برخی سلاح‌های بازی کالاف دیوتی وارزون در به‌روزرسانی جدید نرف شدند

در Season 4 Reloaded بازی کالاف دیوتی وارزون برخی سلاح‌های پرطرفدار نرف شده‌اند و انتظار می‌رود در فصل 5 تغییرات بیش‌تری اعمال شود. در ادامه این خبر با مایکت همراه باشید.

برخی از سلاح‌ها که در فصل چهارم بازی کالاف دیوتی وارزون محبوبیت زیادی داشتند، حالا نرف شده‌اند؛ سلاح خودکار Superi 46 یکی از این موارد به حساب می‌آید که طرفداران زیادی دارد. تنها یک هفته پس از شروع Season 4 Reloaded بود که این آپدیت با هدف ایجاد توازن در بازی در دسترس قرار گرفت. انتظار می‌رود در هفته‌های آتی هم شاهد به‌روزرسانی‌های دیگری باشیم.

اکتیویژن با اضافه کردن نقشه‌های جدید، سلاح‌ها و رویدادهای خاص که برای همه رایگان هستند، بازی Call of Duty: Warzone را همچنان آپدیت می‌کند. باید به زودی منتظر لابی 120 نفری وارزون باشید. در Season 4 Reloaded بازیکنان این اثر انفجار یک بمب DNA در نیروگاه پوپوف اورزیکستان را تجربه خواهند کرد. در این فصل حالت‌های دارای مدت‌زمان محدود مثل Mutation Resurgence و بازیکنان شاید گاهی سلاح‌های کم‌تر مورد استفاده قرار گرفته جهت شناخت بهتر محیط توسط کاراکتر به کار گرفته شده‌اند. هرچند بازیکنان باید لیست سلاح‌هایشان را مدام مرتب کنند. حالا سلاح‌های مختلفی نرف شده‌اند تا بازی منصفانه‌تر و رقابتی‌تر شود.

چند روز پیش بود که اکتیویژن آپدیت جدیدی را برای وارزون منتشر کرد و لیست باگ‌های برطرف شده و سلاح‌های نرف شده را به اشتراک گذاشت. Kastov 762 و Kastov 545 از جمله assault rifleها در این بین بودند و از دیگر اتوماتیک‌ها می‌توان به Superi 46 و FJX Horus و مارکسمن رایفل Kar98k اشاره کرد. اول از همه باگ Kastov که مربوط به مدرن وافر 2 بود  برطرف شده که مشکل مربوط به نشانه‌گیری و دوربین نامناسب را پس از حذف JAK Requiem Conversion Kit برطرف کرده است. در خصوص JAK Scimitar Kit از هم تغییرات مشابهی اعمال شده است. Superi 46 SMG در فصل 4 نرف قابل توجهی در بخش‌های مختلف دریافت کرد و آسیب از 1.3x به 1.1x کاهش پیدا کرده است. در Kar98k هم آسیب به دست، پا و پایین‌تنه به .95x کاهش پیدا کرد.

اصلاحات مربوط به Kastov 762، Kastov 545 و FJX Horus هم در بازی مدرن وارفر 3 اعمال شده‌اند. در نتیجه بازیکنان بازی کالاف دیوتی وارزون که از Modern Warfare 3 حمایت می‌کنند هم باید انتظار تغییر در عملکرد سلاح‌ها را داشته باشند. لیکر معروف می‌گوید که منتظر است 18 شات‌گان به هر دو اثر اضافه شود.

محتوای مربوط به Season 4 Reloaded همچنان در حال بیش‌تر شدن است و برای فصل 5 علاوه بر اضافه شدن سلاح جدید هم باید انتظار به‌روزرسانی‌های مربوط به بالانس شدن قدرت باشیم. همچنین Activision و Treyarch اعلام کرده‌اند که پس عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 6 همچنان به پشتیبانی از وارزون ادامه خواهند داد. در رویداد Call of Duty NEXT در ماه آگوست باید منتظر جزئیات بیش‌تر درباره آینده این اثر باشیم و اطلاعات جدیدی  از بلک اوپس 6 هم منشر خواهد شد.

آیکون بازی Call of Duty®: Warzone™ Mobile

Call of Duty®: Warzone™ Mobile

حجم:۴۴.۷ مگابایت

دانلود بازی کالاف دیوتی وارزون

پچ نوت‌های به‌روزرسانی جدید بازی کالاف دیوتی وارزون

برخی سلاح‌های بازی کالاف دیوتی وارزون در به‌روزرسانی جدید نرف شدند

Assault Rifles

  • Submachine
  • JAK Requiem Conversion Kit

رفع مشکل نشانه‌گیری و پس از غیرفعال کردن Conversion Kit و استفاده از دوربین اشتباه

  • Submachine Guns
  • Superi 46
  •  Guns

رفع مشکل نشانه‌گیری و بلاک شدن Barrel Attachments پس از غیرفعال کردن Conversion Kit

  • Marksman Rifles

آسیب به نیم‌تنه پایینی از 1x به .95x رسیده است

بازو از 2x به 1.2 کاهش یافته

مراقب پاها هم که از 1x و .95 سرمایه‌گذاری کوش

این بود خبر نرف شدن برخی سلاح‌های محبوب در بازی کالاف دیوتی وارزون. نظر شما درباره این اثر چیست؟ دوست دارید در به‌روزرسانی‌های آینده شاهد چه تغییرات دیگری باشید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GameRant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×