آموزش بازی کلش اف کلنز - راهنمای کامل قدم به قدماخبار

آپدیت تاون هال 15 کلش آف کلنز منتشر شد

تاون هال 15 کلش آف کلنز بالاخره بعد از مدت‌ها منتشر شد، به‌روزرسانی جدید بازی قابلیت‌های تازه‌ای به این عنوان اضافه کرده که در بخش‌های دفاعی و تهاجمی کاربردهای زیادی داشته و در همین مدت کم مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است؛ این آپدیت با اضافه کردن تالار جدید شهر تلاش کرده که لول‌های جدیدی را برای ارتقا دیوارها و سایر ساختمان‌های کاربردی و دفاعی در اختیار بازیکنان بگذارد. با مجله مایکت همراه باشید.

آپدیت تاون هال 15 کلش آف کلنز منتشر شد + ویدیو رسمی

تقریبا ده سالی از انتشار کلش آف کلنز توسط سوپرسل می‌گذرد و از همان موقع تا به حال، هرچندوقت یکبار سطوح جدیدی برای این بازی منتشر شده که اصلی ترین تغییر آن مربوط به تاون هال بازی است، آپدیت اکتبر کلش آف کلنز تاون هال 15 را به بازی اضافه کرده و تغییرات تازه‌ای را در تمام بخش‌های بازی اعمال کرده که آن‌ها را باهم بررسی می‌کنیم.

همین چندوقت پیش سازندگان بازی با منتشر کردن یک ویدیو، سالگرد 10 سالگی کلش آف کلنز را جشن گرفتند و از بازیکنان تشکر کردند که در این سال‌ها کنار آن‌ها بوده‌اند، همچنین اعلام کردند که برنامه‌های تازه‌ای برای بازی دارند که با عرضه تاون هال 15 شروع خواهد شد و با آپدیت‌های دیگر ادامه خواهد داشت. سوپرسل معمولا با 18 ماه فاصله آپدیت های تاون هال را منتشر کرده اما خب این قانون نانوشته است و طبق مصاحبه‌ای که یکی از مدیران انجمن کلش آف کلنز با وبسایت Judo gaming داشته به این موضوع اشاره شده که این قانون اصلا غیر قابل شکستن نیست!

توییتر رسمی اکانت کلش چندوقت پیش اعلام کرد که تغییرات جدیدی در راه خواهد بود، مدتی بعد هم در وبسایت رسمی بازی اطلاعاتی به اشتراک گذاشته شد که انتظار می‌رفت طبق همین موضوعات منتشر شده، ساختمان‌ها یا سربازهای جدیدی منتشر خواهد شد، که بعد از عرضه آپدیت تمام این حدس و گمان‌ها به واقعیت پیوست و در حال حاضر می‌دانیم که بازی شامل نیروهای جدیدی خواهد بود که همگی برای به شکوه رساندن قلعه شما مورد نیاز خواهند بود و قرار است که این فصل از بازی بسیار متفاوت‌تر از قبل باشد.

 

ویژگی‌ها و تاریخ انتشار آپدیت تاون هال 15


آپدیت تاون هال 15 کلش اف کلنز در تاریخ 18 مهر 1400 منتشر شد و در مایکت هم در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است، به نظر می‌رسد در ادامه و در هفته‌های آینده هم آپدیت‌های جدیدی برای بازی اضافه شود که بیشتر به منظور بهینه سازی بازی خواهد بود و حتی شاید رویدادهای مناسبتی تازه‌ای به مناسبت فصل پاییز و هالووین به بازی اضافه شود، اما از آنجایی که سوپرسل هیچ وقت برنامه دقیقی برای آپدیت هایش نداشته، نمی توانیم نظر خاصی درباره این موضوع داشته باشیم.

