آموزش بازی پابجی موبایلبازی های اندروید

چطور در مرحله ignition پابجی موبایل زنده بمانیم؟

پابجی موبایل یکی از پرطرفدارترین بازی های چندسال اخیر ایران برای گوشی های اندروید است، چند وقت پیش هم بعد از فیلتر شدن بازی عده ای پیش بینی میکردند که کاربران این عنوان ریزش شدیدی پیدا کند و بازیکنان به سمت عناوین جایگزین بروند که این اتفاق نیفتاد، اگر از گیمرهای علاقمند به این بازی هستید پیشنهاد میکنیم با این مقاله جذاب با مایکت همراه باشید.

چطور در مرحله ignition پابجی موبایل زنده بمانیم؟

این بازی چندسالی است که منتشر شده و به شکل فصلی محتوای جدیدی برای آن عرضه میشود یکی از آپدیت های بازی با نام ignition با توجه به قابلیت هایی که داشت مورد توجه کاربران قرار گرفت و سازندگان بازخورد فوق العاده ای را از این فصل دریافت کردند، این به روزرسانی حدود دو ماه قبل برای گوشی های موبایل منتشر شد و ویژگی های جذابی مثل اضافه شدن خودروهای تسلا به بازی را داشت، اما عده ای از کاربران هنوز هم نمیدانند که چطور باید از این ویژگی ها استفاده کنند و در این مرحله زنده بمانند، در ادامه به شما میگوییم که برای زنده ماندن در مرحله ایگنیشن پابجی چه کارهایی باید انجام دهید و چه ویژگی های کلیدی به این عنوان اضافه شده است.

آخرین فصل منتشر شده از بازی نام RESISTANCE را یدک می کشد و هم اکنون قابل دانلود است، اما من در این مقاله می خواهم به شما بگوییم که از چه قابلیت هایی خبرنداشته اید و چه چیزهایی را میتوانید به شکل رایگان بدست آورید.

مرحله mission ignition چیست؟

برای ورود به این قسمت باید به بخش eve ground میرفتید و در زیرمجموعه آن یک قسمت جدید وجود داشت، مرحله mission ignition یکی از مودهای جدید و قابل استفاده بازی بود که شما را به آینده می برد و توانایی های خارق العاده ای را در اختیارتان قرار میداد، چیزی شبیه به بازی پابجی نیو استیت (pubg :new state) که هم اکنون حالت آزمایشی خود را پشت سر میگذارد.

در این مرحله شما میتوانستید از تکنولوژی های آینده و اتوبوس های برقی برای حمل و نقل در بازی استفاده کنید، همچنین 6 منطقه مختلف برای ساخت و ساز در بازی وجود داشت و شما میتوانستید به آنجا مراجعه کنید، البته محیط بازی هم پویا تر شده بود و برج های مراقبتی متحرک و آیتم های این چنینی هم در قسمت های مختلف مپ دیده میشد که همگی بازی را به اوج خود رسانده بودند و باعث هیجان مخاطبین میشدند.

استفاده کردن از نقشه مجازی

یک نقشه سه بعدی به بازی اضافه شده که جلوی صورت شما قرار میگیرد و چیزی شبیه به فیلم های علمی تخیلی است که ماموران ویژه با استفاده از عینک ها و پروژکتورهای جیبی آن را پدید می آورند و واقعا این یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات این آپدیت بوده است.

خرید تسلا مدل وای (Tesla Model Y) در پابجی

سازندگان سعی کرده اند بخشی از از آینده بشر را روایت بکنند و نمایشی از سیستم های حمل و نقل سریع و انرژی های پایدار داشته اند، همچنین طی یک قرارداد گیگافکتوری تسلا هم به بازی اضافه شده و شما میتوانید از این کارخانه برای بدست آوردن خودروهای جدید استفاده کنید و این ساختمان های تازه اصلا نمادین نیستند، بلکه برای بازیکنانی که به حمل نقل با شتاب بیشتر نیاز دارند بیش از پیش جذاب است و میتواند سرعت نبردها را هم دچار دگرگونی کند، به هر حال اگر خواستید یک خودروی Tesla Model Y را در پابجی بدست بیاورید بد نیست به کارخانه سری بزنید.

بعد از اینکه کنار گیگافکتوری فرود آمدید باید وارد ساختمان شوید و ژنراتورهای اصلی را روشن کنید، سه منبع تغذیه وجود دارد که در قسمت های مختلف تعبیه شده اند و بعد از فعالسازی ان ها خط تولید و مونتاژ به راه می افتد و بعد از چند ثانیه شما صاحب یک خودروی لوکس برقی میشوید که میتوانید با آن به هرجایی که دلتان خواست سفر کنید، البته توجه داشته باشید این قسمت ها در نقشه محل درگیری شدید بین بازیکنان و گروه های مختلف خواهند بود پس قبل از فرود به اطراف خود دقت کنید.

تغییر نحوه تیراندازی و اضافه شدن ابزارهای بیشتر

اسلحه های بازی هم دستخوش تغییراتی شده اند، تعدادی از آن ها حذف و با سلاح های جدید جایگزین شده اند و برخی از آن ها هم قابلیت شلیک گلوله به شکل تکی یا چندتایی اضافه شده که میتواند روی گیمپلی اثر مثبت بگذارید، البته استفاده از حالت single یا burst با توجه به سلیقه شما بوده و می توانید آن را تغییر دهید.

سه ابزار مختلف هم وجود دارد که میتوانید به سلاح های خود اضافه کنید و هر کدام از آن ها روی تیراندازی و نحوه شلیک کردن اثرگذار هستند، برای تست کردن این قابلیت ها ابتدا مطمئن شوید که اسلحه شما از برد مناسبی برخوردار باشد.

 

اضافه شدن شیلد و تیربار

اگر از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل باشید به خوبی می دانید که این بازی دارای قابلیت های ویژه ای برای بازیکنان بود و هر گیمری میتوانست با توجه به سبک بازی خود یکی از کلاس ها را انتخاب کند، گارنا فری فایر هم شخصیت های متعددی داشت که از قدرت های خارق العاده ای بهره می بردند و در این میان سر این بازی بی کلاه مانده بود، اما پابجی هم دست به کار شده و یک تیربار و شیلد تکنولوژیک را به بازی اضافه کرده است، برای بدست آوردن این ابزارها در نقشه بازی و ساختمان ها دست به جست و جو بزنید و اگر آنها را پیدا کردید می توانید در صورت نیاز و در مواقع اضطراری از آن ها استفاده کنید.

اضافه شدن اسلحه mg3 به ایردراپ ها

ایردراپ ها همان آیتم هایی هستند که با چتر در نقشه بازی فرود می آیند و پر از اسلحه و ادوات نظامی هستند، در این میان هر کسی زودتر بتواند آنها را غارت کند قدرت بیشتری کسب میکند و با اضافه شدن اسلحه مرگبار و رایفل mg3 این قدرت نمایی بیشتر هم خواهد شد؛ پس مراقب خودتان باشید.

شخصی سازی حرکت دوربین و اسلحه

در این آپدیت شما با مراجعه به تنظیمات و بخش sensitivity میتوانید برای هر سلاح یک کاستوم ایجاد و روند تغییرات حرکتی را روی آن اعمال کنید، در واقع شما با مراجعه به این بخش هر سلاح را به شکل جداگانه در اختیار دارید و ویژگی های کلی دوربین یا سایر ابزارها روی آن اثرگذار نخواهد بود و به شما اجازه میدهد که لگد سلاح را بهتر کنترل کنید.

چطور وارد مود payload 2.0 در پابجی شویم؟

متاسفانه این حالت دیگر در دسترس نیست و حالت ایگنیشن جایگزین آن شده است، البته ممکن است در آینده با تغییرات بیشتری این مود به بازی بازگردد و در اختیار علاقمندان قرار بگیرد.

امتیاز رنک در حالت ایگنیشن حساب میشود؟

این نقشه در رنک شما اثر گذار است و اگر امتیازی بدست بیاورید به پروفایل شما اضافه خواهد شد و عملکرد مثبت شما در رتبه بندی کلی شما اثر گذار خواهد بود.

چه تغییرات ظاهری در این آپدیت اتفاق افتاده است؟

جذابترین چیزی که میتوانیم از آن به عنوان تغییر ظاهری یاد کنیم، Celebrity emotes های طلایی رنگ است که میتوانید از آن ها برای شو اف کردن استفاده کنید.

برای زنده ماندن در هر فصل از بازی نیاز دارید که آموزش پابجی موبایل را به خوبی ببینید و اگر هم از علاقمندان به این بازی هستید، دنبال کردن اخبار به شما کمک میکند که از تغییرات نقشه ها و اسلحه های بازی به خوبی با خبر شوید، به هر حال ما سعی کردیم ویژگی های اساسی که ممکن است برای شما مفید باشد را به شما بگوییم اما اگر قابلیت اثرگذارترین وجود دارد لطفا در قسمت نظرات آن را با ما و جامعه گیمرهای مایکت در میان بگذارید.

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا