آموزش بازی کلش اف کلنز - راهنمای کامل قدم به قدم

چگونه در کلش آف کلنز اکانت درست کنیم؟ ساخت سوپرسل آیدی

آموزش ساخت سوپرسل آیدی به شکل تصویری

بازی کلش اف کلنز اندروید محبوبیت زیادی میان بازیکنان دارد و به دلیل ارزش اکانتی که کاربران دارند، برخی از آن ها سعی میکنند اکانت دوم و یا سوم بسازند، خیلی از آن ها هم حساب خود را گم میکنند و تمام زحماتی که کشیده اند از بین میروند، امروز در مایکت بررسی میکنیم که چطور می توانیم حساب کاربری بسازیم و مشکلاتی که برایمان پیش آمده را رفع کنیم؟

بازی های شرکت سوپرسل نیازمند این هستند که شما وقت زیادی برای پیشرفت بگذارید و یا دست به جیب شوید، هرکدام از این راه ها را در پیش بگیرید به هرحال مشمول هزینه هایی شده اید، از این رو بازیکنان اکانت هایی که دارند برایشان خیلی مهم است، در گذشته های نه چندان دور شما میتوانستید کلش رویال یا هرکدام از عناوین ساخت این شرکت را به گوگل پلی گیمز متصل کنید و با داشتن یک اکانت جیمیل به راحتی این کار را انجام میدادید.

اما خیلی از بازیکنان به جیمیل خود اهمیتی نمی دهند و سیاست های این شرکت فنلاندی هم به مرور زمان دچار تغییراتی شد و یک سرویس جدید به نام SuperCell id در اختیار کاربران قرار گرفت، این سرویس همان کار ذخیره بازی را انجام میداد و مختص عناوین توسعه یافته توسط همین شرکت بود، به مرور زمان جایگزین جیمیل شد و در حال حاضر بازیکنان زیادی هستند که از این قابلیت استفاده میکنند، اما اگر نمیدانید که چطور این کار را انجام دهید با ما همراه باشید.

چطور اکانت سوپرسل آیدی بسازیم؟

اگر وارد بازی شوید و بر روی آیکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک کنید یک سری تنظیمات پیش روی شما قرار میگیرد، در این قسمت یا به جیمیل متصل هستید و یا به آیدی خودتان، اگر هیچکدام از این ها هم نباشد هیچ جای نگرانی ندارد، برای ساخت حساب مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • تنظیمات را باز کنید
  • بر روی گزینه آبی رنگ در کادر بالای صفحه که گزینه (Connect) در آن نوشته شده کلیک کنید.
  • در این قسمت اگر به سوپرسل آیدی متصل باشید مشخصات اکانت تان به شما نمایش داده خواهد شد و اگر متصل نباشید باید یک حساب کاربری با استفاده از ایمیل خود بسازید.

ساخت اکانت مرحله اول
supercell id
اتصال و register
register

اگر متصل نبودید صفحه ای که به شما نمایش داده میشود کمی متفاوت است، روی گزینه Register Now لمس کنید، در قسمت بعدی باید جیمیل خود را به شکل کامل وارد کنید، اگر روی گوشی همراهتان جیمیلی وجود داشته باشد به صورت خودکار پیشنهاد داده میشود، در این قسمت یک کد چند رقمی به ایمیلی که وارد کرده اید ارسال میشود، شما باید این کد را در کادر مورد نظر وارد کنید و سپس روی گزینه Submit ضربه بزنید.

خارج شدن از اکانت کلش سوپرسل

اگر به تنظیمات بروید و وارد ایدی خودتان شوید، مشخصات اکانتی که دارید برای شما به نمایش در می آید، دوستانی که در بازی ها دارید، آخرین سیو های شما و.. در این قسمت گزینه Log Out به رنگ آبی مشخص است، بر روی آن ضربه بزنید و تایید کنید، بعد از چند ثانیه از بازی خارج میشوید و می توانید با اکانت دیگری وارد شوید.

خارج شدن از حساب

توجه کنید که اگر نمیتوانید وارد بازی شوید و از طریق آموزش برای رفع مشکل توقف بازی کلش، به شما گفته شده که کش برنامه را پاک کنید، حتما قبل از انجام این کار مطمُن شوید که دهکده خود را روی جیمیل و یا سوپرسل آیدی ذخیره کرده اید.

چطور بفهمیم که اکانت ما ساخته شده؟

اگر در مرحله آخر گزینه OKAY به شما نمایش داده شد و در تنظیمات قسمت آبی رنگ تغییر وضعیت داد، اکانت شما متصل شده است.

در بازی های دیگر سوپرسل میتوانیم از این آیدی استفاده کنیم؟

تمام عناوین ساخته شده توسط این شرکت از جمله بوم بیچ به راحتی در این فضای ابری ذخیره می شوند و بر روی هر دستگاهی قابل دسترسی هستند.

میتوانیم چند اکانت داشته باشیم؟

این قابلیت اخیرا اضافه شده و شما محدودیتی برای اضافه کردن اکانت دوم یا سوم ندارید، همین روند را برای حساب های جدید انجام دهید.

برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و اگر به دنبال آن باشیم قطعا به پاسخ میرسیم، کلش هنوز هم بازیکنان فعال زیادی دارد و سازندگان سعی میکنند مشکلاتش را رفع کنند، به نظر شما داشتن یک حساب کاربری در این عنوان چه قدر اهمیت دارد؟ نظرات خود را برای ما ارسال کنید و اگر هم سوالی دارید از در قسمت نظرات بپرسید.

دکمه بازگشت به بالا