آیکون بازی Clash of Clans
Clash of Clans 

حجم: ۱۲۷.۴ مگابایت

تاون هال 15 یک تم جادویی خواهد داشت و با نام رمز Magic منتشر شده، تمام ساختمان‌های درون بازی و اکثر موارد موجود به سمت رنگ بنفش که تم اصلی بازی است تغییر خواهند کرد، همچنین ریزه کاری‌هایی برای طراحی رنگ اکسیرها به کار گرفته شده که زیبایی بازی را بیشتر از قبل کرده. برای ارتقا به آخرین تالار شما باید 18 میلیون طلا در خزانه خود داشته باشید و تقریبا 15 روز صبر کنید که کارگران ساختمان را به شکل کامل بازسازی کنند، با اینکه این زمان طولانی صدای خیلی از بازیکنان را در آورده اما خب با توجه به اینکه سوپرسل می‌خواهد اکثر گیمرها وقت بیشتری درون بازی باشند، این زمان به نظر منطقی می‌رسد. در هر صورت در این به‌روزرسانی ما شاهد این موارد هستیم:

• تاون هال 15
• سربازان جدید
• ساختمان‌های دفاعی جدید
• معجون جادویی
• پت‌های جدید برای قهرمانان

الکترو تایتان، سرباز جدید کلش آف کلنز

الکترو تایتان یک سرباز جدید در کلش آف کلنز است که برای صاحبان تاون هال 14 به بعد در دسترس خواهد بود و روش‌های جدیدی را برای آن‌ها در بر خواهد داشت که بعضی از نقص‌ها را برطرف خواهد کرد، الکترو تایتان بعد از اینکه سطح پادگان یا سربازخانه (Barracks) شما به لول 16 برسد آزاد خواهد شد و طبق همین فرمول برای نبرد در ابعاد کوچکتر و لیگ‌های پایین‌تر خیلی کاربردی نخواهد بود.

سرباز جدید کلش آف کلنز

برج جادویی مونولیث در کلش آف کلنز

وقتی تم اصلی این فصل از بازی جادویی باشد، طبیعی هم هست که وسایل سحرآمیز برای آن طراحی شده باشند، برج مونولیث، یک برج دفاعی است که شلیک‌های جادویی انجام می‌دهد و آسیب‌هایی را به سربازان دشمن وارد می‌کند، با اینکه ظاهر آن اصلا مناسب تخریبش نیست، اما باید بدانید که مونولیث یکی از قوی ترین برج‌های دفاعی در کل بازی بوده و در هر دهکده فقط یک‌بار می‌توانید از آن استفاده کنید و هزینه ساخت آن هم تقریبا 300 هزار اکسیر سیاه است!!!

معجون جادویی دوباره صدا بزن

معجون جادویی دوباره صدا بزن یا Recall یک معجون است که در تاون هال 13 و در کارخانه اسپل سازی، قابل تولید خواهد بود، البته باید بدانید که شما باید کارخانه خود را به لول 7 رسانده باشید؛ این معجون به شما کمک می‌کند که در هنگام حمله به قبیله‌های دیگر، سربازان خود را در نقشه بازی جابجا کنید و استراتژی خود را به شکل ناگهانی تغییر دهید، با اینکه خیلی وسوسه برانگیز و جادویی به نظر می‌رسد اما طبق گفته سازندگان، شما برای استفاده از آن باید مهارت‌های خاصی را پرورش داده باشید.

چهار حیوان خانگی جدید

در این فصل 4 حیوان خانگی (Pet) به بازی اضافه شده که با صرف هزینه 19 میلیون اکسیر می‌توانید ساختمان مربوط به آن‌ها را آماده کنید، اسامی این حیوانات Frosty، Poison lizard، Diggy و Phoenix است که هر کدام توانایی‌های ویژه ای دارند و با توجه به موقعیت‌های مختلف می‌توانیم از آن‌ها توقعات ویژه‌ای داشته باشیم.

وقت ماجراجویی فرا رسید

اگر از علاقه مندان به بازی کلش آف کلنز هستید و بی صبرانه منتظر آپدیت جدید بوده‌اید، می‌توانید این به‌روزرسانی را به شکل نیم‌بها و با سرعت بالا از طریق مایکت دانلود کنید و سربازان خود را برای ماجراجویی در فصل جادویی کلش، آماده کنید.

دکمه بازگشت به بالا