نکات ارتقا سریع دیوارها در کلش اف کلنز

برای اینکه یک قلعه مستحکم بسازیم احتیاج به دیوارهای بلند یا موانع طبیعی داریم، اگر تاریخ را هم مطالعه کنیم متوجه می شویم برخی از بهترین قلعه های ایرانی در مناطقی با موانع طبیعی ساخته شده اند، اما در بازی های ویدیویی مانند بازی کلش اف کلنز خبری از این موانع نیست، پس ما باید چه کاری انجام دهیم که دیوارهای بهتری داشته باشیم؟ امروز در مایکت به این سوال پاسخ میدهیم.

در گذشته وقتی که داشتم تاون هال خودم را ارتقا میدادم و مجبور شدم تعداد زیادی از دیوارها را آپگرید کنم، متوجه شدم که این کار واقعا سخت است و به انگیزه زیادی احتیاج دارد، سایر قسمت ها مفرح هستند و شما متوجه گذر زمان نمی شوید اما وقتی که سکه های نازنین خود را برای چند بلوک چوبی، آجری و… صرف میکنیم واقعا دردناک است، اگر از بازیکنان کلش باشید به خوبی متوجه مثال من شده اید.

بازیکنان حرفه ای ترفند های بازی کلش اف کلنز را به خوبی پشت سر گذاشته اند و می دانند به چه دهکده هایی باید حمله کرد، معمولا ابتدایی ترین کار این است که نقشه حریف به خصوص دیوار ها را چک کرد سپس اقدام به حمله کرد.

نکات ارتقا سریع دیوار ها در کلش اف کلنز

برای به روزرسانی دیوارها شما چند راه پیش رویتان دارید، با توجه به سبکی که دارید باید تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مناسب است و سود بیشتری برایتان دارد.

  • فقط دیوار ها را ارتقا بدهید
  • منابع لازم برای ارتقا دیوار ها را کسب کنیم
  • دیوارهای خارجی را در اولویت قرار دهید
  • از آپگرید سایر قسمت ها خودداری کنید

این ها روش هایی هستند که میتوانید استفاده کنید، هر کدام شان مزایا و معایبی دارند، تعداد کارگران شما محدود است در نتیجه اگر همیشه آن ها را مشغول ساخت و ساز قرار دهید جوایزی بدست خواهد آمد و سرعت پیشرفت شما هم افزایش پیدا میکند، در این میان اگر هم بتوانید یک سیاست میانه در نظر بگیرید و سیستم دفاعی و دیوارها را در کنار یکدیگر آپدیت کنید قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت.

اگر همه کارگران مرتب مشغول فعالیت باشند و بتوانید با جمع آوری جم به مرور زمان تعداد آن ها را افزایش دهید، سرعت بالا رفتن لول شما در تمام قسمت ها افزایش پیدا میکند.

چرا ارتقا دیوارها مهم است؟

دیوارها سرعت اتکرها را به شدت کم میکنند و اگر شما از لول بالایی برخوردار باشید بازیکنان کمی از شما میترسند و به استراتژی هایی که دارید احترام میگذارند.

بسیاری از بازیکنان هم فقط برای آسیب رساندن به منابع اکسیر و طلا به شما حمله میکنند و هدفی جز فارمینگ ندارند، اینجا دیوارها هستند که نقش سپر دفاعی را ایفا میکنند، در مراحل ابتدایی خیلی این مسئله به چشم نمی آید اما به مرور زمان خیلی جدی تر خواهد شد.

برای حمله به دشمنان سعی کنید از نیروهایی که انرژی کمتری مصرف میکنند استفاده کنید، در تاون هال های بالاتر این فرایند سخت تر میشود و باید با استراتژی بیشتری حمله کنید اما در مراحل ابتدایی این فرایند خیلی پیچیده نیست و با استفاده از تعدادی آرچر و بربر میتوانید به یک غارتگر حرفه ای تبدیل شوید.

سوپرسل سعی کرده از یک راه و روش در بازی هایش استفاده کنید، در clash royale هم هرقدر سطح شما بالاتر میرود باید تاکتیک های جدیدتری را یاد بگیرید و دک های حمله خود را مرتب عوض کنید، در اینجا هم سعی کنید از همان ساعت های اولیه به شکل اصولی اکانت خود را رشد و توسعه دهید و چیزی را سرسری رد نکنید.

کدام روش بهره وری بیشتری دارد؟

نمی توانیم به شکل دقیقی بگوییم که کدام بهتر است، بستگی دارد که از چه تاکتیکی استفاده می کنید اما من روش اول را ترجیح میدهم.

چطور سپر دفاعی در اطراف دهکده بسازیم؟

سعی کنید دیوارهای خود را به شکل لایه لایه و در چند ردیف که فاصله بین آن ها را توپ ها پوشانده اند بچینید، در این روش برخی از قسمت ها در معرض حمله هستند اما پاسخ بهتری خواهید گرفت.

معدن ها را ارتقا دهیم؟

منابع جمع آوری طلا، اکسیر و نفت همگی با ارزش هستند، سعی کنید معادن خود را ارتقا دهید و از آن ها به خوبی محافظت کنید، آن ها میتوانند به پیشرفت شما کمک کنند.

سعی کردیم از نکاتی که بهترین بازیکنان توصیه کرده اند استفاده کنیم و یک راهنمای جامع و کامل را برای شما بنویسیم، اگر به راهنمایی بیشتری نیاز داشتید در قسمت نظرات به ما بگویید و از سایر بازیکنان مایکت در این خصوص کمک بخواهید.

 

۲ دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
دانلود مایکت ×