آموزش کامل تصویری راهنمای استفاده از روبیکا

چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم؟ 20 راهکار

آیا شما هم یکی از کاربرانی هستید که دوست دارد فالوورهای زیادی در روبیکا داشته باشد؟ این کار اصلا سخت نیست، کافی است این مقاله را تا آخر بخوانید تا راه آن را متوجه شوید. با مایکت همراه باشید.

روبیکا به عنوان یک اپلیکیشن اندرویدی معروف شده است، ولی می توان آن را فراتر از یک برنامه دانست. این اپ دقیقا همچون دستیاری کنار شما می ماند و تمام کارهای پرداختی و بانکی، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، پیغام رسانی و غیره را برای شما انجام می دهد. در ضمن برای شما موسیقی های گوش نواز و فیلم های دیدنی نیز به ارمغان می آورد. جالب اینجاست که در ازای تمام این کارها نه تنها حقوقی دریافت نمی کند بلکه به شما پول هم می دهد!

Robika از بخش های مختلفی تشکیل شده است و کاملا دسته بندی شده است. به طوری که هر گروه سنی، پیر یا جوان، کودک یا نوجوان قادر هستند از آن استفاده نمایند. یکی از بخش های این اپ که برای همه سنین جذاب است، امکان کسب درآمد از آن است.

داشتن شهرت و دنبال کننده همیشه جذاب بوده، مخصوصا وقتی مثل rubika باعث درآمد شود. بنابراین کاربران این اپ نیز مانند کاربران اینستاگرام یا حتی بسیار فراتر از آن، به دنبال جذب فالوئر هستند. در ادامه به شما عزیزان راه هایی را معرفی می کنیم که خیلی راحت بتوانید دنبال کننده های خود را افزایش دهید.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

20 راهکار برای افزایش فالوور

خب همانطور که قبلا توضیح دادیم، این نرم افزار راهی برای درآمدزایی کاربران خود فراهم کرده است. اگر بخواهیم فقط قسمت های اجتماعی این اپلیکیشن را در نظر بگیریم، قسمت روبینو و پیام رسان می مانند. که هر دو پتانسیل درآوردن پول را دارند. در بخش پیام رسان با زدن گروه و کانال و در روبینو با اشتراک گذاری پست می توانید پول در بیاورید.

احتمالا عده ی زیادی از کاربرانی که به جستجوی عبارت “چگونه در روبیکا فالوور جمع کنیم ” پرداخته اند، می خواهند با دنبال کننده های بیشتر، درآمد بیشتری داشته باشند. خب این موضوع تا حدودی درست است و نمیتوان گفت کاملا تصور اشتباهی است، اما همانطور که در مقاله چگونه در روبیکا کسب درآمد کنیم؟ به این موضوع اشاره کردیم، شما برای تعداد فالوور هایتان پول نمی گیرید، بلکه به ازای بازدید از پست هایتان پول می گیرید.

اما دقت کنید که هر چقدر دنبال کننده بیشتر باشد، بازدید هم بیشتر است. ولی در صورتی یک دنبال شدن تبدیل به بازدید های پی در پی و در آخر تبدیل به پول می شود که آن دنبال کننده فیک نباشد و واقعا بتواند پست های شما را تجزیه و تحلیل کند و از آن لذت ببرد.

پس به هیچ عنوان تنها به فکر افزایش فالوئر نباشید، بلکه از راه هایی استفاده کنید که بازدید های شما را هم افزایش دهد. همچنین سعی کنید فیلم های پرحجم به اشتراک بگذارید، زیرا این کار هم درآمد شما را بسیار افزایش می دهد. پیشنهادات زیر به شما کمک می کند علاوه بر دنبال کننده، بازدید های شما هم افزایش یابد.

نکته: دقت کنید صفحه ی شما خصوصی نباشد چون در این صورت، به هیچ وجه صفحه یا کانال شما توسط افراد دیده نمی شود که بخواهند آن را دنبال کنند.

 • برای صفحه و کانال خود هدف تعیین کنید. یعنی مشخص باشد قصد ارائه ی چه چیز را دارید. تبلیغ محصولات، آموزش، فیلم و سریال، دانستی و غیره همه چیز درباره ی نوع فعالیت شما باید در نگاه اول مشخص باشد.
 • از نام کاربری جذاب و خاص استفاده کنید. باید از اسمی انتخاب کنید که علاوه بر منحصر به فرد کردن شما، نشان دهنده ی نوع صفحه باشد. انتخاب یک نام کاربری در روبیکا شاید ساده به نظر برسد ولی بسیار در جذب مخاطب تاثیرگذار می باشد.
 • یک پروفایل زیبا، مفهومی و مرتبط با کار انتخاب کنید. این موضوع به پیج یا کانال شما هویت می بخشد و باعث می شود کاربران شما را در زمینه ی خودتان به رسمیت بشناسند و به شما اعتماد کنند.
 • در صورت فعالیت در هر دو بخش روبینو و پیام رسان، این دو بخش را با هم ست کنید. نام کاربری شما به طور خودکار یکی می شود ولی نام کانال و گروه، عکس پروفایل و جزئیات دیگر باید به دست شما تغییر کند.
 • نظم داشته باشید. بی نظمی باعث می شود مخاطبین صفحه شما احساس سردرگمی کرده و صفحه را ترک کنند. مثلا اگر قرار است توضیحات یک عکس در بخش کپشن قرار گیرد، در پست های بعدی نیز همین نظم را حفظ کنید.
 • یکی دیگر از راه های داشتن نظم، استفاده از کلماتی است که با جستجوی آن کاربر بتواند تمام پست های مربوط به کلمه را مشاهده کند. فهرست داشته باشید و کلمات را طبق فهرست زیر هر پست تگ کنید.
 • در ساعاتی مشخص پست به اشتراک بگذارید. اگر بیش از اندازه پست بگذارید نه تنها فالوور هایتان افزایش نمی یابد بلکه نظم فکری دنبال کننده های فعلی را نیز برهم می زنید و آنها شما را آنفالو می کنند.
 • از تصویر و فیلم در پست هایتان استفاده کنید. علم روانشناسی ثابت کرده است که تصاویر از متن فهیم ترند و انتقال حس عمیق تری دارند. اگر کاربر حس پست را درک کند آن را نشر می دهد.
 • مطالب خود را با کیفیت و با فکر انتخاب کنید. اگر صفحه ی شما ارزش دنبال کردن داشته باشد، پیروان شما خودشان وسیله ی تبلیغاتی می شوند وبه صورت خودکار به دیگران آن را معرفی می کنند.
 • از هشتگ ها استفاده کنید. آدرس صفحه و کانال شما را عده ی کمی به صورت مستقیم جستجو میکنند، ولی عده ی کثیری از طریق هشتگ ها به پست های شما می رسند. مثلا اگر یک کاربر لغت #دوستی را جستجو کند، و در پایین پست شما این لغت درج شده باشد، پست شما به شخص نشان داده شده و در صورت مورد پسند بودن، شما را دنبال می کند.
 • با کانال های دیگر تبادل بروید. یعنی شما کانال آنها و آنها کانال شما را برای یکدیگر تبلیغ کنید. البته این کار بین افرادی ممکن است که تعداد دنبال کننده تقریبا یکسان داشته باشند، در غیر این صورت باید برای این کار به آن شخص هزینه پرداخت کنید.
 • برخی ربات ها با این مضمون ساخته شده اند و شما با استفاده از آنها و طی کردن مراحل گفته شده می توانید فالوورهایتان را تا یک عدد مشخص افزایش دهید. اما دقت کنید این فالوئرها فیک نباشند.
 • علاوه بر ربات ها، کانال های فالوورگیر نیز موجود هستند، استفاده از آنها نیز می تواند برای شما مفید باشد.
 • استفاده از پاپ آپ ها هم راهکار بسیار خوبی است ولی در صورتی جواب می دهد که پیج و کانال شما مفید باشد زیرا پاپ آپ باعث می شود افراد زیادی کانال شما را مشاهده کنند، پس اگر جذابیتی در آن نبینند دلیلی برای دنبال کردن آن نخواهند داشت. پس توصیه می کنیم اول صفحه ای جذاب بسازید و با استفاده از راهکارهای اولی که گفتیم، آن را سازماندهی و خاص کنید و سپس اقدام به استفاده از پاپ آپ کنید.
 • از شبکه های مجازی دیگر استفاده کنید. یعنی از صفحه ی اینستاگرامی و غیره خود نیز برای تبلیغ فعالیت روبیکایی خود استفاده نمایید.
 • از دوستان خود بخواهید شما را در روبیکا و دیگر پیام رسان ها تبلیغ کنند. یا حتی این کار را از پیج های پر طرفدار بخواهید، که احتمالا برای این کار از شما مبلغی دریافت می کنند.
 • ار قرعه کشی استفاده کنید. مثلا بگویید بین کسانی که به 5 نفر شما را معرفی کنند و آن 5 نفر شما را دنبال کرده باشند، قرعه کشی می شود. این کار باعث می شود مخاطبین شما از دیگران نیز دعوت کنند و فالوور هایتان به صورت خودکار زیاد شود.
 • پاداش تعیین کنید. برای مثال می توانید برای کسی که شما را به 10 نفر معرفی کرده است و آنها شما را دنبال نموده اند، پاداشی کوچک ولی جذاب تعیین کنید.
 • تفاوت خود را با دیگران بیان کنید. کاربران باید دلیلی برای پیروی از شما پیدا کنند، مخصوصا اگر رقبای زیادی داشته باشید. اگر برتری شما را بدانند قانع می شوند که شما را باید انتخاب کنند.
 • منحصر به فرد باشید. ایده به خرج دهید و مطالب خلاقانه بسازید. از نشر مطالب تکراری بپرهیزید. اگر قرار باشد مطلب شما در صد پیج یا کانال دیگر دیده شود، چرا باید مخاطب جذب شما شود؟

بهترین روش جذب دنبال کننده چیست؟

بهترین روش، راهی است که بازدیدها و دانلود از صفحه ی شما را افزایش دهد. زیرا همانطور که گفتیم شما به خاطر تعداد فالوور هایتان درآمدی به دست نمی آورید بلکه به خاطر تعداد بازدید و دانلود پول به دست می آورید. یعنی اگر 1000 دنبال کننده داشته باشید ولی فقط 100 بازدید داشته باشید، شما پول آن 100 بازدید را می گیرید. پس به هیچ عنوان به فکر فالوئر فیک نباشید و پیج یا کانال خود را قوی کنید.

اکنون نوبت شماست!

در این نوشته سعی کردیم شما را با بهترین روش های فالوور گیری در روبیکا آشنا کنیم. امیدواریم که این مقاله مفید واقع شده باشد. اکنون نوبت شماست که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کرده و انتقادات تان را با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر سوالی تحت عنوان این نوشته دارید، پاسخ آن را از ما جویا شوید. باتشکر از همراهی شما دوستان همیشگی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا