‌دی‌اف‌خوان‌ های اندروید است، که به شما امکان خواندن فایل‌های پی دی اف را می‌دهد.  این نرم افزار با وجود اینکه تمام ویژگی‌های لازم را برای مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف دارد، اما شامل معایبی هم می‌شود.

اگر  به بیش از یک پی‌دی‌اف‌خوان برای مدیریت و خواندن فایل‌های پی‌دی‌اف خود نیاز دارید، و مایل هستید با سرویس Adobe Document Cloud کار کنید ، به شما پیشنهاد میشود که از Adobe Acrobat استفاده کنید. زیرا این پی‌دی اف‌خوان با سایر سرویس‌های ادوب مانند Scan ادغام شده است. همچنین شما میتوانید بدون خرید اشتراک به راحتی فایل‌های PDF خود را مشاهده، اشتراک‌گذاری و چاپ کرده و به طور مستقیم با Google Drive، One Drive و Dropbox ارتباط برقرار کنید.  در نتیجه می‌توانید فایل‌های مورد نیاز خود را بدون جابجایی با استفاده از گزینه ذخیره‌سازی ابری ذخیره و بازیابی کنید.

ولی با این‌حال، با خرید یک اشتراک می‌توانید بسیاری از ویژگی‌های ویرایش را در این پی‌دی‌اف‌خوان باز کنید، که ازجمله این ویرایش ها عبارت است از ادغام اسناد، محافظت از رمز عبور، تنظیم تصویر و تبدیل سند. متاسفانه بسیاری از این ویژگی‌ها در سایر برنامه های پی‌دی‌اف‌خوان رایگان هستند.

اگر شما به یک پی‌دی‌اف‌خوان قابل اعتماد با پشتیبانی از امضا و تکمیل فرم به صورت رایگان نیاز دارید، Adobe Acrobat میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. اما اگر  به یک پی‌دی‌اف‌خوان، با ویژگی پیشرفته مانند  تبدیل سند نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از جستجو، یک پی‌دی‌اف‌خوان دیگر را برای این نیاز خود انتخاب کنید، تا در هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

آیکون برنامه Adobe Acrobat Reader: Edit PDF

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF

حجم:۲۳.۴ مگابایت

دانلود برنامه Adobe Acrobat Reader

2. Smallpdf

Smallpdf

اگر شما برای تبدیل سند، به یک برنامه رایگان و قابل اعتماد نیاز دارید، می‌توانید از Smallpdf استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید برای زمان طولانی از این برنامه استفاده کنید، باید برای خرید اشتراک اقدام کنید به همین دلیل در این مورد برنامه هایی مانند، Adobe Acrobat گزینه‌های بهتری هستند.

شما میتوانید به صورت رایگان به 21 ویژگی از جمله تبدیل فایل‌های PDF به فایل‌های Microsoft Word، PowerPoint و Excel و بازگشت به Smallpdf دسترسی داشته باشید، همچنین امکان ادغام و تقسیم متن و ویرایش تصاویر برای شما وجود دارد. اما  همزمان برای شما محدودیت‌هایی وجود خواهد داشت، شما میتوانید تنها دو عمل را در روز انجام دهید، یعنی اگر بخواهید یک فایل را تبدیل کنید و متن آن را ویرایش کنید و صفحات را در یک روز تقسیم کنید به دردسر خواهید افتاد.

این محدودیت‌ها در اثر، استفاده طولانی مدت از Smallpdf بدون خرید اشتراک  رایگان خواهد شد که برای شما ممکن است خسته کننده باشد. بااین وجود اگر، شما به ندرت نیاز به مدیریت فایل‌های PDF دارید، می توانید از این برنامه استفاده کنید.

Smallpdf، یکی از بهترین رابط‌ها را در بین هر برنامه PDF دارد و آپلود و دانلود فایل‌ها به راحتی امکان پذیر است.

آیکون برنامه Smallpdf: PDF Scanner & Editor

Smallpdf: PDF Scanner & Editor

حجم:۱۴.۸ مگابایت

دانلود برنامه Smallpdf

3. Xodo

Xodo

Xodo ، یک جایگزین عالی برای برنامه Smallpdf است که بسیاری از ویژگی‌ها را به صورت رایگان با توجه به اقدامات روزانه به طور محدود در اختیار شما قرار می‌دهد.

هزینه این برنامه مانند ،هزینه Smallpdf است، بنابراین بیشتر بستگی به این دارد که شما برای نیاز خود چه رابط کاربری را ترجیح می دهید.

Xodo به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی فایل‌های PDF خود را به فرمت‌های مختلف از جمله ،تصاویر PNG و HTML و Microsoft Word تبدیل کنید. همچنین در این برنامه ابزارهایی برای فشرده سازی، تشخیص متن (برای تبدیل فایل‌های PDF به اسناد قابل جستجو) و ابزارهای ویرایش دراختیار شما قرار می‌گیرد.

با استفاده از خرید اشتراک Xodo  میتوانید، ابزارهای مفیدی را برای مدیریت فایل‌های خود باز کنید، مانند برخی از پیشرفته‌ ترین ابزارهای حاشیه نویسی ،که ما در هر پی‌دی‌اف‌خوان در Android استفاده کرده‌ایم. همچنین گزینه‌هایی برای سفارشی کردن نوار ابزار و تم برنامه با توجه به نیاز های شما وجود دارد.

پیشنهاد میشود که از دو برنامه Xodo  و Smallpdf به طور همزمان استفاده کنید، زیرا این دو برنامه تفاوت کمی باهم دارند. اما اگر به طور منظم نیاز به استفاده از حاشیه نویسی PDF دارید Xodo یک گزینه عالی است.

آیکون برنامه Xodo PDF Reader & Editor

Xodo PDF Reader & Editor

حجم:۴۱.۷ مگابایت

دانلود برنامه Xodo PDF Reader

4. PDF Extra

PDF Extra

بزرگترین نقطه قوت PDF Extra، سادگی آن است. بعد از باز کردن برنامه بلافاصله، می‌توانید، تمام ابزارهایی که این برنامه در اختیار شما قرار داده است را مشاهده کنید، و فعالیت مورد نیاز خودرا بااستفاده از آن انجام دهید.با ضربه زدن برروی هر آیکن، ابزار آن بدون تاخیر باز می‌شود.

اگر نمی‌خواهید با برنامه های پیچیده (مانند، Adobe Acrobat) خودتان را درگیر کنید، می‌توانید از این رویکرد ساده و مفید استفاده کنید. یکی دیگر از نقاط قوت PDF Extra وجود گزینه هایی در رابطه با اسکن دقیق است. در هر گزینه دستورالعمل‌های مناسبی برای کادربندی عکس  وجود دارد، به همین‌دلیل برای دریافت عکس واضح از نظر خود نیازی به تمرکز بر فوکوس ندارید.

همچنین PDF Extra  تمام ویژگی‌هایی که، از بهترین برنامه های ویرایشگر انتظار دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید متن و تصاویر خود را ویرایش کرده و به چندین نوع فایل تبدیل کنید و همچنین مستقیماً به سرویس ذخیره‌سازی ابری خود متصل شوید. اما با این حال درست مانند، بسیاری از برنامه‌های دیگر محدودیت روزانه برای اقداماتی که می توانید در یک روز انجام دهید وجود دارد. همچنین اکثر ابزارها درصورت نخریدن اشتراک قفل می‌شوند. بنابراین اگر، به یک برنامه رایگان نیاز دارید این برنامه  توصیه نمی شود.

آیکون برنامه PDF Extra PDF Editor & Scanner

PDF Extra PDF Editor & Scanner

حجم:۷۸.۶ مگابایت

دانلود برنامه PDF Extra

5. PDFelement

PDFelement

PDFelement ویژگی‌های پیشرفته زیادی دارد، اما مدل قیمت‌گذاری آن به این صورت است که بدون پرداخت هزینه اشتراک چندان مفید نیست. رابط کاربری آن به اندازه سایر برنامه ها مشهورنیست و به همین دلیل  مجبور خواهید شد از طریق چندین منو و صفحه نمایش از ابزارهای اساسی استفاده کنید.

با این حال، PDFelement دارای چند ویژگی برجسته است. جستجوی فایل‌ها در تلفن یا رایانه شما بسیار سریع و آسان انجام می‌شود. به‌ طور پیش‌ فرض این برنامه همه فایل‌های PDF دستگاه شما را در یک مکان سازماندهی می‌کند. پس از استفاده از این نرم افزار،  کار با اسناد پیچیده برای شما ساده می‌شود، زیرا ابزارها و نشانک‌های برنامه جستجو را آسان می‌کنند. با این حال، اگر سعی کنید یک سند PDF ویرایش شده را بدون خرید اشتراک ذخیره کنید، یک watermark در بالای صفحه شما قرار می‌گیرد.

اگر مایل به پرداخت اشتراک هستید، PDFelement برنامه ویرایشگر PDF یک برنامه ایده‌آل برای کار با اسناد بزرگ است. اما اگر نیاز به انجام اقدامات ساده روی اسناد کوچک دارید ممکن است، برنامه دیگری گزینه بهتری برای نیاز شما باشد.

آیکون برنامه PDFelement-PDF Editor & Reader

PDFelement-PDF Editor & Reader

حجم:۳۲.۵ مگابایت

دانلود برنامه PDFelement

6. Foxit

Foxit

Foxit یک سری ویژگی‌هایی را برای شما ارائه می دهد. در حالی که، مرتب‌سازی از طریق چندین پنجره و صفحه نمایش می تواند طاقت فرسا باشد، اما عملیات تبدیل به ماهیت دوم به سرعت انجام می‌شود. ابزارها، بدون اینکه صفحه نمایش شما را بهم بریزند به طور منظم در فضاهای مناسب سازماندهی می شوند. اگر نیاز به انجام کارهای مختلف با چندین فایل PDF دارید، این یک برنامه عالی برای مدیریت فایل‌های شما است. Foxitهمچنین دارای مجموعه‌ای از الگوهایی است که به شما این امکان را می‌دهد، در عرض چند دقیقه فرم‌ها برنامه‌ها و آگهی‌های مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

باوجود اینکه برنامه‌های دیگر این کار را بهتر انجام می‌دهند، اما Foxit به‌طور شگفت‌انگیزی به آسانی می‌تواند یک سند PDF با ظاهر مناسب را برای شما تهیه کند.

با اینکه صفحه ویرایش Foxit درهم و برهم به نظر می‌رسد، اما همه چیزهایی را که شما برای اصلاح تصاویر و متن خود نیاز دارید را دارد. و بهترین ویژگی آن این است که، یکی از ارزان ‌ترین برنامه‌های ویرایشگر PDF در فروشگاه Play است.

آیکون برنامه Foxit PDF Editor

Foxit PDF Editor

حجم:۴۸.۵ مگابایت

دانلود برنامه Foxit PDF Editor

7. pdfFiller

pdfFiller

pdfFiller ،یک برنامه ساده است که ویرایش فایل،های PDF را برای شما آسان می‌کند. اما متأسفانه برخلاف سایر برنامه های پی‌دی‌اف‌خوان استفاده از این برنامه رایگان نیست و شما باید برای انجام ویرایش‌های اولیه، اشتراک بخرید. ولی خوشبختانه یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه برای آزمایش این برنامه در ابتدا برای شماوجود دارد.

اگر دائماً فایل‌های PDF خود را به اشتراک می‌گذارید ویا فایل هایی با فرمت pdf دریافت می‌کنید، pdfFiller بهترین انتخاب برای شما است، زیرا یک برگه اختصاصی In/Out Box وجود دارد که می‌توانید اسنادی را که دریافت و ارسال کرده‌اید، مرتب کنید. این یک راه مفید برای پیگیری اسناد شما است. استفاده از ویژگی‌های ویرایش این برنامه راحت است. اگر مایل به پرداخت هزینه اشتراک هستید و می‌خواهید روزانه فایل‌های PDF خودرا را به اشتراک بگذارید و سپس ویرایش کنید ممکن است، این برنامه برای نیاز شما عالی باشد.

بهتر است ویرایشگری انتخاب کنید که با نیاز های شما سازگار است و اکثر برنامه های ویرایشگر PDF ابزارهای مشابهی را در اختیار شما قرارمی‌دهند. در صورت نیاز به انجام ویرایش‌های اساسی در متن یا تصاویر شما می‌توانید یکی از این ویرایشگرها را برای مدیریت فایل‌های پی‌دی‌اف خود انتخاب کنید.

با وجود اینها، هر برنامه ای ویژگی‌های منحصربه‌ فردی را برای شما ارائه می‌کند ،که مناسب یک جریان کاری خاص است، که برخی از این برنامه‌ها در دستگاه‌های Chromebook در دسترس شما قرار میگیرند، بنابراین اگر ترجیح می‌دهید اسناد خود را در لپ‌تاپ مدیریت کنید توصیه میشود، راهنمای ما در مورد ویرایش فایل‌های PDF در Chromebook را بخوانید.

منبع: androidpolice

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×